zdravim profikov... :D ...poculi ste nieco alebo viete ci maju bicykle canyon nejake obchodne zastupenie na slovensku....dost sa mi pacia...su za dobru cenu....ale ved co budem hovorit udavam link
http://www.canyon.com/mountainbikes/index.html?b=49
24.03.2006 - 13:03:32
00
na obchod alebo zastupenie zabudni oni funguju len cez vlastny firemny shop a katalogy inak ich nezozenies, biky su to dobre vacsinou vyhravajú testy v nemecku sak aj odtial su ale to hlavne vdaka cene ta je neskutocna pri kazdom modeli . takze vytas zlatu kartu mastercard a hor sa na nakupy.
24.03.2006 - 13:07:21
00
kur*a...konecne najdem perfektny bike za dobru cenu a oni nemaju zastupenie....tiez nerozmyslaju...keby exportovali dopyt po ich bicykloch v takej cene by bol velky :cry:
24.03.2006 - 13:59:33
00
no asi v tom to bude su to najoblubenejsie biky v nemecku, jednoznacne sak za tie prachy s tymi komponentami, tam musis volat inak sa k tomu nedostanes. to maju pozichrovane.

papa idem domkov bikovat :P
24.03.2006 - 14:01:12
00
no na slovensku asi nie, ale ved v cechach ich nie je problem zohnat, su na viacerych strankach, napr http://www.mtbs.cz/katalog06.html?m=50964
24.03.2006 - 14:21:27
00
ako iste viete chystam sa bike kupit mimo sezonu kvoli zlave...myslite ze canyon bude sanca zohnat v takej 20-30 percent zlave? :roll:
24.03.2006 - 14:27:20
00
Ber to tak, že canyon stojí normálne to čo iný bike po posezónnej zľave. V ich dodacích podmienkach píšu, že poštovné do krajín EU je cca. 30 EUR, čo je voči cene biku veľmi akceptovateľná položka.
Ja sám som svojho času nad canyonom uvažoval, ale trochu ma odradili potenciálne problémy, ktoré by mohli nastať v prípade reklamácie. Myslím teda problémy typu, že ako im tam ten reklamovaný bike dopraviť a tak podobne. Hlavne pokiaľ chceš kupovať fulla, tak si to zváž, lebo u neho je predsa len väčšie množstvo komponentov, ktoré sa môžu pokaziť.
24.03.2006 - 16:13:34
00
bol to len taky napad....zhanam dobry bike za dobru cenu...chcel som fulla ale uvedomil som si ze v cenovej kategorii okolo 40000(mozno aj 50000 kedze ho chcem kupit po zlave) nie su fully osadene az tak dobrymi komponentami...a canyon ma fakt oslovil...okrem reklamacie by bol problem mozno aj so servisom....ten by sa snad vyriesil ale ako hovori audino v pripade reklamacie by to bol naozaj problem...dostudujem a zalozim firmu a budem obchodny zastupca a distributor canyon na slovensku...kto sa prida...? :)
24.03.2006 - 18:02:11
00
Tie biky su preto take lacne, lebo firma canyon s pr. serie na darmožračov ako su sklady a maloobchody a tym ponukaju super kvalitu za super cenu.

Ved polovicku ceny na biku stoja sklady preprava a rozne prirazky. - oni to proste obisli.
27.03.2006 - 18:47:39
00
Neviete niekto akým spôsobom vlastne funguje jedna firma v čechách (bikeexpert), ktorá sa tvári, že tie Canyony dováža?
27.03.2006 - 21:25:03
00
Tie biky su preto take lacne, lebo firma canyon s pr. serie na darmožračov ako su sklady a maloobchody a tym ponukaju super kvalitu za super cenu.

Ved polovicku ceny na biku stoja sklady preprava a rozne prirazky. - oni to proste obisli.


No silna kava ale tieto kecy myslim patria do inej temy, keby si niekedy robil v nejakom bikovom obchode tak by si si 2x rozmyslel čo hovoríš, takýto predaj bikov je možný len v krajine kde je nenormálna kúpna sila a dopyt, neviem si predstaviť že by napr. taký author predával biky len po internete, alebo na telefón to by asi nebol tam kde teraz je a to v čechách majú k cyklistike iný vzťah ako na slovensku. takže úvahy o darmožráčoch si nabudúce nechaj pre seba. a neber to ako urážku, lebo ked nevieš ako to chodí tak ti to ťažko niekto vysvetlí. :P
28.03.2006 - 07:53:30
00
Zdravim. Ma tu niekto konkretne skusenosti s kupou Canyon? Kolko moze trvat dodanie ak bike zrovna nieje v sekcii Express bikes? Pocul som ze dodanie sa moze neskutocne natahovat a nerad by som cakal dlhe mesiace na nieco zaco som vopred zaplatil nemale peniaze. Popripade mate niekto skusenosti s obchodom bikeexpert.cz?
Konkretne mam zaujem o http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/bike.html?b=767

Diky
15.06.2009 - 21:36:07
00
Mozes vychadzat s terminov ktore uvadzaju na stranke a pocitat s moznou odchylkou cca 1 mesiac. Ak termin dodania na stranke prave nemaju, napis im mail, alebo zavolaj.
16.06.2009 - 10:08:42
00
skús pohladat ... dosť sa o tom písalo .... a je nás na fore taktiež ako maku.
16.06.2009 - 10:19:00
00
diky, hladal som aj cital. no z Canyonu nakoniec zide kvoli tomu ze nechcem cakat tak dlho na nieco co musim zaplatit vopred. A taktiez ide o to, ze bike za 2300 Eur si radsej vyskusam osobne...aj ked ten Canyon ma bude mrziet...Momentalne zvazujem giant reign 1
16.06.2009 - 19:32:43
00
keyboard_arrow_up