Caute, prosim o radu prip. skusenosti s nakupom malych damskych sportovych hodiniek. Sestra by si chcela kupit smart hodiny (sporttester) no vacsina klasickych modelov je jej velka. Ma niekto tip na dobre a kvalitne zariadenie do 300eur, ktore sadne aj na male zapastie? Velkost by mala byt maximalne ako Garmin Forerunner 645 to znamena velkost displeja maximalne 30mm a remienok nesmie byt na pevno prichyteny k telu, musi sa dat otacat volne okolo uchytenia. Funkcie by to malo mat tie klasicke fitnesove ficury + HR, GPS, parovanie s Androidom atd... Nechceme nejaky pochybny cinsky vyrobok ale nieco overene co funguje na 100%. Suunta nesedeli ziadne, ktore sme mali v ruke, moc velke. Garmin Forerunner 645 sedel len tak tak, Vivoactive 3 uz boli moce velke, displej je sice 30mm ale telo a uchyt remienka je tak o 4mm vacsi ako na forerunner, Fitbit Versa bol fajn ale nema GPS. Fitness naramky su asi uplne mimo hry koli tvaru. (a nie ruka jej uz nenarastie :) ) Diky za rady.
10.09.2018 - 19:39:42
00
Okrem tých 645 mi napadá ešte TomTom Spark 3, tie sú malé. Ale TomTom už končí s GPS hodinkami, tak sa nedá rátať so žiadnými aktualizáciami a veľkou podporou zo strany výrobcu do búducna. Na druhej strane, ten sw je vraj celkom v pohode ako je a reklamácia samozrejme bude prebiehať normálne.
10.09.2018 - 21:36:04
00
Uz dlhsiu dobu pouzivam len fitbit. Najskor charge HR, teraz charge2, koncom roka ma vyjst charge3, takze idem do toho. su beu GPS, ale GPS data taha z mobilu. a aj tak mam pri sporte spustenu appku priamo v mobile, cize GPS v hodinkach mi nechyba.
13.09.2018 - 14:39:08
00
nakoniec sme kupili Forerunner 645, nic mensie sa nenaslo, Fitbit charge velky koli tomu ako ma rieseny remienok a uchytenie k telu
17.09.2018 - 14:39:05
00
keyboard_arrow_up