Cyklomaratón Topoľčianky

23.09.2018
5. kolo - XCM Tour
9. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Topoľčianky (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Zúčastnených bikerov (97)
-gustik-aatosAlex2002bajajakBartoBikeratlasBikerZMblazobmartinBorislavBorsoBralajbrunicekcidlo1cripodadopangofertDavacdavid987DeniDuDK22dominik81Durijodurmidusanlukaceborisemsienzo76erichmasiarFernandoGaliPethartmannrodoHary13HazardImromanivodojames9jan1216jaroslav_hjelo520johny29JozefM81julo93jura24kamilovicKatka88kdanielkiwipopkochhykucoflylaky.looLIGRLuboSRHCLuVimacekdmrMajkyFMareKMMmargavmarianduzbabamarianstanoMarin1MarMalMartin-BikermartinlamartinmeciarMatelomfratermijatmilsuMtstevulanickovw08ninofurekoxa1pallpeterpjPeto661pietro2010Pjadoren676richardlerobo96romanesShufelsideSNBzuziSpecialmanspiroextrastarsidurcovStrenkithe-redsoxThomasKayTondo6Tono26SCvladonitrawebmatchwillxbikerxdado32
Pekny maraton, a asi najlepsie znaceny z tych, co som tento rok bol.. 1*. Este male plus by bolo, keby boli obcas na znackach uvedene aj kilometre.
24.09.2018 - 08:08:14
01
Paráda ako vždy. Trať super vyznačená, primerane náročná a zábavná. Zázemie bolo super. Len tak ďalej. Robíte to dobre.
24.09.2018 - 10:04:36
00
...aby som sa neopakoval, už len pridám že aj všetci regulovčíci to profesionalne riadili a ukazovali. Super. A cez "drncavú" lúku sa išlo ako po diaľnici (ten válec bolo poznať).
24.09.2018 - 10:13:57
01
Len a len veľké WAW aj za mňa aj za manželku a tie Ebike bol dobrý nápad ženy 2 miesto Xénia ďakujeme😀😀😀
24.09.2018 - 11:37:40
01
Super maratón! Výborné značenie a skvelí ľudia - organizátori, regulovčíci, policajti, ľudia na občerstvovačkách...všetci sa usmievali, povzbudzovali, žili pretekmi. Paráda! Veľká vďaka a nech všetkým ten entuziazmus vydrží.
24.09.2018 - 12:31:57
02
Skvele zorganizované, výborné značenie a usmiati regulovčíci s rapkáčmi boli nadštandartní :). Trať viedla pekným prostredím a dobrú náladu bolo vidieť všade naokolo. Veľké Ďakujem za mňa aj za celú zúčastnenú rodinu.
24.09.2018 - 12:39:01
00
Držím palce organizátorom držať nastolenú latku a treba si tiež uvedomiť, že tieto pozitívne reakcie prilákajú ďalších a ďalších účastníkov, čo bude potrebné tiež zvládnuť. Ja len takú spätnú väzbu na okraj, pri prezentácií som si mal možnosť vybrať mäsité alebo bezmäsité jedlo, podávalo si však iba jedno jedlo. Na samotné jedlo nemám vôbec výhrady.. bolo vynikajúce. Len buď nedať na výber, alebo mať viacero jedál aj s označením na čísle ;). Ale sú to iba maličkosti, hlavná bola trať, značenie, regulovčíci, prípadne občerstvovačky, všetko na jednotku. Aj keď tesne pred cieľom ako sa šlo hore na rovinatú lúku šla cesta k statku, tam sa pár ľudí točilo, jedinam tak chýbala nejaká ceduľka, alebo bola, len ju niekto odstránil z domácich. Dovidenia na budúcoročnom ŠKODA BIKE OPEN TOUR, tam bude teda národa :D
24.09.2018 - 12:42:37
00
Paradna akcia ! Velke DIK organizatorom. PS: fotky nie su uz niekde ?
24.09.2018 - 13:27:16
00
Žienky mali v tom konvektomate aj bezmasite rizoto...
24.09.2018 - 13:54:13
01
Za mňa všetko super, trať, organizácia, zabezpečenie, kategórie, chalani spravili kus dobrej roboty. Teším sa zasa na ďalší ročník.
Teraz poviem niečo možno trochu kontroverzné, ale v budúcnosti toho bude oveľa viac. Mám na mysli e-biky, treba ich dať jednoznačne na dlhšiu alebo samostatnú trať, nakoľko prvých 5 malo biky evidentne načipované. Kamoš išiel za nimi 25km/h lebo má štandardný e-bike nečipnutý, ale tí prví museli íst min 40 a viac podľa toho ako mu ušli na rovine. Navyše by asi mali štartovať pred ostatnými, kľudne stačí 15 min, lebo potom dochádza ku kolíznym situáciám na trati. Nie som proti e-bikom určite ich bude viac a viac, ale asi by sa mali vytvoriť jednotné pravidlá, možno aj v rámci série, tak aby boli všetci spokojní. Kontrola e-bikov je asi nerealna, toto organizátor nemá šancu zistiť a zasa zakázať ich úplne nie je určite rozumné lebo veľa ludí by to inak nedalo. Ale osobne si myslím že toto bude téma asi na dlhšiu diskusiu, uvidíme kam sa to celé posunie.
Držím palce do ďalších ročníkov.
24.09.2018 - 16:49:17
02
Ak si dobre počúval organizátora, kategória E-bikov išla tento ročník len na skúšku. Štartovali 15 minút pred.štvrť maratóncami.
Zatiaľ E-biky nemajú oficiálne pravidlá. Údajne by mali byť už budúci rok. Predpokladám, že to asi väčšina z nich potom zabalí. Asi to nebude zaujímavé ani pre organizátora, ktorý by mal potom zrejme aj zabezpečiť technickú prehliadku E-bikov.
24.09.2018 - 17:03:38
00
Veľká vďaka organizátorom, že zaradili aj túto disciplínu E bike. Škoda že trasa nebola dlhšia. Minul som iba 1 dielik batérie z celkových 5.na prevýšení 411m. Ideál by bola červená 43km trať a netreba ani technickú kontrolu. Lítium má svoje limity. Organizácia, značenie a zázemie super na jednotku. Pripájam rozstrasené videjko: https://www.youtube.com/watch?v=Gez9D5ZzRHM&t=6s
24.09.2018 - 17:28:25
02
Čau, dodobiker. Organizátor nešpecifikoval kategóriu ebike.Takže bolo len na svedomí každého, či použije čip alebo nie. Za nás prvých troch môžem zodpovedne prehlásiť, že sme pretekali na pedelekoch bez načipovania. Načipovaný bike mal pán na štvrtom mieste a ešte jeden borec. S pánom som mal v cieli krátky rozhovor, či by nebolo fajn pretekať na férovku. Počas pretekov som ich vyzval, nech si čip vypnú. Ako sa k tomu postavili, je na nich. (Skús si ešte pozrieť čas pána Jozefa od hradu. Evidentne si skrátil trať). Ďakujem organizátorom, že sme sa mohli ponaháňať na našich mašinkách (do budúcna s radosťou aj na 43 km trati) a ďakujem aj za nádherné trofeje pre víťazov. S pozdravom Vlado. PS: námet na zlepšenie-pánske WC.


Naposledy upravil birel dňa 24.09.2018 - 20:11:45, celkovo upravené 3 krát.

24.09.2018 - 18:37:35
02
Zolig pekné video manželka koukala kadiaľ šlapala
24.09.2018 - 19:04:45
00
Za mňa taktiež klobúk dole , nečakal som pri prezentácii ani na jedlo a sprchu s teplou vodou , trať vyčistená , označená parádne, parkovanie na mieste štartu a dokonca sa mi zdalo,že aj gélov bolo podstatne menej a to som šiel dlhú , takže väčšina pretekárov už bola v cieli . Super , len tak ďalej . Na dlhej slučke som videl iba jeden gél aj ten bol tuším plný . Myslím že budúcoročné majstrovstvá sú v dobrých rukách.
24.09.2018 - 19:26:54
04
keyboard_arrow_up