Caute bajkeri, poradi niekto, kde v Bratislave su poriadne dlhe schody na zjazdenie ? :)
Rano, ked idem do prace na bajku si vzdy zvysim tep schodami z mosta SNP..dnes som oskusal schody pri novom Zuckermandeli oproti Dunaju a na strmsich som hadam este nesiel, parada !
17.09.2018 - 16:27:09
00
Kedysi boli schody niekde od Slavina , resp. v jeho blizkosti az skoro dole k Stefanikovej .. aj som to sem tam jazdil, lenze sa mi zda, ze to niekde zahradili a zrekvirovali si ten kusok chodnika majitelia prilahlych zahrad a domov. Tak neviem v akom stave to je, tych uliciek je tam myslim viac. To bolo tak fajn , prijemne, aj ked sem tam uzke.
Slusne schody su priamo na Strmej ceste :) .. kusok nad parlamentom. Drsne a dlhe schody su v Horskom parku. Adrenalin si mozes skusat aj na schodoch oproti .. co ide z hradu pod SNP. A keby si nevedel kam dat hormon, tak si mozes skusit byvalu cervenu z Jakubikovej smer Prazska. Dalej pod Kalvariou pri Prazskej su nejake schody, ktorymi konci(viac-menej) singel, idealne za mokra, kedze su z mramoru .. tusim Langsfeldova/Tajovskeho nieco ma (nepoznam). Na Kramaroch sa potom da podla mapy nieco najst ..momentalne ma viac nenapada. ten Zuckermandeli to su tie nove stavby pri River parku ?
17.09.2018 - 16:48:56
00
Encyklopédia bratislavskych schodov :))
Ano, zuckermandel je to oproti riverparku..su to schody hned vedla lavky pre pesich, ktora vedie od nabrezia. Mal som tam pracovne stretnutie, este som tam nebol a pozeram, nove schody, super..po par sekundach ako som na ne vosiel zistujem - strmeeeeee moc.
Od podhradia pod most snp mam prejdene, tie su malina, len ich nechcem jazdit lebo nir je vidiet, ci niekto dole nejde z prava/lava
17.09.2018 - 17:47:28
00
Zabehni pozriet ten horsky park, zacina to tuna https://mapy.hiking.sk/?x=17.0932&y=48.15535&ref=permalink
Strma cesta zacina niekto tuna https://mapy.hiking.sk/?x=17.0959&y=48.14312&ref=permalink .. treba sa tam trafit, vychadza to nad elektrickovym tunelom, zaciatok su nerovnomerne strme schody, je to uzke, potom 90 stupnov dolava a pokracuje dlhymi nizkymi schodami .. ale sto rokov som tam nebol.
17.09.2018 - 18:11:13
00
Čo som počul tak že Strmá cesta je pre havarijný stav closed.
14.01.2019 - 13:57:59
00
je to tak
14.01.2019 - 14:03:08
00
keyboard_arrow_up