Zaujimalo by ma, ktory bikovy obchod (obchody) u nas alebo v zahranici povazujete za najlepsi. A hlavne preco. Doma nie je vela kvalitnych obchodov, ale napriklad ja ako docasny blavak a ziletkar som donedavna bol celkom spokojny so Zanzom. Slusny vyber a kym tam pracoval kamos, tak aj obsluha (teraz to uz je slabsie). Zase najlepsie mi vedeli poradit doma vo WaWcku. A volakedy sme chodili nakupovat do ciech (AZ-Frydek-Mistek), ale uz sa to nejak neoplati, kopec veci mi zozenu aj u nas.
29.03.2006 - 14:26:27
00
no v BA v zanze stoji obsluha za prd...minimalne dole, hore sa obcas cosi aj dozvies.....v kaktuse sa da, tam su mladi chalani, co aj cosi jazdia......doma v ZA nakupujem najcastejsie vo W&W, pretoze to mam prakticky 20m od domu a chalani tam vedia poradit, aj ked niektori sa spravaju ako majstri sveta a ked zadres nejaku kravinu, tak ta dobre ze nevysmeju (bol som toho svedkom)... dole do rivie chodim hlavne kvoli servisu a ked viem co chcem, rady pocuvam len od servismana (?) petra, ten pan za pokladnou tam prisiel podla mna z trhoviska a je to cisty biznismen aj ked je s nim sranda a dohodnut sa da :) ...do velo-sprintu ci authora, ci co to je, ani nechodim, len obcas poobzerat kony ... no a ostatne obchody co poznam asi nestoja za rec, resp. ma uz ziadne nenapadaju :)
29.03.2006 - 14:37:01
00
kaktus sa ti pozdava? teraz je tusim prestahovany a neviem, ci sa tam oplati ist. Mna nejako neoslnili. Mladi chalani, ale obmedzene nazory, jednostranne zamerane. Vsak to bola taka sopa, kopec veci na malom place.
29.03.2006 - 14:50:28
00
no to je mozne ze je tam chaos, ale mne sa dvakrat venoval jeden typek, raz dokonca celu hodinu, ked som vyberal bike a bol v pohode, do nicoho ma netlacil, zodpovedne porovnaval komponenty, dokonca mi kludne povedal, kedy sa kde co da kupit lacnejsie...ja to tam podla tohto hodnotim kladne...
29.03.2006 - 14:55:23
00
kaktus - pohoda, zatial som nemal s nimi problem, ked som vyberal bike tak chlapik so mnou stravil nieco vyse hodiny, spytal sa co potrebujem, kolko cca mam rozpocet a ci mam nejake predvybrane a potom urobil porovnanie, nakoniec mi odporucil bike, ktory som mal ako mnou vybraneho favorita, ale to on nevedel 8)
po dlhsom case som bol kupovat brzdy a opat bez problemov, poradil, vysvetlil, ukazal, porovnal a odporucil najvhodnejsie vzhladom na rozpocet

obchod v Auparku (maju tam scotty) - vypada ako keby predavaci nevedeli co predavaju, resp. mne to tak pripadalo :) a permanente ked nieco chces tak to nemaju, ale vedia objednat :) tak take nemusim, bud hned kupim, alebo idem inde, vyber je velky

v Nitre som navstivil tri najznamejsie
Cyklo V&V - chlapik co sa vyzna, ale na sklade nemaju takmer nic
Velosprint - nejavia ziadny zaujem poradit alebo pomoct robia dojem predajcov z trznice, ceny sa mi zdaju byt vyssie
Mama ci ako sa to vola, tam kde maju Kellys - mal som tam bike na vymenu vidli, relativne v pohode, ale vyber je obmedzeny len na Kellys

velka obchod v podunjaskych biskupiciach, nepamatam si nazov- kupoval som tam SPD a tretry, vedeli poradit a odporucit :) dokonca mali aj take exoticke cislo na sklade :) mam nohu vel.c12 :)

takze tolko moje skusenosti
29.03.2006 - 15:46:23
00
no v BA v zanze stoji obsluha za prd...minimalne dole, hore sa obcas cosi aj dozvies.....v kaktuse sa da, tam su mladi chalani, co aj cosi jazdia......doma v ZA nakupujem najcastejsie vo W&W, pretoze to mam prakticky 20m od domu a chalani tam vedia poradit, aj ked niektori sa spravaju ako majstri sveta a ked zadres nejaku kravinu, tak ta dobre ze nevysmeju (bol som toho svedkom)... dole do rivie chodim hlavne kvoli servisu a ked viem co chcem, rady pocuvam len od servismana (?) petra, ten pan za pokladnou tam prisiel podla mna z trhoviska a je to cisty biznismen aj ked je s nim sranda a dohodnut sa da :) ...do velo-sprintu ci authora, ci co to je, ani nechodim, len obcas poobzerat kony ... no a ostatne obchody co poznam asi nestoja za rec, resp. ma uz ziadne nenapadaju :)


to bobo - tomu biznismenovi sme uz dali prezyvku DOHODA - asi tusis preco..... :) da sa s nim v pohode dohodnut, cenu ti znizi aj ked neviem ci tie ceny nie su umelo zdvihnute aby mohol davat zlavy :wink: .....raz som si tam isiel kupit plast a skoro :!: som dopadol tak ze som kupil novy bicykel ani neviem ako.... :P ....tomu sa hovori umenie robit biznis.....
29.03.2006 - 17:53:34
00
v Nitre som navstivil tri najznamejsie
Cyklo V&V - chlapik co sa vyzna, ale na sklade nemaju takmer nic
Velosprint - nejavia ziadny zaujem poradit alebo pomoct robia dojem predajcov z trznice, ceny sa mi zdaju byt vyssie
Mama ci ako sa to vola, tam kde maju Kellys - mal som tam bike na vymenu vidli, relativne v pohode, ale vyber je obmedzeny len na Kellys


no s tym V&V mam taky isty pocit a s Velosprintom tiez. bol som tam len par krat ale nic moc. a Mama(Kellys) ti vyzeraju tiez celkom v pohode aj lacno lenze ako je spominane tak tam maju len kellys :(
29.03.2006 - 19:45:54
00
Ja chodim najviac do Cyklo 1 v Trencine a aj ku Satkovi do Klobusic (pri Ilave) sem chodim kupovat oblecenie, niekedy aj ku Satkovi v Dubnici...
29.03.2006 - 19:50:49
00
Ja chodim najviac do Cyklo 1 v Trencine a aj ku Satkovi do Klobusic (pri Ilave) sem chodim kupovat oblecenie, niekedy aj ku Satkovi v Dubnici...

jo aj ja a sem-tam author-aries v tn ale tam iba drobnosti bo to mam pri skole
29.03.2006 - 20:01:01
00
tucek, mzeravik A k odborníkovi na slovo vzatému Štefánikovi nikto z vás nechodí :D Inak nič proti nemu, až na to že si prídem k nemu kúpiť plášť a on mi chce predať novú kazetu :)
29.03.2006 - 20:48:03
00
tucek, mzeravik A k odborníkovi na slovo vzatému Štefánikovi nikto z vás nechodí :D Inak nič proti nemu, až na to že si prídem k nemu kúpiť plášť a on mi chce predať novú kazetu :)


kde sidli, pojdem ho omrknut, aky ma sortiment a ceny ? to ze je trosku popleteny alebo ako si to myslel mam v pazi, nieco vyrapujem :)))
29.03.2006 - 22:27:47
00
tucek: On je tak trochu ehm ako by som to povedal... ujetý :) Ale v žiadnom prípade nechcem na neho nadávať. Kedysi sídlil v Masarykových kasarňach a keď ich zbúrali, tak sa presťahoval na Bezručovu ulicu. Keď budeš mať niekedy cestu okolo, určite sa tam zastav. Počul som, že vraj celkom dobré výplety tam vedia robiť.

No a ešte v tom Author-Aries, tam je zase fasa mechanik. Taký oprsklý chlap sa len tak nenájde :D
29.03.2006 - 22:53:22
00
Stefanik ma zasadnu vyhodu v perfektnom servise. Pokial viem, robi ho osobne, na vyplety je macher (ine si u neho nedavam robit lebo to robim sam).
30.03.2006 - 08:47:35
00
Ak hladas bicykel, tak momentalne na Slovensku nie je vacsi obchod s bicyklami, ako vo Vrabloch, hned vedla hlavnej cesty, je tam na poschodi vystavenych istotne aspon 500 rozlicnych modelov, asi 15 rozlicnych znaciek (Author, Kellys, Focus, Dema, Amulet, Wheeler, Merida, Scott, Specialized, Kona, Trek, GF, GT a co ja viem, co este ...). Pre predstavu - predajna je taka velka, ze si bike mozes odskusat jazdou po nej!!! Mal som tu moznost :), maju aj nove a aj vypredajove modely, takze ak hladas, tam istotne najdes, co chces. Dobry vyber aj v BA Rusovce, na poschodi, kopec ciciakov, aspon 200, tiez milion znaciek
30.03.2006 - 09:06:59
00
jednoznacne preferujem Kaktus....kupil som tam uz dva biky, kopec komponentov aj servis je super, na tom starsom biku, niektore jednoduchsie veci aj zadara...aj ked uz bol po zaruke...servismani su fakt majstri svojho remesla, hlavne ten mensi (meno si nespomeniem), zrepasoval mi vybuchnuty zadny tlmic, co sa tyka predavacov, chalani su velmi ochotni...kedysi mali trosku maniere ale to uz je minulostou...velmi dobry sortiment a nemaju tam zbytocne vela lacnych low-endovych bikov....

v Zanze som si kupil par veci na oblecenie....maju toho celkom dost....
no a potom este Vika (tiez spokojnost, privetivy predavac - ten vysoky) skoda, ze maju vacsinou iba Authory a Gianty
30.03.2006 - 11:07:24
00
keyboard_arrow_up