dnes sa podaril odstranit aj 2. strom z Krasnanskeho, ale keby mi na zaver nepomohol okoloiduci na Giant Trance, dost mozne ze by som to nedal, takze vdaka za pomoc :) ... nie je to sice esteticky sprejazdnene, ale v ramci moznosti to bolo max co sa dalo urobit :) uz asi aj nadisiel cas na novu pilku, tato je uz ocividne za zenitom (skrivena a tupa)
02.10.2018 - 20:37:15
011
sobotu je MAKADO v Marianke, a cez vikend uz od piatku su aj Dni zela v Stupave.
pisem to len tak pre vseobecne info, lebo napriklad predoslu sobotu som netusil o nicom a vletel som pri Iuvente s bajkom rovno na nejake karloveske hody :)
milion ludi, kolotoce, vobec sa nedalo prejst a tak som musel vytlacit po svahu nahor, nastastie tam uz bol pekny a prazdny trailik
03.10.2018 - 13:45:52
02
To je ale vyzva, dat orientak po Dni Zela :lol: .. a je to aj nedaleko.
03.10.2018 - 14:05:22
00
pojde sa po hnedej značke... :lol:
03.10.2018 - 14:07:48
00
dnes som nahlasila na MLBA Pivkovi padnute stromy: na modrej tz pod Panovou lukou, na skakacom traili pod Panovou lukou, dalej dva padnute stromy ( jeden starsi a jeden novy
) na pedal traili 2
a plus haluzovinu cez pedal trail 2,ktora zostala po tazbe a trail je v tej casti neprejazdny. Takze je informovany, ak by nahodou este niekto isiel pisat na MLBA
03.10.2018 - 22:42:34
04
Vazeni bajkeri, prinasam vam aktualne spravy ohladne zjazdnosti niektorych trailov v MK:
Skala - nejaky frajer prerezal najvacsi strom co tam zavadzal cely rok v 1. casti! Na konci ten taky nepodareny drop zanikol a vlastne cela Skala sa so stipkou umenia da prejst bez zlozenia nohy na zem :D Su casti, kde napadalo prili svela bukvic , ale inac je to fajne zjazdne.
Močiarna - VELMI milo prekvapilo. Domaci to cele oznacili konarmi. Tobogan s na Karpaty nevydanou narocnostou a fun faktorom v plnej prevadzke a trail je prejazdny po celej jeho dlzke, snad v takom dobrom stave este nebol. Treba ist, kym napada listie. dal som si to 2x je to zabava.
Strmok (kratky trail s lavkou) - kto ma rad skoky, pride si na svoje. spravili tam brigadu a kazdy skok je po repase
Ohek - siel som ho 1. krat, skor sklamany z neho, ale kto rad skace, tak si zaskace do syta


Naposledy upravil Strenki dňa 05.10.2018 - 21:24:23, celkovo upravené 2 krát.

04.10.2018 - 18:15:41
04
Paradny vyjazdik a kontrola SV 4 3 2 1.
Ked su fajn ludia , tak je radost jazdit

Prílohy:

20181004_160527.jpg
20181004_160527.jpg 703.99 KiB thumb_up1thumb_down

04.10.2018 - 19:55:13
016
Strenki napísal:
Vazeni bajkeri, prinasam vam aktualne spravy ohladne zjazdnosti niektorych trailov v MK:
Skala - nejaky frajer prerezal najvacsi strom co tam zavadzal cely rok v 1. casti! Na konci ten taky nepodareny drop zanikol a vlastne cela Skala sa so stipkou umenia da prejst bez zlozenia nohy na zem :D Su casti, kde napadalo prili svela bukvic , ale inac je to fajne zjazdne.
Lozorno - VELMI milo prekvapilo. Domaci to cele oznacili konarmi. Tobogan s na Karpaty nevydanou narocnostou a fun faktorom v plnej prevadzke a trail je prejazdny po celej jeho dlzke, snad v takom dobrom stave este nebol. Treba ist, kym napada listie. dal som si to 2x je to zabava.
Mociarna (kratky trail s lavkou) - kto ma rad skoky, pride si na svoje. spravili tam brigadu a kazdy skok je po repase
Ohek - siel som ho 1. krat, skor sklamany z neho, ale kto rad skace, tak si zaskace do syta

PS - na Trailforks niekto prehodil nazvy Mociarna a Lozorno naopak :| Skusim to opravit aj s dodatkom/vysvetlenim, ze tu na fore sa Mociarna s lavkou volala Mociarna od nepamati a basta figli. Alebo mi pomozte vyriesit tento nesulad s nazvami tych dvoch trailov nejako. Ludi, co sa o to staraju (a staraju sa super) nepoznam

Diky za aktualni info. Ohledne tech nazvu- minuly tyden jsem tam potkal mistnaky a ti mne rikali, ze na trailforks je to oznacene spravne- netreba nic menit! Mocianou se oznacuje ten trail, ktery ty chybne nazyvas Lozornem, ktery konci az dole u vodni nadrze v Lozorne u tzv. "Mociarny" proto trail Mociarna. Lozornem oznacuji ten kratky trail se skokama a lavkou(po staru a chybne Mociarna) A Ohek je proste Ohek! Takze tak! :-)
04.10.2018 - 20:08:06
00
Strenki napísal:
V....... nejaky frajer prerezal najvacsi strom co tam zavadzal cely rok v 1. casti! ......

ano bol to Tesak, a urobil to celkom sam bez pomoci. Ako aj mnohe ine stromy, ktore nam lezia tu pri BA na trailoch odstranuje na vlastne naklady, vlastnou pilou a este sa sem k tomu dotrepe z Častej.
:handshake: :y: :muscle: :bow:
04.10.2018 - 20:38:11
028
Tesak veľká poklona a ďakujeme. Ten trail je moja srdcovka a vďaka tebe je v stave ako si zaslúži.
Som zvedavý, čo padne nové cez zimu :D

Tomasek trail s lavkou volali tunajsi foristi ako Mociarna odjakziva (rozumej od kedy tu chodim, co je tak 5-6 rokov). Vdaka foru som ten trail vobec vedel ze existuje a aky ma nazov. To nie ze ja som ho tak zacal volat. Ten novy dlhy co konci dole pri vodnej nadrzi ako je TZ Rusniaky mal logicky nazov Lozorno, lebo Mociarna uz bola obsadena! :)
No nic, nejako sa uz skontaktujeme s tvorcami a dohodneme, nech sa nazov ustali medzi nimi aj nami a bude v tom poriadok.
04.10.2018 - 20:47:31
01
Pár fotiek z utorňajšieho výbehu do Karpát (centrum, Hlboká, Patrónka, Snežienka, Kačín, Lamač).

Prílohy:

IMG_9427.JPG
IMG_9427.JPG 839.65 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_9428.JPG
IMG_9428.JPG 871.76 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_9442.JPG
IMG_9442.JPG 566.03 KiB thumb_up1thumb_down

04.10.2018 - 20:53:38
01
boze... par stromov.... tiez som na tych trailoch stastny :-)
04.10.2018 - 21:08:33
05
Strenki napísal:
No nic, nejako sa uz skontaktujeme s tvorcami a dohodneme, nech sa nazov ustali medzi nimi aj nami a bude v tom poriadok.

Zopar stranok dozadu som to vysvetloval. Oznacenie na Trailforks je spravne. Lozorno je kratke a ma skoky, Mociarna kopiruje cestu Mociarna az k Lozorskej priehrade.
04.10.2018 - 21:28:15
02
Tomasek napísal:
Lozornem oznacuji ten kratky trail se skokama a lavkou(po staru a chybne Mociarna)

Nie je to chybne, ved oba zacinaju na Mociarnej (kopec) a ten co nejde k nadrzi tam bol podstatne skor :) A podla toho, ze uz ide z kopca hore vyjazdeny chodnik az na zvaznicu (co predtym nebolo) usudzujem, ze ti, co robili chodnik k nadrzi nerobili ten prvy. A Lozornom sa oznacoval ten chodnik, co ide zo Skaly az dole :lol: .. nechapem tu logiku, ze niekto postavi trail na kopci Mociarna, ide to na Lintavy uplne opacnym smerom a pomenoval by ho Lozorno :D
04.10.2018 - 22:29:25
00
tr3mp pocas toho vybehu si aj jedol gulas, postaval s kolegami a parkoval kusok od mojej kolobezky ? ;-)
04.10.2018 - 22:42:24
01
keyboard_arrow_up