keby dotycny nebol sprosty, tak da cyklistovi normalne prednost a nebude ho ostrekovat ostrekovacom.
26.07.2018 - 11:52:56
011
sak prave proto ze bol sprosty.nedal prednost a ako pise Dvenohy ze nezavolal na matta policiu. on mal 3svedkov, ktori dosvedcia, ze ich ostriekal bezdovodne iontakom a je tam aj dokaz. ale matt nemal natocene nic. a preto sa potom tento sprosty vodic a dalsi 3 svedkovia takto spravaju k cyklistom. kym sa budeme sprostosti odplacat sprostostou tak takto vybudujeme ohladuplnost medzi ludmi, ci uz na cestach, alebo aj mimo.
26.07.2018 - 12:19:11
01
Teba ked takyto debil zrazi, tak este sa mu aj podakuj a popraj mu stastnu cestu. :) Poniektori z nas radsej uplatnia zakon akcie a reakcie.
26.07.2018 - 12:27:52
011
Ešte v utorok som mal stretnutie blízkeho druhu medzi mojou maličkosťou a čiernym pasatom pred Belou smer od Žiliny on zdrhol ale nechal na mieste svoje spätné zrkadlo ktoré na mne oddrapil.

Prílohy:

37723798_2035330483145225_1803597049812221952_o.jpg
37723798_2035330483145225_1803597049812221952_o.jpg 177.83 KiB thumb_up0thumb_down

37743824_2035330346478572_5690192202404200448_o.jpg
37743824_2035330346478572_5690192202404200448_o.jpg 176.91 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2018 - 12:33:19
00
Co na to policia?
26.07.2018 - 12:44:06
00
Jezus prepac za moj nazor. tak matta obmedzil, mozno ohrozil. nic sa nestalo, NASTASTIE.. matt ich dobehol, ostriekal a pre neho druhy krat NASTASTIE sa nic nestalo. keby sa tak lakol, ze ho v tej rychlosti sunda, potom co???
ale teraz ti 4 v aute budu robit MNOHONASOBNE viac zle cyklistom ako doteraz. to sa potom mame podakovat mattovi a podobnym, ktori su samozvani sudcovia a kati???
26.07.2018 - 12:44:34
01
Nepozorne citas, to je problem. On ohrozil matta a nasledne ho este aj ostriekal, matt len reagoval.
26.07.2018 - 12:52:20
00
ftu2 napísal:
sak prave proto ze bol sprosty.nedal prednost a ako pise Dvenohy ze nezavolal na matta policiu. on mal 3svedkov, ktori dosvedcia, ze ich ostriekal bezdovodne iontakom a je tam aj dokaz. ale matt nemal natocene nic. a preto sa potom tento sprosty vodic a dalsi 3 svedkovia takto spravaju k cyklistom. kym sa budeme sprostosti odplacat sprostostou tak takto vybudujeme ohladuplnost medzi ludmi, ci uz na cestach, alebo aj mimo.


OK, takze si to zhrnme :
- borec mi nedal prednost, ohrozil ma a ja som musel ist dost na brzdy ( kedze v protismere vtedy islo auto )
- nejako som sa s tym zmieril nakolko som sa za ten cas naucil zbytocne taketo situacie nehrotit ( nakolko debilovi nevysvetlis ) a isiel som za nim v dostatocnej vzdialenosti ( nelepil som sa na neho ) bez toho aby som mlademu cokolvek gestikuloval
- nasledne ma dvakrat postriekal ostrekovacom ( a naramne sa na tom bavili )
- raz dokonca stupil na brzdu ( akoze ma vybrzduje )...co mi bolo jedno nakolko som mal pohodlny odstup od neho
- az po tomto vsetkom "dostal lekciu slusneho spravania" ( naschval davam do uvodzoviek aby to niekto nebral nahodou vazne ze tak to ma vzdy byt )

...takze po tomto vsetkom ma cyklista robit co? usmiat sa a mlademu panovi ktory ma realny zivot este len pred sebou podakovat? Alebo teda aka mala byt primerana reakcia aby si to mlady pan pre buducnost rozmyslel ze co ma a co nema robit?

K tomu ze mali volat policajtov ( a mal svedkov ) sa nevyjadrujem. Ako by mi chceli realne pred policajtami dokazat ze som ho ostriekal prave ja ( ze styria mladi budu hovorit ze aha tento ujo nas dobehol a postriekal sofera )? Aky by som mal podla nich na to dovod? A hlavne, podla akeho paragrafu/zakona ( a dokazu ) by mi nasledne policajti davali pokutu? ...ked to pritiahnem za vlasy, tak ked sa s niekym dohodnem ze povieme na Janka XY ze mi ukradol z penazenky peniaze, tak to policajtom staci? Ved ako dokaz ukazem prazdnu penazenku.

Akoze ak sa pozerame na niektore situacie takto, vobec sa necudujem ze nam v tejto krajinke "vladnu" pravnici...

PS : nech si teraz nikto nemysli ze nejako schvalujem nejake pomstievanie sa, oko za oko a podobne...ale myslim ze vsetko ma mat svoje urcite hranice ktore by sa nemali prekracovat. Ci si nechame neustale "srat na hlavy" viac a viac a hovorit si ze ved to nic, nabuduce to bude lepsie...
26.07.2018 - 12:53:03
011
darebak napísal:
Co na to policia?


Už večer ho mali dnes mi volali že ho už vypočuli, keďže som teraz v PP musím sa vrátiť do ZA podpísať výpoveď, ja som na PN.
26.07.2018 - 13:02:23
05
matt mohol si zastavit a nechat ho ist, teraz to tam budes zazivat 4x viac.
necudujem sa Lubikovi a Luki.11mu, ze prestali v tych koncinach jazdit na cestakoch.
26.07.2018 - 13:06:42
00
matt napísal:
A co by akoze policajtom nahlasili? :) Snazim si danu situaciu premietnut do realneho sveta...

utok neznamou tekutinou...on v danej chvili nemohol vediet co to je. a dokial tu budu ludia ako ty ktory dopravny priestupok ineho cloveka riesia priestupkom vlastnym (cize beru spravodlivost do vlastnych ruk) plus ti co si myslia ze je to cool a ze si spravil super, tak dovtedy budeme zit v bananistane.

btw..nechapem ako mozes nadavat na vodica...ked si sa v podstate zachoval tak isto.... mozno ty este horsie pretoze on to urobil z nedbanlivosti...ty si to urobil naschval. a umysel sa tresta vzdy viac ako nedbanlivost...
26.07.2018 - 13:08:46
02
matt napísal:
OK, takze si to zhrnme :
- borec mi nedal prednost, ohrozil ma a ja som musel ist dost na brzdy ( kedze v protismere vtedy islo auto )
- nejako som sa s tym zmieril nakolko som sa za ten cas naucil zbytocne taketo situacie nehrotit ( nakolko debilovi nevysvetlis ) a isiel som za nim v dostatocnej vzdialenosti ( nelepil som sa na neho ) bez toho aby som mlademu cokolvek gestikuloval
- nasledne ma dvakrat postriekal ostrekovacom ( a naramne sa na tom bavili )
- raz dokonca stupil na brzdu ( akoze ma vybrzduje )...co mi bolo jedno nakolko som mal pohodlny odstup od neho
- az po tomto vsetkom "dostal lekciu slusneho spravania" ( naschval davam do uvodzoviek aby to niekto nebral nahodou vazne ze tak to ma vzdy byt )

...takze po tomto vsetkom ma cyklista robit co? usmiat sa a mlademu panovi ktory ma realny zivot este len pred sebou podakovat? Alebo teda aka mala byt primerana reakcia aby si to mlady pan pre buducnost rozmyslel ze co ma a co nema robit?

K tomu ze mali volat policajtov ( a mal svedkov ) sa nevyjadrujem. Ako by mi chceli realne pred policajtami dokazat ze som ho ostriekal prave ja ( ze styria mladi budu hovorit ze aha tento ujo nas dobehol a postriekal sofera )? Aky by som mal podla nich na to dovod? A hlavne, podla akeho paragrafu/zakona ( a dokazu ) by mi nasledne policajti davali pokutu? ...ked to pritiahnem za vlasy, tak ked sa s niekym dohodnem ze povieme na Janka XY ze mi ukradol z penazenky peniaze, tak to policajtom staci? Ved ako dokaz ukazem prazdnu penazenku.

Akoze ak sa pozerame na niektore situacie takto, vobec sa necudujem ze nam v tejto krajinke "vladnu" pravnici...

PS : nech si teraz nikto nemysli ze nejako schvalujem nejake pomstievanie sa, oko za oko a podobne...ale myslim ze vsetko ma mat svoje urcite hranice ktore by sa nemali prekracovat. Ci si nechame neustale "srat na hlavy" viac a viac a hovorit si ze ved to nic, nabuduce to bude lepsie...


podla mna si urobil najlepsie ako si mohol. chlapec si myslel aka je to velika sranda niekoho pokropit ostrekovacom a ty si mu ukazal jeho vtip z opacnej strany. urcite pochopil ze az taka velka sranda to nebola. :y:
26.07.2018 - 13:08:58
05
aha, tak sa potom uprimne ospravedlnujem vsetkym cyklistom ktori musia trpiet na cestach kvoli takemu hulvatovi ako som ja :(

Dvenohy, nemyslis vazne ze on to spravil z nedbanlivosti :o Mimochodom, ja som mal ako vediet ze on nema v ostrekovaci neznamu latku ked som uz teda ja na neho "zautocil" neznamou latkou? ( ono je pravda ze cyklisti obcas vozia v bidonoch H2SO4, ze ano? ). Ako citam, prekrutit na spravnu stranu sa da uplne vsetko.


Naposledy upravil matt dňa 26.07.2018 - 13:13:48, celkovo upravené 1 krát.

26.07.2018 - 13:10:14
010
matt napísal:
...ked to pritiahnem za vlasy, tak ked sa s niekym dohodnem ze povieme na Janka XY ze mi ukradol z penazenky peniaze, tak to policajtom staci? Ved ako dokaz ukazem prazdnu penazenku.


moznosti su..... ze ich ty nevidis to ma neprekvapuje.

napriklad...budes musiet presne popisat situaciu, obnos ktory ti mal ukradnut vratane nominalnych hodnot bankoviek. ak taketo bankovky policia u dotycneho najde tak ich zabavi a da preskumat ci sa na nich nachadzaju tvoje otlacky....atd
26.07.2018 - 13:13:40
00
Dvenohy napísal:
utok neznamou tekutinou...on v danej chvili nemohol vediet co to je. a dokial tu budu ludia ako ty ktory dopravny priestupok ineho cloveka riesia priestupkom vlastnym (cize beru spravodlivost do vlastnych ruk) plus ti co si myslia ze je to cool a ze si spravil super, tak dovtedy budeme zit v bananistane.

btw..nechapem ako mozes nadavat na vodica...ked si sa v podstate zachoval tak isto.... mozno ty este horsie pretoze on to urobil z nedbanlivosti...ty si to urobil naschval. a umysel sa tresta vzdy viac ako nedbanlivost...


ty tiez asi nevies citat. alebo si sedel v tom aute. z nedbanlivosti? ved Matus pise ze sa na tom este rehotali ako ho pokropil ostrekovacom. co myslis, co je lepsie dostat do ksichtu, alkoholovu gebuzinu na okna alebo sladku vodu?
26.07.2018 - 13:14:55
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up