Bratislavský MTB maratón

29.09.2018
MTB maratón
Bratislava - Rača (Slovensko)

Propozície, Výsledky
traily su fakt super vec ale bohuzial sa tam tazsie predbieha....
je to skor asi zjazd ako trail ale napr. na Stupavskom maratone, usek hned za prvym bufetom - kratky zjazd z Kamzika k patbojarskemu - moj najlepsi cas tam mam 1:29 a na maratone som dal 3:37 lebo som po chvile stretol pomalsieho cyklistu a po dalsej chvile sme spolu stretli este pomalsieho cyklistu...z pohladu celkoveho casu su to len dve minuty ale ked berieme iba tento usek, tak cas horsi o 143%, takmer 2,5 nasobok...ale to asi patri k tomu, aj ked ja som vzdy pustil rychlejsich cyklistov..asi je to aj o tom na koho natrafite


Naposledy upravil DRIV3R88 dňa 29.09.2018 - 22:10:18, celkovo upravené 1 krát.

29.09.2018 - 22:05:34
00
Mam najazd tento rok 7000km, vacsina v terene v okoli BA ver tomu, ze jazdim hlavne sam a kade chcem, ale mam rad aj preteky. Hocico co sa tyka bicykla mam rad (aj Critical Mass napr.), takze sa zucastnujem aj tohto a nebojim sa vyjadrit svoj nazor. Trosku som sklamany, ze hlavne mesto a najhorsie maratony v krajine :D Pritom tu mame take paradne možnosti.
To ze vyjadrim nazor neznamena, ze som nasraty, skor sklamany / snazim sa sirit osvetu. Kua v zahranici poliaci ***** trate cez take singlace a v BA ... ano ano uz pocujem: chod si tam a tu neotravuj, tu sme pri zatve
29.09.2018 - 22:09:53
00
Ja ti neberiem tvoj nazor .Ano skor sa tam hodilo sklamanie ako nasranie.Na buduce budes vediet
29.09.2018 - 22:14:01
01
Strenki napísal:
tu sme pri zatve

tomuto nerozumiem :o
čo tým chcel "básnik" povedať???
29.09.2018 - 22:15:26
00
Ono ide o to, ze trať bola známa dlho dopredu a vtedy ziadne výrazné pripomienky nepadli a takisto keby som chcel len vyjadriť svoj názor, tak nezačnem prvý príspevok po maratóne palcom dolu, najmä ked tu mas najazdených 7.t km a ešte aj po singloch, ale skusim predlozit svoju myslienku "viac singlov a stojky", ČI BY, (nie aby) zvážil na zaklade prispevku v tomto vlákne a hhlasu naň organizátor do budúceho podujatia. A mozno odpíše, že super napad a vďaka, alebo nedá sa preto že...
;)
29.09.2018 - 22:19:16
00
Laco Findl napísal:
Slubena mapa Bratislavsky MTB maraton...

pls, ludia, 50km trat v tych dvoch bodoch krizovala alebo nie?
Lebo podla tohoto obrazku sa mala krizovat ale podla Strenkiho stravy sa nekrizovala
EDIT: aj podla vyjazdov tu na stranke sa to nekrizovalo, pritom obrazok s krizovanim je aj na oficialnej stranke, takze asi chybicka pri vytvarani obrazku
29.09.2018 - 22:26:04
00
Ja som zvedava kolki z vas pridu na svaty vrch aspon pobrigadovat na jesen a na jar. Strenki prosim nepis "my tu budujeme."
dik


Naposledy upravil silva dňa 29.09.2018 - 23:04:19, celkovo upravené 1 krát.

29.09.2018 - 22:38:11
06
Hosť napísal:
Ja som zvedava kolki z vas pridu na nich aspon pobrigadovat na jesen a na jar. Strenki prosim nepis "my tu budujeme."
dik

Ja som čistil v roku 2017 celú Skalu sám, tento rok iba polovicu, lebo sa našiel bohatier, čo mi vďaka bohu pomohol, lebo aj polovica mi zabrala 5 hodín crossfit hrabania. Ja viem, nestačí. Avšak kedže jazdím veľa, ak nájdem problém tak rieším. Odhadzujem konáre nonstop (neverím mu, on má stravu, určite nezastaví!). Ak ma žena a deti pustia, prídem aj nejaké skoky shapovať (aj keď ich neskáčem), prisám veru
Edit: jasné že Stupavský nejde cez Skalu, však načo
29.09.2018 - 22:56:17
01
DRIV3R88 napísal:
pls, ludia, 50km trat v tych dvoch bodoch krizovala alebo nie?
Lebo podla tohoto obrazku sa mala krizovat ale podla Strenkiho stravy sa nekrizovala
EDIT: aj podla vyjazdov tu na stranke sa to nekrizovalo, pritom obrazok s krizovanim je aj na oficialnej stranke, takze asi chybicka pri vytvarani obrazku

Nekrižovala, zmenilo sa to pri značení (ohlásilo sa to pri štarte)
29.09.2018 - 23:03:52
01
Strenki uz druhykrat tu piises na fore ako "my budujene svaty vrch" na to som myslela Apropo ked si hrabal skalu v 2017 tak celu urcite nie. Lebo my sme robili vrch po zvaznicu.
https://www.mtbiker.sk/foto/316983/8083_male-karpaty_59d53f621c572jpg.html
29.09.2018 - 23:07:48
02
Ľudia veď sa tu nehádajte. Ja som si min. 3x počas trate a aj na jej konci v duchu povedal že to by som dal aj na graveli a min. raz že aj na cesťaku s 28c. Je super že tam máte pekné hladké zvažnice, ale to MTB nie je len o hlušení do pedálov - ale aj o technike jazdenia a prekonávaní samého seba - a čo je pre Vás väčšia výzva ako ísť preteky. Naozaj neviem aké sú možnosti v BA a okolí ale po tomto čo som si prečítal by sa asi naozaj dalo do tej trate zaradiť niekoľko náročnejších technických úsekov. Týmto by som zároveň oslovil ľudí z BA ktorý odtiaľ ešte nevytiahli päty, nech si prídu zajazdiť naozajstné MTB napr. na Kráľovský, Levočských, Jaklovsky, škoda že Súľov už budúci rok nebude.
30.09.2018 - 08:36:09
01
Ak si dobre spominam na jesen 2017 tak SV 1 2 3 som bol hrabat ja a moj krpec, zvaleny strom na zaciatku SV1 sme rezali s Tesakom, Kajobajer a Elle a potom sa kus aj hrabal a cistil, jednu cast SV3 mi pomohol aj Brudy a Silviu a Romca uz ani nespominam.
Ano viaceri pisali ze dojdeme a bla bla a nikto nic. A aj preto ze to bolo myslim dobre urobene tak zo stupavskeho ma oslovili ci by nemohli kratsiu 42km aj tade ist. Tak asi len tolko Strenki k upravam singlov a trailov.
30.09.2018 - 08:37:22
01
Inak sranda ako sa tu vypisuje o nejakých technických pasážach, a pritom veľa ľudí to radšej zíde vedľa bicykla ako na ňom
30.09.2018 - 08:44:20
02
nickovw08, dobrý postreh a poznámka, tu bol vlastne jediný troška zábavný úsek ten krátky zjazd do cieľa, ale to čo si my užívame môže niekomu byť nepríjemné, možno až nebezpečné, uvidíme podľa fotiek z toho miesta či a koľkí šli radšej vedľa biku. Úvodný ročník bol podľa môjho pohľadu a názoru pripravený pre potenciál rastu pre BA verejnosť, než ako zaujať 10 _20 top pretekárov. Naviac mak k tomuto pohľadu vedie info, že som nezaregistroval žiadne zranenia okrem práve tých top pretekárov, takže široká verejnosť zrejme rada príde aj o rok spestriť svoju tradičnú sobotnú jazdu na Biely kríž aj pocitom pretekania a my sa cez rok ukojíme na technický náročnejších tratiach a BA single si pošetríme na Stravu
30.09.2018 - 09:12:53
013
kucofly - vystihol si to presne, niet čo dodať :y:
30.09.2018 - 09:18:53
01
keyboard_arrow_up