ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. kolo

28.07.2018
6. kolo - INTERSPORT MARATHON SERIE
6. kolo - Župný pohár
5. kolo - Slovenský pohár XCM
4. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (253)
59011469brunius6ivannovotny6adkunikadriana21ajetoAK47_TRMalbi07alenagsAlex2002andrej21andrejtoth84andrejvavrikandrejxcxannapagacova740Babubacik.jaroslavbajobbbakojanBalajkabaronebasbartkopeterBatkaMichalbirelblazoBlejstilbmartinBonisekBorislavborisobusekBorsobozikandrej18brunicekbukasencorky70CraObscripoDal_bordaniel153daryldavid987Ddusan03dominik81Dorien09drenaiDudeldupan1duribieldurmiDyonexeborisElgringoelvilaemsiEMSI-CSLAennioErdoganericzemerik078fabkofederer1Gabriel08hanouseklukashartmannrodoHazardhfs1000HOLMENKOLhucko237ipc422ivano777Ján KováčJanka18jano636Jano82JanoTrnovejanovargajaro180jaroslav_hjazzbassjelo520johny29jojo1970jojoAUTHORJPtrekjulo93jura24juraj.broszJuraj2JurajMTVJuuurokacerik577kaliKamikamilovickellysbikekoiv1001kokodrilkoKopkokucoflyLacoBlacobrLajcy_XClegiLechuLIGRlubos73LubosMeciarLuboSRHCluckLukas8700LukyKm.kadorikmacekdmrmachalajmailamajcikmajkoMajky5MajkyFMajlooosssmali6MameluchManoComarccinMarechekmarekburanMareKMMmarekoleksakmargavMarin1mario155Marki007markom2maros.hrobarMartin-Bikermartin.sviniakMartin1411matej.kristinmatej12345matejicekfilipmatejslobodaMatelomato58matuko249MeggistiMentalCoachmfratermicmic7777Michal26michalgrajciarmilan-68milanvrMilenamilkyonemiloš.h636milsuMiSmisko_hraskomiskokovacikMispuldomotiiMP18mreziariknickjankovitsninofureknorecsknoro79oko77ondrej81ondrokoxa1p2ppagi182bfpalqopatrikchromiakPatrikMpatrikmurckopavoldugovicpavolkovarikpdroppaPenacekpeter bertapeter1976peter75peterm19petermikolaspeterpjPeto661pipistabenoPjadoPolkiisspompyponynkoportoPupokR.A.W.E.R.2.0Raddyrado88kradovichralive5rastislav.balockorastislav.galikRastyS9RaztikeRichard1706richtoškarobin182Robo87robo96Roman74RomanksRomanOrigosromchaosrudolfdubajsakinoSamuelllsandrakomaromysantacruz1Sigorsiso33SMECAKsoldzoSpecialmanstano21Stano2233starosta.uhorskestarsidurcovsteve4straka.michalStrenkiThomasKaytimotejtimotejmatakTO-masToasttomasmincakTondo6Tono26SCviktor_gc_2015vladino9vladkyxxxWaileanXaeroifbbxbikerxdado32xfuksajyurykzidekjack
Ja tam vidim priestor a motivaciu na trening a zlepsit sa. bol som na 10tkach pretekov, no uz ich dokopy neviem vsetky ani zratat ale ani raz sa mi nestalo, aby som nedostal jedlo. Je to velmi zle od organizatora, suhlasim a je to jeho vina. Ale kebyze rychlejsie pedalujete, tak sa vam ujde :D
(smutne je, ze by sa neuslo inym, napr. aj mne ak ma predbehnete)
31.07.2018 - 09:56:25
00
santacruz1 napísal:
odpoved od nemenovaných kolegov tu na fóre že čo sa furt sťažujeme sak na Salzke tiež nedostaneš tak čo sa sťažuješ.

Nereagoval som na kritiku, že si nedostal jedlo! Tá je v poriadku.
Reagoval som na spôsob zovšobecňovania - "to je také Slovenské.. na Slovensku je to tak ..." a to v poriadku nie je!
31.07.2018 - 09:56:25
00
S tým jedlom problém, ale však na preteky nejdem kvôli jedlu ... Mne však v tomto úpeku chýbala dôležitá voda, resp. žiadne značenie kde by som ju dostal.. na každom maratóne býva stánok Nutrend s iontakmi a vodou, s tým už človek akosi počíta a teraz som nenašiel ani obyčajnú vodu... dobre, dá sa kúpiť, ale pred pretekmi má človek iné starosti, ako obiehať stánky a stáť v rade na obyčajnú vodu ..A v cieli to s rozdávaním vody veľmi rýchlo skončili...zase som musel po peniaze do auta a kúpiť si .... takže Stupava jednoznačne v mnoho veeeeeľmi sklamala !!!!!
31.07.2018 - 09:59:40
00
BVS mala 2 stanky a capovali vodu este ked sme ochadzali. A bolo tam vela gattorade ci ako sa to pise
31.07.2018 - 10:04:16
00
milsu napísal:
Nereagoval som na kritiku, že si nedostal jedlo! Tá je v poriadku.
Reagoval som na spôsob zovšobecňovania - "to je také Slovenské.. na Slovensku je to tak ..." a to v poriadku nie je!


Presne tak a za tým si stojim lebo síce sa bavíme o bikovani ale takto to funguje vo všeobecnosti všetko na druhý tretí krát. A bolo to ako podnet pre organizátorov aby to skúsili zlepšiť. Ja sa prispôsobím nič iné nezostáva a preto ako som napísal už ma to neprekvapuje prekvapil by na skor opak. A ďalšia vec bol to môj pohľad na vec 100 ľudí 100 chutí a preto keď si taký silný patriot tak je to tvoja vec ja si budem stať za svojim a Ty s tým nič Iné nespraviš maximálne môžeš nesúhlasiť to je tak asi všetko. A narodil som sa v československu tak ma za to Ukrižuj. Nemôžem za to že jeden boxer v 90 rokoch zapredal
31.07.2018 - 10:24:07
01
Keď si v štartovnom zaplatíš službu a tú službu nedostaneš - napr. to jedlo tak by sa mala dať podať reklamácia, nie?
Aj keby človek prišiel po XX hodinách tak má jedlo zaplatené a musí ho dostať.
Bolo by to v poriadku keby v propozíciách bolo napísané, že prvých 500 pretekárov dostane jedlo, zvyšku zostanú len oči pre plač, príp. že jedlo sa podáva v čase od-do.....
31.07.2018 - 10:30:42
014
santacruz1, asi nemá význam odpovedať keď sa tak vyznáš.
(som starší ako ty, od 2008 som absolvoval viac ako stovku mtb maratónov a štyri som organizoval a asi tomu vôbec nerozumiem)
31.07.2018 - 10:34:59
00
milsu napísal:
santacruz1, asi nemá význam odpovedať keď sa tak vyznáš.
(som starší ako ty, od 2008 som absolvoval viac ako stovku mtb maratónov a štyri som organizoval a asi tomu vôbec nerozumiem)


To je v poriadku a klobúk dolu ja som ti opísal z môjho pohľadu a bolo to vtedy ako komentár k pretekom. Ako som povedal čo človek to názor. Je to brané ako podnet na zlepšenie. Ja si chodím zajazdiť z pasie a prídem aj na budúce či už bude nebude teplá voda jedlo a pod. Ide o to jazdenie všetko ostatné je pridaná hodnota buď dobrá alebo zlá
31.07.2018 - 10:42:58
00
Problematická odbočka, foto zo včera. Na tachometri máte cca 40 km/h, obiehate jazdcov z krátkej trate a poznáte farby (v rýchlosti nepostrehnete čísla). :tmi:
Príloha:
Odbočka.JPG
Odbočka.JPG 770.99 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2018 - 11:04:38
01
santacruz1 napísal:
Ja si chodím zajazdiť z pasie a prídem aj na budúce či už bude nebude teplá voda jedlo a pod. Ide o to jazdenie všetko ostatné je pridaná hodnota buď dobrá alebo zlá

Ked Ti ide len o to jazdenie, tak nemusis ani platit organizatorovi, ked aj tak nedostanes sluzby co si si zaplatil. Chod na vyjazd v inom termine. Aspon sa Ti nebudu pliest pod kolesa desiatky dalsich ludi, nikto premotivovany jazdiaci na 205. mieste Ta nezostreli v zjazde ked to neodhadne, podstatne viac si vychutnas prirodu a za 30 € sa prezeries na dva dni dopredu. :)
31.07.2018 - 11:07:42
09
peteriko napísal:
Problematická odbočka, foto zo včera. Na tachometri máte cca 40 km/h, obiehate jazdcov z krátkej trate a poznáte farby (v rýchlosti nepostrehnete čísla). :tmi:
Príloha:
Odbočka.JPG

popravde ja som si ani farby nevsimal a pozeral som po cislach takze som si to ani neuvedomil ze to je zle namalovane (az v cieli mi to povedalo par ludi), ale kebyze pozeram farbu asi by som tiez zle odbocil a valil rovno
31.07.2018 - 11:11:50
01
Jezus napísal:
Ked Ti ide len o to jazdenie, tak nemusis ani platit organizatorovi, ked aj tak nedostanes sluzby co si si zaplatil. Chod na vyjazd v inom termine. Aspon sa Ti nebudu pliest pod kolesa desiatky dalsich ludi, nikto premotivovany jazdiaci na 205. mieste Ta nezostreli v zjazde ked to neodhadne, podstatne viac si vychutnas prirodu a za 30 € sa prezeries na dva dni dopredu. :)

Myslím si že ani nezostreli skôr naopak alebo som nedával pozor a sú to preteky len pre profesionálov? Akože umiestnenie nad 200 znamená nabudúce nechoď aj tak zavadziaš? tiež zaujímavý názor.
31.07.2018 - 12:09:49
01
Jezus napísal:
Ked Ti ide len o to jazdenie, tak nemusis ani platit organizatorovi, ked aj tak nedostanes sluzby co si si zaplatil. Chod na vyjazd v inom termine. Aspon sa Ti nebudu pliest pod kolesa desiatky dalsich ludi, nikto premotivovany jazdiaci na 205. mieste Ta nezostreli v zjazde ked to neodhadne, podstatne viac si vychutnas prirodu a za 30 € sa prezeries na dva dni dopredu. :)

Ale zase niekto možno nedostane tak ľahko doma priepustku ak povie, že si ide len tak zajazdiť do okolia BA :) Tiež je tam ten spoločenský rozmer (ak niekto jazdí celý rok sám tak to môže byť fajn), možnosť získať akčné foto, možnosť komentovať akciu na fóre/doma/v práci...
31.07.2018 - 12:18:35
05
No tak sme si trocha pofňukali :-):-) ...... aj tak prídeme na rok znova ...:-):-)
ale vážne čakám, že sa nejako vyjadri aj niekto za organizátorov konečne !!!!!
31.07.2018 - 13:38:39
00
dlho som hovoril, ze Stupava je naj na sk. aj ked prestanem jazdit tak tam este pojdem. lebo maju super zazemie a cela akcia je super.
ale buduci rok nejdem. proste odtial potial ;)
po dlhej dobe stretnem kamaratov a neporozpravam sa, lebo huci hudba :O
31.07.2018 - 13:40:52
03
keyboard_arrow_up