Ahoj,
som z Michaloviec a hľadám autorizovaný, alebo overený servis v okoli (+Košice a okolie) ktorý zvládne servis (vymena gufer, tesneni oleja, odpadnutych pacok nastavení...) pre:
Rockshox SID
Fox LF120
Marzocchi Bomber

Ďakujem za doporučenie.
Vlado.
26.09.2018 - 09:30:02
00
odporučam Jogi Semančík z KE, mne robil pred dvoma tyzdanami a idem lepsie ako za nova :)
27.09.2018 - 12:43:33
01
Máš na neho kontakt? Ďakujem.
27.09.2018 - 13:51:48
00
Pánové, slyšel jsem názor, že do vidlice by se nemělo vrtat, pokud to není zapotřebí… Tzn. dělat servis vidlice po roce, včetně výměny oleje, je kontraproduktivní. Souhlasíte s tím? A mimochodem, dají se servisovat vidlice a tlumiče FOX doma? Sady pro RockShox jsem našel, ale fox prý omezuje dostupnost dílů jen pro servisy - což by provoz FOXu dost prodražovalo… Díky za postřehy.
25.10.2021 - 11:07:24
00
Vidlíc od podobných majiteľov som už videl viacero. Všetky mali spoločné jedno, vydratý elox na vnútorných nohách. Minimálne treba zhodiť spodné nohy, vyčistiť guferá a penové krúžky, premazať a doliať nový mazací olej. Tlmenie riešiť kľudne až keď prestane fungovať ako by malo.

Tak isto aspoň raz do roka, pri vyššom nájazde kľudne dva krát zhodiť z tlmiča vzduchovú komoru.

S FOX-om neporadím, už je to fakt dlho čo som ho mal na biku naposledy.
25.10.2021 - 11:11:42
10
Cubique napísal:
Pánové, slyšel jsem názor, že do vidlice by se nemělo vrtat, pokud to není zapotřebí… Tzn. dělat servis vidlice po roce, včetně výměny oleje, je kontraproduktivní. Souhlasíte s tím? A mimochodem, dají se servisovat vidlice a tlumiče FOX doma? Sady pro RockShox jsem našel, ale fox prý omezuje dostupnost dílů jen pro servisy - což by provoz FOXu dost prodražovalo… Díky za postřehy.


Kedy je to zapotrebi? Ja som nenašiel lokálneho servisaka v BB, čo by vedel servisovat Manitou vidlu a tak už 5 rokov behám bez servisu. Vidlica začala mať v jednej nohe pred 3 rokmi trochu vôľu, ale netuším čo s tým. Pruženie funguje stále dobre.
25.10.2021 - 11:34:51
00
Ahojte,
Viete niekto poradiť servis na lefty vidlicu. Najlepšie Ba a okolie. Mám pgr2 a problém s lockoutom. Ďakujem za každú radu.
06.11.2021 - 09:56:41
00
Zdejak napísal:
Ahojte,
Viete niekto poradiť servis na lefty vidlicu. Najlepšie Ba a okolie. Mám pgr2 a problém s lockoutom. Ďakujem za každú radu.

Bikeclinic Pezinok alebo suspension clinic Lozorno alebo obchody kde predavaju cannondale. Aky mas s tym problem?
06.11.2021 - 10:24:40
00
Ďakujem za tipy. Tým červeným koleckom ide hrozne ťažko pootocit. To je myslím rýchlosť odskoku a keď ju zeleným zamknem, tak to červené vyskočí obrovskou silou, akoby tam bol nejaký strašný tlak a zase neviem potom zatlačiť to červené. Iba hrozne ťažko za použitia nejakého tvrdého predmetu, lebo rukou nie je šanca. Skúsil som ju resetnut podľa videa, ale nič to nepomohlo. Navyše chodí po vyfuknuti dosť ťažko...
06.11.2021 - 11:00:42
00
keyboard_arrow_up