scarinko napísal:
ale to co si oznacil plati len pre chudnutie formou znizovania kalorickeho prijmu bez navysenia vydaja.
ja teda hladny nie som pri LC :)

Nepísal si niekde, že sa už chudnutie zastavilo a už máš hmotnosť stabilnú?
21.09.2018 - 11:06:02
00
zastavilo sa lebo uz to nedrzim tak striktne ako spociatku, keby som zachoval stavajuci vydaj a opat isiel striktne v LC tak by to este malo kde pokracovat ale ja uz tak nejak nechcem velmi :) ked to padne nejak na 80kg tak dajme tomu ok
21.09.2018 - 11:18:54
00
Ja len, že minimálne pre mňa si jasným dôkazom toho, že celé chudnutie je o "matematike" a nie o hocijakej zázračnej alebo populárnej metóde životného štýlu. ;-)
21.09.2018 - 11:21:54
00
aha tak to neviem ci je to matematicke ale urcite je to aj v tom
aj predtym som maval vacsi vydaj ako prijem ale tie cukre urobia svoje, treba na to ist fakt trochu hlavou a povedat si NIE
:)
21.09.2018 - 11:29:58
00
Nie nie je to o matematike ... preto to nie je take jednoduché , preto je toľko “ zlyhaní “ , preto to nie je pre každého ... matematika nezahŕňa obrovsku premennú ktorou je napr. psychika toho ktorého jedinca a mnohé ďalšie premenné ... tu sa nebavíme o vychudnutých anorektickych modelkách , ale o zmysluplnom a efektívnom chudnutí pri zachovani alebo zvýšeniu výkonnosti ...
21.09.2018 - 11:34:25
06
presne, ked nie si vyrovnany a odhodlany a nemas pri tom podporu tak ti nepomoze matika ani spravny postup. Je to hlavne aj o hlave :)
21.09.2018 - 11:41:06
00
Troska logiky chlapci. Matematika znamená výdaj vs príjem. Ak nemám psychiku na to, aby som nezozral všetko, čo vidím, je to súčasťou toho príjmu, ergo tej matematiky.
21.09.2018 - 11:48:04
00
ale o to nejde, ty mozes jest v pohode ale pokial nemas hlavu v pohode tak sa vaha nepohne
uz som to zazil, stacia stresy, nepohoda, zle obdobie, vztahy atd a aj ked jes tak ako mas nechudnes
ked je pohoda chudnes niekedy aj s cheat day alebo ako ja na dovolenke ked som pridaval aj trochu zakazaneho :)
21.09.2018 - 12:02:31
01
nie je to o matematike, ja som pri chudnutí nič nepočítal, len som sa stravoval rozumne ... to znamená menej ale hodnotnejších potravín a naozaj kvalitný pohyb nepotreboval som ani žiadne LC ani iné "náboženstvo" aby som zhodil 17 kíl a zvýšil rapídne výkonnosť ... akurát nemám dosť vôle alebo možno ani chuti vylúčiť čokoládu, alkohol, hranolky a pod takže som sa stabilizoval na trochu vyššej váhe ako by som chcel mať a odvtedy sa už len vyhováram sám sebe
21.09.2018 - 12:05:35
01
Kks, mam pocit, ako ked vysvetlujem nieco svojim 6rocnym. Ty nemusis nic pocitat, nenapisal som nic o tom, ze si mas zapisovat a zit s kalkulackou v ruke. Pisem jednoduchu vec, mas vyssi prijem, priberas, mas nizsi, chudnes, telo tu matematiku robi samo. Veci ako nepohoda a stres su len sucastou toho, si nervozny, viac zeres... Jedina message toho vsetkeho odo mna bola, ze si tu moze ktokolvek idealizovat LC a podobne, ale schudol cisto len tym, ze znizil kaloricky prijem. Gratulujem.To, ze to prenho bolo jednoduchsie touto formou ako inou, to je ina debata.
21.09.2018 - 12:12:59
010
a vieš čo .. už to tu niekto napísal ... viac ako tá tvoja kalorická poučka je o tom ako si nastavíš hlavu a potom možno ako dôsledok fungujú aj tvoje kalórie. Ak jednoducho znížiš kalórie ako to tu pretláčaš, tak spolu s hmotnosťou prídeš aj o výkonnosť a vo výsledku si nespokojný a skončíš horšie ako si začal. A máš pravdu, tiež mám pocit ako pri vysvetľovaní 6 ročnému


Naposledy upravil lapaloma dňa 21.09.2018 - 12:47:49, celkovo upravené 1 krát.

21.09.2018 - 12:23:44
00
Aka kaloricka prirucka? Specialne pre teba este raz - Jedina message toho vsetkeho odo mna bola, ze si tu moze ktokolvek idealizovat LC a podobne, ale schudol cisto len tym, ze znizil kaloricky prijem. Gratulujem.To, ze to prenho bolo jednoduchsie touto formou ako inou, to je ina debata.
21.09.2018 - 12:39:38
00
Wladix napísal:
Kks, mam pocit, ako ked vysvetlujem nieco svojim 6rocnym. Ty nemusis nic pocitat, nenapisal som nic o tom, ze si mas zapisovat a zit s kalkulackou v ruke. Pisem jednoduchu vec, mas vyssi prijem, priberas, mas nizsi, chudnes, telo tu matematiku robi samo. Veci ako nepohoda a stres su len sucastou toho, si nervozny, viac zeres... Jedina message toho vsetkeho odo mna bola, ze si tu moze ktokolvek idealizovat LC a podobne, ale schudol cisto len tym, ze znizil kaloricky prijem. Gratulujem.To, ze to prenho bolo jednoduchsie touto formou ako inou, to je ina debata.


... a kde si zabudol v tej tvojej jednoduchej matematike výkon , výkonnosť vo vzťahu k príjmu ...bo nesom istý či pri konštantnom dennom prijme a rozdielnom vydaji v treningu budeš vo výsledku na tom istom ... to nie je “matematika “pre prváčikov , ale habilitacia pre docentov . Ak schudnes ako ja 33% svojej hmotnosti a výkonnostne sa dostaneš na svoje možnosti a potenciál vysoko , udržiš si to po niekoľko rokov bez toho , aby si zomrel na malnutriciu , metabolicky rozvrat alebo vplyvom zmien psychiky , ktoré sú v úvode brutálne niekoho “ neohrozil “ , môžeš dať múdra ... zatiaľ to , ale od teba beriem len ako názor . Ale kava nám chuti obom ta neeeeé ?
21.09.2018 - 12:45:35
00
prepáč, "poučka" tam chcelo byť
21.09.2018 - 12:47:30
00
Ramon1 Nazor na chudnutie ma len ten, co sa najskor vypapkal a potom schudol? Ten co si roky udrziava plus minus tu istu hmotnost, ten o tom nic nevie a teda sa s tebou bavit nemoze? :-)
21.09.2018 - 12:51:51
04
keyboard_arrow_up