To ze na SK dovazaju len low end serie,neznamena ze nerobia aj kvalitne bajky!
Toto su zas reci.Pocul som od bratranca kamaratoveho znameho :facepalm:
A uz vobec nechapem,preco by mal 80-90kg chlapik chudnut :?: Samozrejme predpokladam,ze nema 160cm.Toto sama perla.Zenska na liberte nevladze za cestakom :clap: :lol:


Naposledy upravil Kaper dňa 30.08.2018 - 06:53:44, celkovo upravené 1 krát.

30.08.2018 - 06:50:36
03
Hosť napísal:
Najdrajsi kross je za 600eur co som nasiel v eshopoch.

Slabo si na tých internetoch hľadal...
https://www.newbike.cz/kross-level-13-0-2019-/d12114
30.08.2018 - 06:53:20
00
Tak sa ospravedlnujem. Ceske eshopy som nepozeral.
30.08.2018 - 10:36:26
00
Ani slovenské si poriadne nepozeral
https://www.eski.sk/level-b-2.htm
http://www.megabikeplus.sk/bicykle-29/kross-29--level-team-edition-2018/
...
30.08.2018 - 10:38:25
01
Fernando napísal:
Inak.. možno sa mýlim,ale na značke Kros vyhrala nejaká polka OH v Riu.


veruže sa mýliš :)
30.08.2018 - 11:09:31
00
Ospravedlnujem sa este raz. Informacie beriem len z mtbiker. Diskusie som tu nasiel len 2. Tu ho nepredavaju. Kross neviem co ma laboratoria na biky za cca 13000e. Ako merida pinarello binachi specialized a rozne vychytavky ako usetrit stvrtsekundy na TDF alebo aj preteky v terene. Tam ide o obrovske miliony a su sponzori. Teda znacku kross nejako v tv som zatial nespozoroval aj ked asi su ale nespominaju to ani komentatori na sportovych staniciach. Vseliake trek colnago ktm. Terenne preteky casto nepozeram. Som skor na cestne biky. A inak nemam ani 50kg ako dostihovy jazdec tak vyslapem bez akumulatora, co iny ma problem.
30.08.2018 - 11:32:32
00
Ty co si si slahol? :smoke:
30.08.2018 - 11:46:36
06
Kross jazdi aj Jolanda Neff - Švajčiarsko (Kross racing) a vyhrala na ňom Svetový pohár
www.kross.pl
Tento rok jazdila na prototype Kross Earth 100mm carbon XC
www.bikerumor.com
Tu si mozete pozriet aj video zostrih zo svetového pohára https://www.youtube.com/embed/pdZMTwkEdog
30.08.2018 - 11:57:39
04
Bujnoss dakujem pekne. ?
Kaprak zas netreba nadavat cloveku co zacal z bicyklovanim minuly rok, som samouk. Okolo mna nikto biker. Vsetci autojazdci. Poznam mozatvo znaciek a viem si sam opravit bicykel. Vymenit retaz, kazetu, dofukat tlmic. Vymenit stredove zlozenie prehadzovacku radenie a primontovat blatniky ktore predavac povedal ze to nejde (klin) a ja som tam dal 2 matky a dlhu skrutku m6, ale doteraz som nepocul o znacke kross a ani ten co ho kupil.
Nepatri sa niekomu nadavat len tak. Mozno vy ste odbornik ale ja jazdim len cez vikend inak som od rans do vecera v praci.
30.08.2018 - 15:48:52
01
Ako pekne sa dá otvoriť téma z roku 2010 :D Len škoda, že angel1 si to už asi neprečíta :D
30.08.2018 - 15:53:24
00
Som tu novy. To som nevedel. Angel1 si to precitat moze kedze je to verejne aj pre neprihlasenych. Tak odpovie z ineho profilu ked bude treba z ineho pocitaca inej ip. O krose som nasiel len dve diskusie. Nebudem zbytocne tvorit este tretiu. A prosim uz zbytocne niektori nenavazajte sa do druhych nech to nieje mimo diskusie o bikoch.
30.08.2018 - 16:26:47
00
No čo, šme še pobavili a vo tom to je!
30.08.2018 - 16:42:04
02
Vuk sry ak som sa Ta dotkol.Ale ked proste o niecom nemam dostatocne info,co si priznal aj sam,nebudem o tom riesit slohove prace na bike fore,kde si Ta moze precitat niekto,kto ma este horsi prehlad a moze zase len dalej posuvat mylne info ako zarucenu pravdu,pretoze to cital na bike fore.
30.08.2018 - 20:47:30
10
Kaper napísal:
Toto su zas reci.Pocul som od bratranca kamaratoveho znameho

To zas nie. Tie informacie mam od priamych znamych z oci do oci povedane co jazdia na bicykli. Na liberte a na krosse. Alebo co som s nimi osobne jazdil. Nie jedna pani povedala.
A to ze sa da robit drina a ziskat kondicia aj na lahkom, to nieje vymysel a bola to reakcia na angel1. Osobne tak drinujem v 50km/h. Diskusia bola zacata o lacnych krossoch a o tom som pisal. To ze som nevedel o nich kedze skoro ziadne eshopy ani obchody ich nemaju na slovensku. V 10 kamennych predajnach v ani jednej. Do exi nechodim. ze existuju aj drahsie na tom nic nemeni. Vsak to tu napisali ini. Ten s tym dtswissom je naozaj dobry bik aj ked ma vyssiu cenu.
Ci lacny kross podla vas nieje dobry? Tak napiste viac. Nejaku recenziu. Ak neviete o tom biku viac, ako viete ze moje hodnotenie je nespravne? Ja som ho zhodnotil oproti horsim aj lepsim co mi presli rukami. 10kusov.
Ja som jazdieval na starom vectore s cantilever brzdami a potom na 2000e bikoch a potom som jazdil aj 500e treku a hodnotil aj 429e kross ako dobry za tu cenu. To ze je zly bola len moja prva reakcia. Sorry lebo som nahle presadol z lepsieho na horsi tak som si hned neuvedomil ze je to nizsia kategoria tak nesmiem nastavit kriticku latku tak vysoko. Bol to len prvy dojem.
Ja citavam v specifikaciach hmotnost, pomer prevodu pocet zubov pocet pastorkov znacky, zdvyh, znacku tlmica a vidli, retaz radenie material ramu geometriu a vidli rafky, stred a ostatne osobne ohmatanie a jazdu. Samozrejme aj velkost ramu. Bez jazdy by som nekupil nikdy ziaden bik. Sedlo a gripy si vymenim podla seba.
To ze niekto precita recenzie a neotestuje a kupi z eshopu je jeho risk. Pretoze 100 ludi 100 chuti. To nieje hotel ani televizor ani mobil kde sa da podrobna detailna recenzia zobrat v uvahu. Ale v tescu neviem ci by mi dovolili povozit sa. To ako topanky. Vyskusal som v obchode a o pol cisla vacsie nemali, tak som si presne tie
iste objednal z ich eshopu o pol cisla vacsie.

Ano nemam dostatocne informacie ze existuju aj drahsie krossy ale uz tu dali informaciu ze take existuju a ucastnia sa pretekov tak nikto nebude mat milne informacie. Prave preto som sa potom
pytal na to lebo som poznal len lacny kross.

A zenska na liberte nestiha za cestakom nieje perla ale pravda ktoru pozna aj skolak co nema bicykel a bola to reakcia
na angel1.

Ci mam drinu pri slapani zalezi na vela faktoroch. Okrem vybavy hmotnosti a lozisk a valiveho odporu plastov zalezi aj ci je pohodlne ci pretekarske sedlo, jeho spravna vyska, sirka riaditok, dlzka predstavca, velkost ramu,
Kazdy mame inu stavbu tela. Nespravne zvolenie aj ked dobre vybaveneho biku je na zvysovanie driny ako sa vyjadril angelov kamarat. Nebudem menit komponenty ked si kupim nevyskusany bik len preto ze ma dobre hodnotenie, teda ak mi nejde o peniaze ze by som sutazil.
Ja mam pod tlmicom gumicku aby som zistil jej tlak na seba ked nan sadnem aby mal sad 1,5cm a 4cm (6cm je dlhy spodok tlmica) ked jazdim v terene. Ja mam tlak 100psi.


Naposledy upravil zaman dňa 31.08.2018 - 15:04:27, celkovo upravené 1 krát.

30.08.2018 - 21:30:27
00
Hosť napísal:
veruže sa mýliš :)

Naozaj som sa mýlil..Bola strieborná...
https://en.wikipedia.org/wiki/Maja_W%C5%82oszczowska
30.08.2018 - 22:15:46
10
keyboard_arrow_up