Nie, kvoli chladnejsiemu vzduchu vejucemu od Dunaja mal 25C na cyklo pocitaci. :P
21.08.2018 - 23:35:11
00
Ahaaaaá ...
22.08.2018 - 07:43:03
00
Priemer je tempo ale skusal som v niektorych usekoch aj viac :D
22.08.2018 - 08:23:25
00
Rozmýšľam že prečo sa je niekto ochotný "mučiť" spôsobom, že si do izby dáš valce, aby si simuloval na biku že ideš po vonku a ešte aj ventilátor, ktorý fúka na teba aby si sa neuvaril.
Ja idem von aj keď je mínus 10, chlad mi nevadí.
A keď prší alebo nemám náladu na to, tak jednoducho nejdem.
Netreba to lámať cez koleno.
22.08.2018 - 15:50:52
00
Nerozumiem, co na tom nechapes. Je to vec osobnej preferencie, skoro ako vo vsetkych oblastiach zivota. Rovnako ako sa niekomu paci beletria a iny cita len literaturu faktu. Dalsi pre zmenu necita knihy vobec. To pri vsetkom, co neladi s tvojimi osobnymi preferenciami, sa pozastavujes?
Samozrejme, pre teba je to mucenie, tak jasne, ze radsej jazdis v zime vonku :) Pre niektorych je to zase zabava a kludne trenuju indoors celorocne.
22.08.2018 - 16:02:56
012
Ale čo ťa baví na jazde na bicykli?
Nie náhodou to že sa HÝBEŠ a že si vonku a pozeráš na zaujímavé miesta, cítiš rôzne vône vzduchu na rôznych miestach, stretneš niekoho iného vždy, dáš si v bufete na hrádzi orosené pivo a okukneš brutus sexi babské zadky korčuliarok na hrádzi?
(a nie si na mieste medzi štyrmi stenami) .

Ale rozumiem tomu že niekto je viac "športovec" , dupač, a ide "na výsledky" :))), a niekto je viac "pôžitkár" (asi ako ja).
Ale aj keby že som "športovec", asi by ma ťažko niekto prinútil aby som sa hodinu a pol potil na trenažéri.
22.08.2018 - 16:12:49
00
Rozumiem, ze ak toto su dovody, preco jazdis na bicykli, tak nevidis povab jazdenia v magickej krajine Wattopia na Zwifte :) Ja som asocial, najradsej by som na biku nikoho nikdy nestretol, pivo a alkohol vobec nepijem, a jediny sexi zadok, ktory ma zaujima, patri mojej manzelke. A UZ VOKONCOM ma nikto nedostane jazdit na hradzu (v sezone korculiarskej:))!
Takze ako vravim, osobne preferencie.

Disclaimer: Ja jazdim na bicykli pre radost z toho, ked mozem cumiet na Garmin a divat sa na 3s Average Power :D
22.08.2018 - 16:17:28
013
Ty si si dnes šplhol teda, to bude kocúr v trúbe a možno ti manželka spraví aj desiatu do práce za toto. :)

Wattopia..:)))))), môže to byť zaujímavé sa porovnávať že koľko wattov si schopný ťahať po akú dlhú dobu na akej "tepovke" a a tak...ale čo z toho? Dobrý pocit že viem že viem dať 1400 Watt na krátkom šprinte?
Podla mňa tento až vedecký prístup pomocou prístrojov ničí cyklistiku ako takú a z cyklistov sú len stroje. Nejazdí sa na "pocit" jazdí sa podla toho čo ti vraví wattmeter.
TDF, ale aj iné preteky boli 100x zaujímavejšia v dobe Merxsa a Hinaulta (70-te a 80-te roky).
Bez vysielačiek, bez elektroniky.

Ale nič proti tebe, to nieje žiadny hejt, to som len tak poznamenal.
22.08.2018 - 16:31:18
00
Osobne by som bez wattmetra už ani na záchod neišiel :-D milujem to zariadenie a mimochodom, čo bolo zaujímavé na cyklistike kde víťaz nadelil druhému 15 minút? Dnes bojuje o víťazstvo 10-15 ludí, stačí jedna kríza a je po nádejách :-)
22.08.2018 - 16:55:42
00
To boli uplne EPICKÉ legendárne víťazstvá. Skús dať druhému v cieli 15 minút. :) . To sa dalo iba vďaka odvahe, risku (buď to vyšlo alebo si úplne vybuchol) , toto diváci milovali, tú odvahu. Dnes sa vypočítavo vezieš v balíku, prípadne na teba makajú tvoji pomocníci keď si v kríze.
Chris Froome oprášil na tohtoročnom Gire tento "starý" spôsob pretekania v 19-nástej etape a asi odhodil wattmeter pretože sa na štrkovej ceste postavil v stúpaní do pedálov a vydal sa na 80-kilometrový sólový únik cez kopce (wattmeter mu musel vravieť že je to sebevražda,že vyhorí a "stuhne" ale ignoroval ho išiel na "pocit"). A nadelil druhému v cieli 5 minút alebo kolko. To je počin ktorý v modernej dobe cyklistiky je nevídaný, a o ktorom sa bude ešte veľa vravieť a vojde do dejín ako jedna "z tých legendárnych etáp".

Porovnávali to s počinom tie legendárneho Fausta Copiiho na GIRE v roku 1949, keď sa vydal na 120 km dlhý únik v horskej etape a nadelil druhému Ginovi Bartallimu 12 minút v cieli (a hoci nemusel - bol prvý v priebežnom poradí) a komentátor v priamom prenose v rádiu skoro prišiel o hlas a zachrípnutý kričal "osamotený muž diktuje.."

..to je niečo z čoho idú zimomriavky, nie z dnešnej cyklistiky.
22.08.2018 - 17:13:19
01
... úpal, alebo si si niečo šľahol?
22.08.2018 - 17:18:10
07
Už som tu moc dlho, a zdržujete ma od práce, idem na bike. :) a zaplávať si.
22.08.2018 - 17:23:35
00
Skôr to ukazovalo na nevyrovnanosť a slabšiu konkurenciu tejto pravekej cyklistiky :D a Froomik sa po tej etape mimochodom vyjadril že išiel také WATTy aby sa úplne neodpálil do ďalších etáp, to že tí 4ia trulovia za ním taktizovali a v podstate mu dosť pomohli na vytvorení tejto "bájnej legendy" je vec druhá :-)
22.08.2018 - 17:56:15
04
Včera 20 minútový test. P 282 W. 4 W/kg.

Prílohy:

20 minútový test.PNG
20 minútový test.PNG 27.6 KiB thumb_up0thumb_down

27.08.2018 - 01:55:13
02
si menil baterku a odisla ti kalibracia? :)
27.08.2018 - 20:33:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up