AdMich napísal:
Tento zber v podstate lesných plesní, bez výživovej hodnoty, nechápali ani moji kolegovia z prevažne západných krajín... okrem jedného manažéra z Holandska, no ten myslel na úplne iné hríby :D

Edit: s rodičmi som kedysi na hríby chodil. Nazbierali sme na praženicu, do kapustnice a hotovo. Na hríby sme šli vlakom, či busom, na obed sme opekali a bol to parádny výlet pre celú rodinu. A dnes? Zasmradeným, olejovým off-roadom sa vytrepať do stredu lesa, pohľadať okolo auta, nadrbať tri koše, odfotiť na FB s komentárom "dnes sa darilo" a potom zas len pi*ovať, koľko s tým je roboty...grcám.


Si najprv nieco nastuduj, kym tresknes bobost
https://www.sportujeme.sk/huby-a-ich-miesto-vo-vyzive/
14.09.2018 - 10:45:58
00
Stúpil som vám na pupák chlapci? Pokiaľ do okruhu ľudí z môjho príspevku nezapadáte, plus pre vás. Pokiaľ áno, tak sa zamyslite. Bývam pod lesom, od rána vidím, čo sa deje... okrem tých offroadov mi je v podstate všetko ostatné u riti :*
14.09.2018 - 12:50:13
00
blackman : no, ak niekto nieco pise na sportujeme.sk , tak to bude pravda :D
PhilJ : ty si nepolepsitelny hejter :lol:
14.09.2018 - 13:41:31
00
?
niekto iny tu hejtuje socialne siete ...ako keby ludia neboli ***** aj bez nich...

...a paci sa mi ten paradox ze ludia co vesaju selfie na Facebook su na "grcanie" ale ti co rovnake fotky vesaju na mtbiker su vpohode :lol:

..btw ucet na fejsbuku som zrusil este skor ako to bolo popularne :lol:
14.09.2018 - 14:07:16
02
Tak ja som to pochopil tak, ze AdMichovi sa nepacia statusy ludi, ktori si nazberaju v hore hriby off-roadom .. ono vela veci vidis, aj nemas takych v priateloch, FB chce zaujat :lol:
14.09.2018 - 14:12:18
01
Cestujem vlakom do Dubnice pozriet dojazd etapy. Boa co v tom vlaku clovek stretne je neskutocne.
14.09.2018 - 17:13:22
01
Ved daj nieco, nech sa aj my pobavime.
14.09.2018 - 17:36:34
00
chmeliaka ? :)
14.09.2018 - 18:54:11
01
Mladik so sluchadlami v usiach a vrecko so zemiakovymi cipsami v ruke. Asi boli zle presolene, tak ich stale pretriasal a pri jedeni suchotal vreckom a mlaskal ako dziva sfina. On to zrejme nepocul, ale my fest. Predomnou dve damy v rokoch. Jedna v kuse kecala a druha len kyvala hlavou a po kazdej vete hovorila: Ano, ano, ano. Ale tak tych 15 minut som prezil a uz sa tesim na zajtra, ked si prejdem aj cast etapy na cestaku.
14.09.2018 - 18:57:16
00
obchod odoslal zasielku na fakturacnu adresu a kurier sa cudoval, ze preco to nikto neprebera...tak som to reklamoval u predajcu a teda ze presmerovali kuriera aby to bolo podla objednavky a ze to bude dorucovat zajtra...dorucovacia adresa bola do prace... :facepalm:


Naposledy upravil MageZ dňa 14.09.2018 - 19:02:00, celkovo upravené 1 krát.

14.09.2018 - 19:01:16
00
chmeliak To mi pripomina :D (odporucam potom kuknut cely film)

14.09.2018 - 19:01:43
01
lto napísal:
blackman : no, ak niekto nieco pise na sportujeme.sk , tak to bude pravda :D
PhilJ : ty si nepolepsitelny hejter :lol:


Bol to prvy co prisiel pod ruku, ak potebujes dalsie, kludne si zagoogli.
PS: nie, nie som hubar, nezbieram ich ani ich nijako casto nekonzumujem.
14.09.2018 - 22:41:28
00
lto vďaka za nadhľad. Chápem, že každého sa to môže dotknúť inak...no presne tú pointu, som mal na mysli.
16.09.2018 - 15:21:47
00
blackman: preco myslis, ze potrebujem nieco dohladavat :D ? Ak davas ako dokazovy material odkaz na stranku, o ktorej sam pises (ako odpoved preco), "ze prisiel prvy pod ruku", a ako dalsi dokaz odporucas guglit, tak to znamena, ze a) zdroju , ktory sem davas sam neveris, b) vlastne sam nevies preco si o niecom presvedceny, len si si vyguglil a prijal nejaky nazor, ktory prezentujes. Inak ten clanok je strasny blud, ale , pre informaciu, co AdMich napisal tiez nesuhlasim :) /ale viem preco napisal to, co napisal .. treba citat s porozumenim a nie sa snazit zahaknut na kazdu vec, ktor niekto napise/ .. v kazdom pripade argumentovat proti nazoru AdMicha hentym clankom, je tresknut blbost. A ano,pisem to presne preto, ze nemam moc rad, ak niekto niekomu napise, ze trieska blbosti a argument je daky text zbastleny bohviekym, vyjadrujuci subjektivny nazor a publikovany na verejnom smetisti, zvanom internet.

AdMich: napisal 2 fakticke poznamky .. ze huba je (lesna) plesen, co je mykologicky spravne, lebo huba je plesen :lol: /samozrejme v prenesenom zmysle a tak to aj imho myslel/ a druhak, ze nema vyzivovu hodnotu, to je tiez pravda, lebo ziadnu nemaju. Co ma, su akurat nejake mineraly - ak su (k tomu ale pocitaj bonus akychkolvek tazkych kovov, co v oblasti su, napr. olovo, s cim treba pocitat, rovnako aj med (s hacikom) vo vacsom mnozstve posobi otravne) , ale to nie je vyziva v tom zmysle, v akom vyziva je. Inak povedane, ak by si jedol len huby, tak chcipnes.

Na pive by si sa zasmial a objednal dalsie .. tieto diskusie tuna uz su prilis haklive a kazdy vsetko berie vazne a chce vsetko riesit /mna nevynimajuc/. Takze to neber v zlom .. a naviac .. teraz sa musim vyhybat Pezinku, lebo Turbi ma teraz urcite sekne hokejkov po krizoch, ked ma uvidi :lol: /a Jezus mi zase zalozi nejaku sialenu temu :sweat: .. uz to vidim , kua .. Mykologia a bike sa to bude asi volat :doh: /

ps: bol som hubar, a pasivne stale som, len sa blbo zbieraju za jazdy :lol: .. zbierat obcas zbieram a sem tam konzumujem. Najradsej ich ale hladam a fotim (ak mam naladu).
16.09.2018 - 16:14:01
00
Je mnoho veci ktore nemaju vyzivovu hodnotu alebo dokonca posobia na ludske zdravie nepriaznivo a ludia ich aj tak zeru/piju lebo im jednoducho chutia.
17.09.2018 - 03:48:49
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up