Caute,
prosim Vas, v sobotu (28.7.) sa na trase stupavskeho maratonu stratili KLUCE od auta FORD (42km trasa Stupava, Borinka, okolo Kacina na zeleznu, Kamzik, U Slivu, Biely kriz, Svaty vrch, Stupava).
Pripadne nevideli ste niekde nahradnu dusu (skrutena v gumicke), dve pacidla a balicek vreckoviek? Ak ano, dajte vediet, niekde na okolo by mohli byt aj tie kluce (vsetky tieto veci som mal v kapsicke, ktora sa mi pocas jazdy roztrhala a vsetko som vytratil, zistil som to az v cieli, o tie ostatne veci mi nejde, len by mi pomohli lokalizovat cast trate, kde som mi to roztrhlo).

Za akukolvek pomoc dakujem
30.07.2018 - 13:43:50
02
Posledny den dovolenky sa mi tiez podarilo relativne skoro vyrazit na bike :-D Sice nie tak skoro ako vcera, ale lepsie ako nic. Dal som si trail Ohek odtial na Rusniaky a po zltej az na trail Skala. Odtial som si to este namieril na Mociarnu. Domov uz cez Cerveny domcek, tam som este skumal chodnicek z modrej cez Stary Salas, ale nejak sa mi stratil tak som sa pekne vratil nazad na modru :-D

Prílohy:

Komentár súboru: dnes len jedna foto riadne to uz pripekalo na slnku
IMG_20180730_101207.jpg
IMG_20180730_101207.jpg 956.2 KiB thumb_up1thumb_down

30.07.2018 - 14:11:39
02
Ja som si v sobotu odskocil z TT cez Katarinku-Dobru Vodu-Klenovu a spat po cervenej hrebenom a poviem vam, skoro sem tam zdecheu. Horko jak v perdeli a do kopca varenie vo vlastnej stave. Kurna asi plati pravidlo, ze cim si starsi a cim menej jazdis, tym horsie znasas horucavy.
S tou Katarinkou a Klenovou som sa nechal prehovorit prispevkami vyssie, uz som nebol v tychto koncinach niekolko rokov. Uz mi aj chybal ten "chorvatsky" chodnik s ihlicnanmi a bielou sotkou :-)
30.07.2018 - 14:41:30
01
lto napísal:
Vcera som chcel studnikovu snuru .. ale himligarka - nepitna, cerveny kriz - nepitna, mariin pramen - nepitna a to som sa na to uz vykaslal a napil sa. Zatial zijem :lol: /rozbory boli v aprili/ .. uz nedavaju ale preco je nepitna .. tipujem , ze nejake bakterie, urcite preto, ze vsade polovnci narozhadzuju zradlo a potom tam chodi zver a vypusta odpadove latky do spodnej vody.


Tu mas uvedene, preco su niektore oznacene za nepitne:
https://bratislava.dnes24.sk/vysmadli-ste-na-prechadzke-po-lese-vieme-z-ktorych-studniciek-sa-mozete-smelo-napit-303840
30.07.2018 - 15:16:58
01
Aha, tak preto chutila, ako z vodovodu :D /tuna http://www.smvak.cz/parametry-pitne-vody pisu, ze PH nema prakticky vplyv na zdravie, ale pravda, keby z toho pramena tiekla voda s PH=1, asi by som mal problem :lol:/
30.07.2018 - 15:23:16
01
Tych 6,26 je este v pohode. Kyselky mavaju menej :).
30.07.2018 - 15:33:14
01
romanx napísal:
Ja som si v sobotu odskocil z TT cez Katarinku-Dobru Vodu-Klenovu a spat po cervenej hrebenom a poviem vam, skoro sem tam zdecheu. Horko jak v perdeli a do kopca varenie vo vlastnej stave. Kurna asi plati pravidlo, ze cim si starsi a cim menej jazdis, tym horsie znasas horucavy.

Detto, vybral som sa na dlhý Stupavský a to teplo (plus občasné jazdenie) ma úplne zničilo. Na Kamzíku som už mal zimomriavky, na BK sa ozývali kŕče. V assfaltovom stúpaní na Tri kamenné kopce mi pieklo na gebuľku, a to bol posledný klinec. Následne som sa len paťchal, na Babu vyšiel na najľahšom prevode, úplne bez energie. Vtedy už bolo pod mrakom a mne bola z toho normálne zima! :tmi: Na Konských hlavách som si to už len strihol najľahšou trasou do Stupavy a šiel nahlásiť DNF. Preteky v takomto teple už nikdy viac... Doma som zjedol 9 broskýň, 5 sliviek a pil a pil a pil.
30.07.2018 - 15:42:37
04
jj, prehriatie az upal. Volakedy ma takto vyplo na Hornohradskom maratone. Prvo kolo som ledva dosiel a druhe uz ani radsej nezacal. Husia koza a malatnost. Fuj.
Treba na to davat bacha.
30.07.2018 - 16:06:35
01
Toto bol odjakživa môj problém. Na ceste to vďaka 40 km/h lepšie znášam, ale aj tak som nad 25 zdochlina.
31.07.2018 - 00:15:03
00
Dnes aj ja Lozorno. Konecne som dal komplet Skala trail. Az na ten zabijak usek pod krizom je to super, hlavne ten zaver. Potom Lozorno trail klasicka a na zaver novinka Ohek. Ano, trail pokracuje po prvej zvaznici dolava a po druhej zvaznici doprava. Ma tri casti. Posledna je najviac raw, najmenej upravena. Ale velmi pekne je to ako celok, len to chce poriadne upravit ;) Na trailforks chalani pisu, ze sa na nom este pracuje. Dokonca super skocky take mensie akurat pre mna :) A inak nechodte na bajk o pol jedenastej. Zly napad :D
31.07.2018 - 14:09:40
00
Kadiaľ je najlepšie ísť na ten Ohek, na jeho začiatok?
zt0350 tam tiež bol.
31.07.2018 - 14:31:18
00
Cerveny Domcek a na zltu
31.07.2018 - 14:32:45
02
Ok, a začiatok trailu je nejako označený?
31.07.2018 - 14:36:34
00
Toz, to neviem .. poznam len Ohek :D , ale pochopil som to tak, ze nie je. Mozno ako mociarna, aby im tam nechodili trailhunteri :D .. niekedy sa tam musim vybrat. Len v poslednom case mi je CD dako moc daleko :tmi:
31.07.2018 - 15:03:16
00
Astro, nie je tam znacene nic. Par minut som tam chodil aby som nasiel zaciatok, ale podla trailforks to zvladnes ;)
31.07.2018 - 15:17:20
01
keyboard_arrow_up