Cyklomaratón Bratislava - Jasná

18.06.2016
Preteky jednotlivcov
Bratislava - Jasná (Slovensko)

Detailné informácie o podujatí
Okej, tak som sa rozhodol to skusit. Budem mat nejake jazdy/preteky aj predtym tak snad sa zdokonalim. Jedna otazka, ti co ste boli minuly rok, ake velke dresy ste si brali? Neviem ake su velkostne XBionic veci, zvycajne nosim dres XL, nie som vychrtlina takze tak aby som popripade pod to dal aj nejake termo :).
21.02.2018 - 13:14:38
00
ja som vzdy bral tie najvacsie velkosti a vzdy som bol v nich jak huuurka....kedze faldy sa cyklodresom blbo zakryvaju :)
21.02.2018 - 13:33:52
00
No som zaregistrovany. Ak by ste sa niekto odtialto planovali pridat a nevadil by vam partak navyse tak dajte vediet. Zatial som v tom sam :).

Inak este jedna otazka: V akom predstihu prisli minuly rok dresy? Dal som si ich poslat domov ale zijem v Rakusku tak rozmyslam ci to stihnem k sebe dopravit :).
28.02.2018 - 16:30:18
00
Zdar borci tak ako ide priprava? Ja som uz riadne nateseny aj ked cim dalej pred tym zacinam mat vacsi strach. Akurat si chystam nejake "sustredenie" a mal by som mat cez 2000 najazdene predtym. Parkrat som to skusil aj v nejakom baliku, tak snad tam ziadne kiksy nebudu. Z okolia pocuvam kadejake strasidelne pribehy ako to niekto nedal a zobrali ho rovno na infuzie, tak strach sa len prehlbuje :D .
Kazdopadne nemate nejake info o dresoch? To bude asi jedina vec co ma bude tesit v pripade ze nedojdem a zatial je o tom velke ticho.
29.05.2018 - 14:28:48
00
Vôbec sa nemusíš báť
30.05.2018 - 14:00:02
00
Zaujimalo by ma, ako zvladli tohorocny cyklomaraton z Bratislavy do Jasnej ti, ktori sa z piatka na sobotu ubytovali na Zlatych. To znamena zucastnili sa na Zlatych Ibiza party, kde tancovali az do rana do 4:00, potom sa isli naranajkovat, nahodili sa do cyklistickeho a o 4:30 vyrazili zo Zlatych. Povedal by som, to je vykon. Neviete, kolko takych bolo ?
18.06.2018 - 12:18:18
00
Ja som tiez pre Jasnou nespal a to som ani nespal na Zlatych :)
18.06.2018 - 13:22:28
00
Aj kiri bol. Na starte urcite. Ci dorazil, to neviem... ;-)
Mimochodom, vela fotiek tu: https://www.facebook.com/Vivafoto-723635814392071/
18.06.2018 - 18:58:49
00
LaS napísal:
Zaujimalo by ma, ako zvladli tohorocny cyklomaraton z Bratislavy do Jasnej ti, ktori sa z piatka na sobotu ubytovali na Zlatych. To znamena zucastnili sa na Zlatych Ibiza party, kde tancovali az do rana do 4:00, potom sa isli naranajkovat, nahodili sa do cyklistickeho a o 4:30 vyrazili zo Zlatych. Povedal by som, to je vykon. Neviete, kolko takych bolo ?


No ja viem minimálne o troch takých :-D a vo vedľajšej chatke tiež traja. Všetci sme došli, na pokraji síl ale šťastní a spokojní so svojím výkonom. Je fakt že minimálne my traja v chatke 33 sme nespali ani minútu, a kolegovia z MT vedľa si išli o 1:00 zaplávať lebo tiež sa nedalo spať. Trochu ma mrzí že organizátor nedal info že "spať" na Zlatých pieskoch je absolútna kravina. No aspoň sme si to sťažili :-) ale akcia tip-top, 300+ sa nedáva každý deň, ja som si pre istotu ešte v nedeľu odšlapal aj cestu domov 90+km ;-)
ReHMn, diky, rád som Ťa spoznal. btw. bol tam ešte niekto z fóra? Viem o Dzuch-Ban, no asi sme sa nestretli - alebo o tom neviem (prvých 5 hodín som akosi nevnímal po tej "parádnej" noci).
19.06.2018 - 23:21:17
01
ta akcia tam byva tusim kazdy rok, aj ked tento rok to vyzeralo na nieco vacsie... ste si aspom zatrsali? :-)
z fora bolo iste kopec ludi, len sa nie vsetci pozname, len co sme boli nasa partia co sme sa vlastne cez forum spoznali, tak sme boli 4 ks + johnny, eaton vypisoval uz skorej ze ide, harsik daval do svihu, ze bol, atd...
20.06.2018 - 07:16:55
00
Hej bol som aj ja, aj som sa chystal sem nieco napisat ale cakal som ci sa to to tu rozbehne, nechcel som aby 4 z 5 poslednych prispevkov bolo mojich :D . Kazdopadne diky ze ste ma tam "dotlacili". Vobec to nebolo az tak narocne a vobec to nebol najtazsi vyjazd aky som isiel. Ten peloton spravi svoje. Dresy su paradne, akurat fotky su nepouzitelne, lebo som tam ako Michelin :D. Spal som v Trnave takze party som sa vyhol, ale videl som tych ludi rano a som teda rad ze som tuto moznost nezvazoval. Neviem ci som tam videl niekoho z vas, kecal som s nahodnymi ludmi ale nepytal som sa ci su na fore. Podla opisu som mozno zhladiol JohnnySVK ale to je len cisto tip (dostal si defekt?). Organizacia bola perfektna, tempo viac nez vyhovujuce a uz teraz sa chystam aj o rok :) .
20.06.2018 - 08:51:30
00
Tiež som tam bol. Už som pisal v téme dnešný tréning. (túto tému čítajú fanúšikovia meraní :) ). Na posledných 90km sa ku mne pripojil syn, mal Kaktusácky dres, tri krát ma dotiahol späť do pelotónu jeho údaje s wattmetra boli priemer 190W an NP 268 W. Mladší syn tiež v zelenom kaktusáckom drese chcel pôvodne robiť morálnu podporu na posledných 15km v Demänovskej doline ale nevydržal moje pomalé tempo a išel sa nahánať dopredu.
20.06.2018 - 09:59:24
00
NO mna moc v tom drese asi nebolo mozne prehliadnut :) A defekt som mal cca 10km pred BB na dialnici....a kedze nebol v tom case mechanicak ( zevraj sa prilietol do nehody ), nebolo toho, kto by mi dal koleso, tak ma nalozili a vyviezli na donovaly...A tam sa to potom pocas prestavky opravilo a a dojazdil som si to do Jasnej.
20.06.2018 - 10:02:20
00
No bolo nas tam viac nie zrovna vrcharskej postavy, skor som sa za tebou tahal medzi druhou a tretou prestavkou (teda asi) a defekt som si vsimol len na fotkach :).
20.06.2018 - 11:34:52
00
Tento rok - prihlasovanie od 1.3.2019 a termín 15.6.:)
14.02.2019 - 13:23:05
02
keyboard_arrow_up