Brigadoval som z vysokej skoly v jednej firme, chodili sme rano tak na 8-8.30, noviny, potom do bufetu na desiatu, o 12tej obed, a o 14.30 sa koncilo :-) takze asi tak.
16.08.2018 - 08:53:18
00
Este prezrad nazov firmy, aby kazdy o nej vedel :D
16.08.2018 - 10:18:18
01
tak ked uz bolo vsetko hotovo, co tam bude clovek vysedavat....
16.08.2018 - 10:27:12
00
Kto a kde napisal, ze bolo vsetko hotovo? llubik reagoval na prispevok, v ktorom bolo popisane ako (ne)robia.
16.08.2018 - 11:43:16
00
Rampy su na useku pri Bosorke postavene bokom, nerobi tam nikto a cyklisti tade hufne chodia. Na asfalte je namalovanych zopar znaciek. Dufam, ze tam zacnu robit az po vikende alebo este lepsie v septembri.
16.08.2018 - 14:38:49
00
tiez ma dnes rano prekvapilo, ze som tadial mohol ist do prace....ocakaval som, ze to bude zavrete a rampa pri bosorke bola otvorena ....Myslite, ze sa tadial bude dat prejst aj teraz po praci cestou domov??
16.08.2018 - 14:49:28
00
LaS Radsej nech to opravia co najskor, lebo ked sa na Slovensku nejaky projekt odlozi, vacsinou to byva natrvalo alebo sa caka X rokov.
16.08.2018 - 14:53:17
01
user_id napísal:
LaS Radsej nech to opravia co najskor, lebo ked sa na Slovensku nejaky projekt odlozi, vacsinou to byva natrvalo alebo sa caka X rokov.

Cisto nahodou som si spomenul na ten docasny semafor na Devinskej ceste :D
16.08.2018 - 14:56:26
03
Keď som okolo Bosorky išiel ráno o 7:00, tak závory blokovali vstup na hrádzu. Ale ľuďom to evidentne nevadilo, keď ju veselo obchádzali a pokračovali ďalej po hrádzi. To že je posunutá/otvorená skôr tipujem na nejakého snaživého občana, alebo nejakého lenivca na aute, ktorý ju dal nabok aby mohol prejsť ale naspäť ju už nedal.
16.08.2018 - 15:19:03
00
niekto nedočkavý sa tam potreboval srať do čerstvého asfaltu.
17.08.2018 - 00:01:03
00
triki - budem decentný - si trubka! Prečítaj si na začiatku strany popis aktuálneho stavu - nikto ešte nezačal riadne pracovať. Robili iba prípravu. Len im trvala - typicky slovensky - viac dní. Čo na tom, že normálna firma takú prípravu stihne za pár hodín. Tak do akého "čerstvého asfaltu" sa niekto tlačil????
17.08.2018 - 00:13:24
00
opravený úsek pri triedičke štrkov.
17.08.2018 - 00:19:10
00
Dnes od rana usilovne likviduju asfalt na useku pri Bosorke. Smerom k vode do Rusoviec som prvy krat skusil ist po chodnikoch odporucenej obchadzky, bolo to sice asi iba o 100 m dlhsie, ale na chodniku je velmi vela hrbolov, takze smerom spat som obisiel Bosorku a isiel radsej po ceste. Tam je spociatku velmi kvalitny hladky novy asfalt, aky by mal byt na vsetkych cyklochodnikoch, dalej ale je kopu hrbolatych zaplat. Aj tak je lepsie ist po ceste. Aj opacnym smerom radsej po ceste, kde sa da.
17.08.2018 - 15:11:56
00
corbyn je jedno, či tam niekto makal alebo nie to ráno. Bol tam daný zákaz a bola tam na mieste aj vyznačená obchádzka dokonca aj na fotke. Mohli sa robiť práce niekde inde na danom úseku. Kamoš opravuje cesty. Keď nám hovorí historky, človek by neveril, čoho sú ľudia schopný kvôli svojej blbosti. Autá utopené v čerstvom betóne, zrazený robotníci, lebo niekto nebude ako ovca v kolóne, alebo pojde do zákazu, autá padnuté v mostných uzáveroch aj napriek zákazu, ľudia jazdiaci po čerstvom asfalte, po ktorom ešte behá valec, oddelený značkami, proste chlapík došiel, vystúpil z auta a dal nabok značky a veselo na práve položený asfalt a takto sa dá ísť ešte hodiny.
17.08.2018 - 19:09:53
02
Dnes poobede tam bolo aj hasicske auto, asi aby rychlo uhasili zapalenych pracovnikov :lol: .. cestou spat som na to dobre nevidel, ale nejake diery som tam videl a plno ludi ako cez to horkotazko prechadzalo :D

Inak mam pocit, potom , co som videl dnes pri Mosoni, resp. Hegeshalom .. ze Madari rychlejsi dokoncia dialnicny prepoj do Jaroviec, nez sa opravi ten kusok .. lebo pred 2 tyzdnami ten kus dialnice (ten co roky hnil pripraveny) bol odbagrovany a dnes uz tam je polozeny betonovy zaklad.

Jano1987 : je to tak .. ale treba na druhu stranu povedat, ze castokrat su znacky nezmyselne, zbytocne a davno po skonceni prace tam este trcia , nehovoriac o tom, ze nie raz tam su a nikto tam nikoho nikdy nevidel. Potom sa jeden nemoze cudovat, ze sa to zacne ignorovat. Ale u nas je skor ten problem, ktory popisujes.

Ale zas treba povedat, ze hentak, ako to zacali robit, na tom najsamviac najexponovanejsom kuse hradze v celej Bratislave asi, je na facku.
17.08.2018 - 21:06:37
00
keyboard_arrow_up