Fungujeme tak už niekoľko rokov ;)
31.08.2018 - 13:42:17
00
astro napísal:
Fungujeme tak už niekoľko rokov ;)

To je chyba. Ak na SIMku bude niekto robiť trestnu činnosť, tak maš problem ty, nie skutočna osoba, čo sa dostala k nej. Čo myslíš, načo je ochrana PIN kodom?
31.08.2018 - 14:34:28
00
Tesak napísal:
hlavne kup nieco kvalitne resp. overene..... ja som raz riesil uhlovu brusku, nasiel som presne uhliky ake som potreboval za "dobru cenu" .... ked som ju zapol len sa zapracilo a uhliky boli za 3 sekundy prec! .... a ja teda opravujem vsetko mozne ale napr. starter ci alternator ma ani nenapadne... vsetko nosim do RM Team v areali BEZ v Rači... dobre ceny, zaruka, ochota

PS: zbrusit iny samozrejme mozes ale ci to bude OK tazko povedat.... mozno hej a mozno budes nocovat niekde na cestách :-)


ja som sa tym chcel prave pobavit sam, potrebujem vymenit lozisko, a tak som sa rozhodol preventivne aj pre toto...
povodne som mal v plane ukecat niekoho z USA, kde par predavaju za 20USD, neuspesne, potom som objednal origo v Honde za 40e, reku nebudem prilis spekulovat, a ked som prisiel vyzdvihnut, chlapik sa ospravedlnil, ze maju v skladovke chybu a 40e je za jeden, no a 80eur za uhliky fakt nedam

ostat niekde visiet by ma fakt nepotesilo, kedze najnovsie vozim mlada vzadu

skusim sa spytat este vo firmach kde tie repasy robia
31.08.2018 - 14:43:56
00
duves napísal:
To je chyba. Ak na SIMku bude niekto robiť trestnu činnosť, tak maš problem ty, nie skutočna osoba, čo sa dostala k nej. Čo myslíš, načo je ochrana PIN kodom?

Hadam ma dobru vieru, ze jeho syn nebude s tou SIMkou pachat trestne ciny...
31.08.2018 - 14:49:09
04
Skús ten RM Team... U nich vyjde komplet repas na bežné auto okolo 80-100e... Ale opieskuju ho, všetko premeraju, vymenia ložiská, stocia kotvu... Super robota
31.08.2018 - 14:59:45
01
N/A


Naposledy upravil astro dňa 31.08.2018 - 15:19:54, celkovo upravené 1 krát.

31.08.2018 - 15:10:12
00
To si nepredal cudzej osobe?
31.08.2018 - 15:15:14
00
Svojmu vlastnému synovi.
Oki, nastalo tu nedorozumenie zdá sa.
Mali by sme svoje posty upravit....
31.08.2018 - 15:16:33
00
To z toho nebolo jasne. Alebo som niečo prehliadol.
31.08.2018 - 15:18:45
00
teraz dam od veci....len tak z nudy dnes po piatich chlebickoch troch kolačoch troch poldeci a troch pivach som si zmeral cukor a ze 13,6 :D :D zena uz ma chcela do nemocnice odviest ale vravim neboj rano bude 4,0 :D :D
31.08.2018 - 20:23:21
00
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1939088196153280&id=205749692820481

PRAVDA O ZATVORENI HOLUBYHO CHATY

Mili priatelia, dozrel cas, aby som vam odkomunikoval nasledovne informacie.

Ako dobre viete, pracu chatara som robil ako zivotne poslanie, za 12 rokov som jej venoval neskutocne mnozstvo energie a usilia. Mnohi z vas mi fandili, podporovali ma a inspirovali, samozrejme bolo aj mnoho neprajnikov a zavistlivcov. Mojim cielom bolo postupne celu chatu zrekonstruovat. Podarilo sa mi to aspon na polovicu, comu som nesmierne rad a som na seba zato hrdy ☺. Velmi rad som organizoval vsetky aktivity, ktore boli nad ramec tradičnych sluzieb na horskych chatách. Dovodom bolo hlavne uvedomenie si historickej dolezitosti Velkej Javoriny, kde sa vzdy pisala dolezita historia nasich narodov.
Presne na tejto chate sa stretli moje cesty s clovekom, ktory na chatu chodil 12 rokov velmi pravidelne, vlastne sme sa poznali od zaciatku 90 rokov, casom sme sa stali priatelmi. S tymto kamaratom sme sa dohodli, ze sa stane mojim obchodnym partnerom v projekte Holubyho chata a velmi som sa tesil na nasu spolupracu. Od novembra 2017 sa podla nasej ustnej dohody stala jeho firma vlastnikom Holubyho chaty. Absolvovali sme spolu nekonecne mnozstvo stretnuti, kde sme hladali optimalne nastavenie spolocnej predstavy a spoluprace tak aby mohla chata rozkvitat a rast. Bol som si vedomy toho, ze je vzdy co vylepsovat, chceli sme zacat rekonstrukciou zachodov, ktore su oblúbenou temou nasich zakaznikov. Co je pochopitelne ☺. V momente, ked malo prist k pravnemu ukonu a zapisaniu podielov, tento kamarat sa zacal spravat uplne inak ako by som ocakaval. V pondelok 27.8.2018 mi rano moj zamestnanec volal z chaty, ze moj kamarat poslal svojho pravneho zastupcu na chatu, aby vymenil zamky, chatu uzavrel a zamestnancov poslal domov. Dovody, ktore ho k tomuto viedli v sucastnosti nebudem zverejnovat, ale som pripraveny tak urobit, ked na to bude vhodna chvila.

Presne v tom case, som bol na ceste na dovolenku s mojou priatelkou a detmi. Aby toho nebolo malo, poslal mi kamarat informaciu, ze ma hlada policia. Bol sme 500 km od Bratislavy. Otocili sme sa a vratili domov. Na policii som zistil, ze dovodom mojho hladania je nedorucena postova zasielka. Zasielku som si prebral a hladanie mojej osoby sa skončilo a vysvetlilo. Zial uradny postup je taky, ze pokial vam dolezitu zasielku nevedia dorucit alebo si ju nepreberiete, riesi sa to prostrednictvom policie. Mnoho mojich neprajnikov sa velmi potesilo, ked tuto skutocnost zistili a s radostou ju zdielali na socilanych sietach a patricne komentovali bez poznania pravdy. Kedze nikdo nepoznal presne dovody uzatvorenia Holubyho chaty, ludia si to radi spojili s mojim hladanim policiou. Nie je to vsak pravda.

Pravda ale je, ze chatara na Holubyho chate uz robit nebudem. Okolnosti, za akych bude chata dalej prevadzkovana mne nie su zname, takze sa ich dozviem presne tak isto ako vy. Vsetky služby, ktore sa tam odo dna 27.8.2018 ponukaju idu mimo mna a organizuje si ich majitel chaty, asi moj uz byvaly kamarat. Zelam mu uprimne zo srdca mnoho radosti z tejto prace, aby ho naplnala a stal sa este lepsim chatarom ako som bol ja.
Chcem touto cestou poprosit vsetkych, ktory mali zarezervovane, pripadne zaplatene ubytovanie aby ma kontaktovali mailom na miro@martincek.eu

Som stastny, ze som na chate spoznal mnoho skvělých ludi, tak isto aj mojich neprajnikov, ktori mi nastavovali zrkadlo. Skusenosti, ktore som mal moznost tu získat a zazit su pre mna nenahraditelnym pokladom v mojom dalsom zivote. Vsetkym vam uprimne dakujem, tak isto aj vsetkym zamestnancom, s ktorymi som mal tu cest pracovat a ktory boli velmi dolezitou sucastou Holubyho chaty.
Neoddelitelnou sucastou mojho posobenia na chate bola moja priatelka Zuzka bez ktorej podpory by som sa nezaobisiel. Bola mi partnerom kamaratom a clovekom na ktoreho som sa mohlo obrátit a vedela mi dobre poradit aj ked som ju vela krat nepocuval. ☺
Viem, ze sa rozprudi velmi bohata diskusia na temu uzavretia Holubyho chaty, pocitam s tym a tesim sa na vase reakcie. Ved predsa Velka Javorina bola symbolom zlomových okamihov narodov ako aj osudov obycajnych ludi, akym som aj ja. Este raz vam uprimne dakujem a tymto sa ako chatar lucim.

P.S. Chcel som sy dat tento text opravyt kvoli gramatyke, aby to bolo bezchybne, ale to bi som uz nebol JA. ☺
01.09.2018 - 05:23:43
04
Pár krát sme tam boli na výlete jednodňovom, aj sme rozmýšľali že by sme raz zobrali bajky a išli na viac dní, vyzeralo to tam príjemné za príjemné ceny....škoda, podľa mňa to otvoria ale už za iné ceny a iné služby, asi...či?

Na koho strane je vina si netrúfam odhadnúť...nepoznam nikoho zo sporu, ake par komentov na fb je zaujímavých
01.09.2018 - 12:14:12
00
Slovenska Posta opat zdrazela listove zasielky do zahranicia. Uz v januari bol okolo toho poprask a je to tu znovu. 100g doporuceny list siel hore takmer o 50% ( z 3,2e na 4,7e). Zlacneli 1-2kg listove zasielky, ale tie asi nebudu tvorit najvacsi kus kolaca.
02.09.2018 - 11:45:43
00
Neni tu niekto z Usti nad Labem/Teplic??
02.09.2018 - 13:28:20
00
Co to len je s niektorymi zenami... Prezeram si profily na online zoznamke, a pomaly kazda piata je na fotke s nejakym domacim zvieratom, vacsinou psom. Jedna na fotke cmuka psa, dalsia macku, tretia ma psa len na posteli, dalsia cmuka kona...
Radsej by som ich videl na fotke ako pricuchavaju ku kniham. Pre taky fetis by som mal pochopenie :lol:.
02.09.2018 - 23:03:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up