Pekný pretek :) Ja som si dal premiérovo posledné miesto v kategórii. To sa mi ešte nestalo, ale je pravda, že tento rok sa rozbieham pomaličky a poriadne až od júna. Inak nie je čo vytknúť. Ten 23 km okruh ponúkol v podstate všetko: zvážnice, lúky a aj pekný singlík. Ale tá zvážnica na začiatku dala zabrať aj mne. 2 x okruh bol celkom náročný, ale som spokojný - po minulotýždňovom nevydarenom a nedokončenom Súľove som si konečne 1 x tento rok svižnejšie zapretekal. Pekný malý pretek v prekrásnom prostredí sa mi páčil a budúci rok sa vidíme...
30.06.2018 - 18:45:31
00
No od fakt zleho vykonu si mal fakt este daleko, stale si mal o 46 minut lepsi cas ako ja :D
30.06.2018 - 18:56:45
00
Pekná akcia,ďakujeme organizátorom a prajeme viac pretekárov a vytrvalosti pri organizovaní budúceho ročníka.
30.06.2018 - 19:19:16
00
Oceňujem organizátorov, že robia preteky aj keď už nemajú podporu v rámci ŽUPATOUR, čo zrušila pani županka .... napr. v Dolnom Kubíne už nerobia maratón...
No tento počin od pani županky nebol nejak dobrý... a zrušila podporu aj pre iné športy, tak ma dosť sklamala....
Preteky ale super !!!!!! Organizácia bez chyby a servis pre pretekárov výborný !!!
To že ma zradil defekt, za to usporiadatelia nemôžu... :-) :-)
01.07.2018 - 06:19:27
01
Ďakujeme za výborne pripravený pretek, teším sa na budúce.
K tej podpore, no čo už typické Slovensko ak to pôjde takto ďalej, už preteky nebude mať kto robiť.
Koľko energie do toho vkladá človek(vie ten kto nejaké preteky organizoval) a oni ho ešte takto "podporujú" to je hanba.

Takže napriek všetkému VEĽKÁ VĎAKA VÁM.
01.07.2018 - 08:51:56
01
Ešte jedna vec, na nás pretekárov .... Nepáči sa mi ako vieme "zaprasiť" čisté pekné sprchy.... Bedákame nad servisom pre nás .. sprchy a iné.. a keď je to pekné tak tam nevieme pre seba udržať trocha trochu kultúrne prostredie ... vliezť do spŕch v zablatených tretrách je hulvátstvo ... aj za toto ďakujem upratovačkám !!!!!
01.07.2018 - 08:55:57
01
Tiez chcem poďakovať organizátorom za peknu akciu, myslim ze vela organizátor by si mohlo brat z Vas príklad, bol to super strávený den :) trat pekná, náročná v druhom kole ma “trosku” vyplo ale aspon bol cas užiť si tie spomíname nádherne panorámy :P
01.07.2018 - 10:01:47
01
Parádne preteky. Nádherné prostredie. Pekná, náročná no jazditeľná trať. Len tak ďalej. Ďakujeme
01.07.2018 - 20:58:03
00
podakovanie organizatorom , do Luznej sa rad vraciam , trate neriesim , su take ake su moznosti organizatorov a najdolezitejsie je to ze nam umoznuju zucastnit sa akcie ak mame na to chut ... je len na nas ci sa zucastnime alebo nie .. na skodu je pre mna stale mala ucast na tomto podujati aj ked miesto je pristupne z kazdej strany Slovenska a v tomto case som ani nepostrehol inu moznost zucastnit sa MTB-ka ... 2 kola na dlhsich tratiach su sice trosku odradzujuce , ale panoramy pri lepsom pocasi stoja za to
06.07.2018 - 08:21:04
00
keyboard_arrow_up