takze skutocny cisty cas jazdy je u neho celkovy cas vyjazdu a cisty cas, ktory si tu dava do vyjazdov si asi vycucal z prsta :^)
18.05.2018 - 20:54:13
00
https://www.mtbiker.sk/teamy/10249/Poradi-mi-niekto--ohladom-Polar-V650HR

skvelý team :-D
27.05.2018 - 09:18:26
01
Mám otázočku, pri nahrávaní gpx súboru ako výjazd (stiahnem si ju zo suunto stránky ako gpx) mi nahodí iné údaje prejdených km a prevýšenia, vždy je to viac ako to mám na suunto. To isté mi robí aj na strave. Kde môže byť chyba? Dík.
09.08.2018 - 12:47:05
00
Nedá sa tu urobiť aby po nahraní gpx automaticky opravilo nastúpané a naklesané podľa topografie mapy?
10.08.2018 - 19:07:52
00
corsair napísal:
Nedá sa tu urobiť aby po nahraní gpx automaticky opravilo nastúpané a naklesané podľa topografie mapy?


Určite dalo. Dá to ešte kus práce, ale je to v pláne.

cripo napísal:
Mám otázočku, pri nahrávaní gpx súboru ako výjazd (stiahnem si ju zo suunto stránky ako gpx) mi nahodí iné údaje prejdených km a prevýšenia, vždy je to viac ako to mám na suunto. To isté mi robí aj na strave. Kde môže byť chyba? Dík.


Nie je to ani tak chyba, ako práve podobná vec, t.j. že každá služba má vlastný model terénu, resp. algoritmus, ako počíta prevýšenie aj bez modelu (väčšinou sa použije nejaké vyhladenie tracklogu a sú na to rôzne prístupy, na ktorých sa zväčša ešte nastavujú konkrétne hodnoty parametrov).
17.08.2018 - 06:16:46
02
je možnosť vyexportovať všetky uložené výjazdy? kľudne jednorazovo, netreba kvôli mne programovať fičuru
08.09.2018 - 10:47:53
00
,,Nastavenie zobrazených rebríčkov
Nastav si taký typ rebríčkov, aký si praješ, aby sa ti štandardne zobrazoval na tejto stránke.
Zvoliť si môžeš úroveň fyzickej aktivity. Tá sa týka sa rebríčkov jednotlivcov: či chceš vidieť svoju pozíciu medzi bikermi len v tvojej kategórií (ak ju máš vyplnenú v nastaveniach profilu), alebo medzi úplne všetkými. Ďalej je na výber typ bicyklov: funguje obdobným spôsobom (skóre sa určuje podľa toho, na akom bicykli bol výjazd prejdený), no pri výbere horských, alebo cestných bicyklov sa do rebríčku nezapočítavajú tréningy na rotopéde ani doplnkové aktivity. Nastaviť si môžeš ešte vylúčenie doplnkových aktivít (to samozrejme dáva zmysel len ak nemáš nastavený jeden typ bicykla - viď vyššie.),,
Chýba mi moznost odfiltrovat ludi ktory svoje aktivity skryvaju, pripadne vybrat si moznost len s vlozenim korektneho GPX
09.09.2018 - 23:53:14
00
Jeden návrh na komplikovanejšie zadávanie výjazdu. Možnosť zadať zvlášť hmotnosť bicykla a zvlášť hmotnosť 'nákladu', prípadne aj batoha. Či blbosť?
Napr. Jazdím do práce bicyklom. Keď zoberem kamión (trek) tak mám všetko na nosiči. Teda váha bicykla je vysoko nad 20kg. A keď zoberem cesťák, dám si na hrb batoh kam dám všetky veci. Hmotnosť bicykla je teda 12kg...
05.10.2018 - 05:39:59
00
Však pri každom výjazde máš možnosť nahodiť váhu bicykla. Tam sa predsa zadáva celková váha bicykla aj s tým čo na ňom máš "zavesené".
05.10.2018 - 10:01:27
02
Ahojte,

spustili sme novú funkciu automatického importu výjazdov zo Stravy k nám do výjazdov (https://www.mtbiker.sk/vyjazdy).

Každý deň sa Vám budú automaticky kontrolovať nové výjazdy na Strave a importujú sa k nám.
Aby import fungoval je potreba autorizovať aplikáciu na Strave.
Autorizáciu môžete urobiť v nastaveniach výjazdov https://www.mtbiker.sk/settings?i=prefs&mode=rides (posledný bod : Povoliť synchronizáciu výjazdov zo Stravy)

Synchronizácia nových výjazdov sa teda spúšťa automaticky každý deň. Ak chcete importovať svoje staršie výjazdy, tak je to možné týmto nástrojom https://www.mtbiker.sk/vyjazdy/pridaj/importStrava
Vyberiete si od - do kedy chcete importovať staršie výjazdy.

import berie iba výjazdy ktoré máte nastavené na "verejné"

ak by bol nejaký problém, alebo máte nápad na vylepšenie kľudne napíšte sem a možete ma "tagnúť".

Ďakujem ;)


Naposledy upravil jojin dňa 11.10.2018 - 16:54:46, celkovo upravené 1 krát.

11.10.2018 - 15:45:28
05
Skusil som, z 8 vyjazdov, odkedy som cca po roku zacal zas zaznamenavat mi naimportovalo 2. Zvysok ani po upresneni datumov nie
11.10.2018 - 16:25:03
00
Tiež mi neprešlo všetko. Večer sa skúsim s tým pohrať na PC.
11.10.2018 - 16:29:32
00
Spravna pripomienka, robil som to v mobile
11.10.2018 - 16:42:28
00
lapaloma volodaj Strava má obmedzenie na počet dopytov (max 600 každých 15 minut) tak je možné, že keď ste skúšali tak bol ten limit prekročený (podla grafu vyuzitia v Strave to tak vyzera). Skúste keď tak neskôr. Porozmýšľam pridať tam hlášku ak bude tento limit prekročený.
11.10.2018 - 16:46:22
00
Mam to, vyjazd nesmie byt privatny (only you)
11.10.2018 - 16:48:43
00
keyboard_arrow_up