Musíme dohodnúť nejaký výjazd a ja Ti to vysvetlím.
20.06.2018 - 21:00:24
01
Dnes to bolo z vladikom fajn, len sa musel nudiť pri mojom tempe 8) dali sme si trasu okolo Galmusu, Hrušov - Poráč (Polievočka+Pivecko)- Slovinky - Krompachy - Kluknava - Zahure (kofola + horalka) - Olcnava - Vitkovce - Hrušov ja som bol ku koncu vyzmykany ják prádlo z pracky :rofl:
20.06.2018 - 21:23:40
01
SlavoP napísal:
Musíme dohodnúť nejaký výjazd a ja Ti to vysvetlím.

Kašli na vysvetľovanie, to je jak hovoriť niečo Hluchému ... no ňe, vladika?!!! :D

Prvé dva júlové týždne mám dovolenku a plánujem na chate potrénovať svojho juniora v cyklistike. A tiež poriadne otestovať svoj "nový" bajk, ktorý mi práve v týchto dňoch skladajú v Jumpsporte, tak si môžeme ten Buchvald dohodnúť, zavoláme aj wilkinsona a budeme sa traja uje.ávať z kofolmana ... a možno sa pridá aj tiriel ... 8)
20.06.2018 - 22:16:32
02
maro2 napísal:
Kašli na vysvetľovanie, to je jak hovoriť niečo Hluchému ... no ňe, vladika?!!! :D

Prvé dva júlové týždne mám dovolenku a plánujem na chate potrénovať svojho juniora v cyklistike. A tiež poriadne otestovať svoj "nový" bajk, ktorý mi práve v týchto dňoch skladajú v Jumpsporte, tak si môžeme ten Buchvald dohodnúť, zavoláme aj wilkinsona a budeme sa traja uje.ávať z kofolmana ... a možno sa pridá aj tiriel ... 8)

pre aky bike si sa rozhodol nakoniec daj napovedu
21.06.2018 - 07:24:58
00
stanik.gonda napísal:
Aha tak 24.7 az 27.7 .7 som doma pridem z dovokenky


paráda :y: tak to by sme mohli dať nejaký výjazd :) potom sa ešte dohodneme ;)
21.06.2018 - 07:28:57
00
stanik.gonda napísal:
pre aky bike si sa rozhodol nakoniec daj napovedu

No ... rozhodol ... nakoniec sa udialo niečo, s čím som ani nerátal. Vďaka majiteľovi Jumpsportu mi Giant poslal nový rám, hoci som už bol rok po záruke, ale Trance 29er už nie je, poslali mi Anthem X (2017). Geometria je skoro rovnaká ako u Trance, poprehadzujú mi všetko použiteľné na nový rám, akurát musím kúpiť nový kratší tlmič. Som zvedavý ako sa mi bude jazdiť s menším zdvihom v zadu ... :)
21.06.2018 - 08:28:53
00
Tak to je vazne ustretove zo strany giantu. Na to vsetko co sa tu popisalo ohladom tejto znacky, super.
21.06.2018 - 08:37:58
00
Milo ma prekvapili. Veľké plus pre mňa bude pevná oska zadnej stavby. A doma netrpezlivo čakajú nové kolesá so širšími ráfikmi (3 cm vonkajšia šírka), ktoré chcem obuť bez duší ... véééľkééé veci ... :D


Naposledy upravil maro2 dňa 21.06.2018 - 08:57:06, celkovo upravené 1 krát.

21.06.2018 - 08:42:35
00
maro2 napísal:
Kašli na vysvetľovanie, to je jak hovoriť niečo Hluchému ... no ňe, vladika?!!! :D

Prvé dva júlové týždne mám dovolenku a plánujem na chate potrénovať svojho juniora v cyklistike. A tiež poriadne otestovať svoj "nový" bajk, ktorý mi práve v týchto dňoch skladajú v Jumpsporte, tak si môžeme ten Buchvald dohodnúť, zavoláme aj wilkinsona a budeme sa traja uje.ávať z kofolmana ... a možno sa pridá aj tiriel ... 8)

Včera sme sa s vladika dohadovali že by sme mohli niečo podniknúť 6.7., to by som mal mat voľno, povodne som chcel ísť pobikovat do Raja, ale prispôsobím sa aj inej variante,
A ešte pozerám do kalendára tak aj sobota 30. som zatiaľ free tak sa môžme na niečom dohodnúť, ale vladika nebudem prehovárať na pivo, to už ho nejaký ten piatok poznám :lol:
21.06.2018 - 08:53:51
00
wilkinson Ja som to Vladovi už vysvetlil ... plne rešpektujem že je pivofobik, nikdy ho na pitie piva prehovárať nebudem, ale srandu si z toho robiť jednoducho musím ... :D
21.06.2018 - 09:01:10
00
Maro2 to je jasne sranda musí byť,
21.06.2018 - 09:10:38
00
Mne viac vyhovuje cez víkendy, buď 30., alebo 7., 8.
21.06.2018 - 10:38:14
00
Ahojte
neviete či je niekde v snv a okolí nejaký singletraile ?? taký prírodný
Vďaka
22.06.2018 - 19:09:02
00
soltismaros jeden poznam, z Predneho Hyla sa pustis po zelenej znacke dole, len treba davat pozor aby si nepadol do doliny. Na prudkej serpentine ides rovno( odbocis z tur.znacky) az prides do sedla pod Turnikom.
Dalej viac menej umelo vybudovane single na Pieskovci do Fercakov.Prides ku vysielacu na Ritenbergu, ides smerom na Snv a pozeras dolava ci neuvidis chodnicek, je tam aj strom s namalovanym C.
Samozrejme ich bude viac,len treba preskumavat.
23.06.2018 - 10:13:26
00
Spistolero napísal:
soltismaros jeden poznam, z Predneho Hyla sa pustis po zelenej znacke dole, len treba davat pozor aby si nepadol do doliny. Na prudkej serpentine ides rovno( odbocis z tur.znacky) az prides do sedla pod Turnikom.
Dalej viac menej umelo vybudovane single na Pieskovci do Fercakov.Prides ku vysielacu na Ritenbergu, ides smerom na Snv a pozeras dolava ci neuvidis chodnicek, je tam aj strom s namalovanym C.
Samozrejme ich bude viac,len treba preskumavat.

ten umelý od ritimbergu na pieskovec som videl popri turistickej zelenej keď som šľapal hore vedie asi k tej vedľajšej cestičke nešiel som ním dole musím si ho ísť pozrieť a možno sa ešte niečo nájde uvidí sa
23.06.2018 - 11:00:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up