tiez som tadial isiel cez 25kmh ale viem o par ludoch co tam odpalili spice a padli. ked netrafis stopu s plytkym strkom tak mozes slusne zaplavat a kydnut
21.08.2018 - 14:18:44
00
Hosť napísal:
Najlepsie mapy (ale asi nie do garminu) su mapy.cz. Pouzivaju openstreetmap plus nejake vlastne zdroje, znacene cyklotrasy su vsetky nakeslene ruzovou, pri cestach je podla typu ciary vidiet ci je to asfalt, atd... android appka je super rychla bez zbytocneho balastu.

Suhlasim ze mapy.cz su najaktualnejsie a najpodrobnejsie, ale podla mna len mimo uzemia SK a CZ, lebo ako mi pisali, len tam beru data priamo z OSM.

Avsak ako mi pisali, Cechy a Slovensko si robia z vlastnych podkladov, vlastnymi kartografmi, a su podla mna menej aktualne a podrobne ako OSM.

=>

1. Ak mate pripomienku k mapy.cz mimo uzemia SK a CZ, staci ked zeditujete OSM a pri najblizsej aktualizacii sa Vasa pripomienka prenesie do MAPY.CZ.

2. Ak mate pripomienku k mapy.cz na uzemi SK a CZ, nahlaste im chybu priamo cez ich web mapy.cz, opravuju promptne.
21.08.2018 - 16:43:24
00
Viete mi prosím povedať, či úsek Hainburg- Haslau Maria Ellend- Fischamend je jazditeľný? Myslím z pohľadu hustoty premávky v pracovný deň.
27.08.2018 - 23:00:29
00
Sodoma Gogora Cecilko. Sodoma Gogora. Chcel som ísť UTPčko a stáli sme za HP Berg pri ceste ešte s nejakým chalanom a babou asi 5 min a nedokázali prejsť cez zbesilý prúd áut na cyklotrasu smer Berg. Tak som pokračoval ku kruháču, ktorý bol takisto clogged, postávali tam fízli a krútili hlavami. Nasratý som zamieril cez čakího domov, ale bolo to celkom zdravé nasratie, lebo v protivetre som drbol osobák na groissenbrunnskom kopčoku.
Šľaktraf mohol byť dokonalý, keby bol ešte cloggnutý aj Hainburg v smere Bad Deutsch Altenburg, napodiv som stál len tuším 2x. Opačný smer, zamorený Záhorákmi a BLkami, bol na tom na moju škodoradosť podstatne horšejšé. (Bolestivo som si uvedomil, že geograficky vzato som Záhorák aj ja, ešte že Denver je chorvátska osada, tak sa mám na čo vyhovárať - hoci, úprimne, vzhľadom na nahnedlé klérofašo tradície Chorvátov to nie je žiadna výhra, prašť jak uhoď :devil: )
29.08.2018 - 18:34:16
00
Si prekvapeny, ako keby si sa sem prestahoval len nedavno . Cez sviatky, ktore su cez tyzden, sa musi zasadne ist do Reichu za nakupmi. Socky, stredna trieda, ale aj zazobanci, bez rozdielu tam smeruju :)
29.08.2018 - 18:50:09
02
Tak musi sa, ked u nas je zavřeno :( .. aj ma vcera, ci dnes napadlo,ze keby som potreboval nieco, tak zbehnem do Hainburgu, ale ked citam toto, tak uz ma to preslo.... Sobota bude asi to iste, zas je sviatok. A ked som bol v bufete na Kosarisku, tak polievka vyzrana a v dalsom bufete tiez dosla moja oblubena pochutka.
29.08.2018 - 19:30:30
00
Hej, musi sa, lebo v ine dni "sa neda". :lol:
29.08.2018 - 19:37:32
02
Tak co ked nahodou zajtra u nas neotvoria :D
29.08.2018 - 19:45:41
00
Tak schvalne kedy do puce mam ist nieco kupit co potrebujem ked v nedelu rano cestujem a cez tyzden robim? Ha? Chodte niekam. Bol som dnes v AT a kupil som to co som potreboval. Mozno by som to kupil aj u nas keby bolo otvorene ale neeee. Teta predavacka mohla sediet doma a kukat rozpravky. Fajn.
29.08.2018 - 21:22:19
03
Dost vela obchodov je otvorenych aj po 20:00. Mi chces tvrdit, ze sa dovtedy nevykotulas z prace? :P
Druhou moznostou je, ze kazdy den chodis z prace cez BK a nevies si dat jeden den pauzu :D.
29.08.2018 - 21:44:06
00
scarinko napísal:
Tak schvalne kedy do puce mam ist nieco kupit co potrebujem ked v nedelu rano cestujem a cez tyzden robim? Ha? Chodte niekam. Bol som dnes v AT a kupil som to co som potreboval. Mozno by som to kupil aj u nas keby bolo otvorene ale neeee. Teta predavacka mohla sediet doma a kukat rozpravky. Fajn.


Dôležite je že ty si mal volno a všetci aby sa išli pokakať že ty cestuješ v nedeľu ráno. Či?
29.08.2018 - 22:08:03
00
init kazdy nie ale obcas hej, okrem toho mam aj ine veci na praci ako sa flakat vecer po nakupnych centrach.

fofo050 ja som sa o to volno neprosil. Kludne by som radsej robil dnes za sviatocny priplatok a iny obycajny den mal volno.
29.08.2018 - 22:20:21
00
Mozno sa mylim, ale priprava na nedelnajsi odchod vyznelo ako nieco, co by malo mat vyssiu prioritu. No nic, kazdy je spravcom svojho vlastneho casu, a je len na jedincovi ako si ho zariadi. OT off. Btw. uzi si Alpy.
29.08.2018 - 22:57:21
01
tulenik napísal:
Sodoma Gogora Cecilko. Sodoma Gogora. Chcel som ísť UTPčko a stáli sme za HP Berg pri ceste ešte s nejakým chalanom a babou asi 5 min a nedokázali prejsť cez zbesilý prúd áut na cyklotrasu smer Berg. ......


treba chodit cez peeetrzku :) pekne okolo incheby, potom sup vytahom a po kopcianskej a netreba nikde cakat, hned si v Kittensee :smoke:
29.08.2018 - 23:25:16
01
To uz radsej okolo Petrzalky a cez Rusovce a Jarovce. Na petrzalskom korze si clovek koleduje o nejaky ten crep do plasta.

"Kittensee" je co za paskvil? :lol: Bud Kittsee, alebo po slovensky "Kopcany" :D.
29.08.2018 - 23:36:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up