stanos4 napísal:

Nie je to celkom "to", ale zdá sa, že by to mohlo ísť použiť. Niečo čo vyzerá +/- očakávane som vygeneroval, žiaľ vyskúšam to tak o 3 týždne... (síííce... keby sa mi chcelo bootovať workstejšnu, hin by sa síce asi ukázalo aj do pár minút... som papleseň štetkovitá, nechce sa mi dvihnúť od noťasu)
Ak bude výsledok identický, normálne máš u mňa nejaké kvapalné palivo.
06.10.2018 - 16:28:08
00
tulenik Ja som stratený vo Worde, lebo používam LO, keby som používal Word, tak som stratený v LO, ale čo sme tým vyriešili, nič :) Teraz píšem z práce na Win, kým neaktualizuje, tak ma až tak nejeduje :lol:
06.10.2018 - 17:53:03
00
probůh, ale však layout GUI je medzi Wordom a Writerom na 80+ % podobný, čo ťa na tom tak mätie?
a čo za problém je s updatmi tiež nechápem, však to sa robí samo, ani o tom neviem, max. sa ma opýta, či blahorodie milostivo povolí restart, alebo má radšej počkať
a vo win10 je totálna väčšina updatov silent
06.10.2018 - 18:15:00
00
No, že keď potrebujem v práci komp, tak sa chce reštartovať v tej najnepritmenejšej chvíli (to odložím na neskôr) alebo sa už reštartuje pri zapínaní a to ma štve najviac (nie žeby sa aktualizoval len pri vypínaní, ale ešte zapínanie trvá rovnakú ak nie dlhšiu dobu ako vypínanie, za naskakovanie po 1% za minútu by som vraždil), samozrejme podľa Murphyho zákonu často vtedy keď komp súrne potrebujem, lebo vtedy ho zapnem. V dnešnom zdravotníctve sa bez kompu niekedy nepohnem... (samozrejme mimo akútnych vecí, ale byrokracia si ma aj tak počká). Štve ma to preto, lebo na Ubuntu niečo také nepoznám, aj jadro sa nainštaluje na pustenom kompe na pozadí, tiež som už takto zvyknutý na určité pohodlie.

No a k tej zmätenosti asi preto, že Word má toľko zbytočností a keď niečo hľadám v to menu, tak ma ide picnúť kým to preklikám a nájdem. Ale ako vravím som na LO zvyknutý.
06.10.2018 - 18:31:19
00
budem rad ak pomoze.
Inak, k tym windows update-om - ja s nimi mam problem ten ze idu len veeeelmi tazko vypnut (realne sa mi to asi nepodarilo, nakolko mi "nedavno" win itak nieco updateoval napriek tomu ze aj sluzby boli vypnute, asi som nejaku nerozpoznal....) - a vypnut ich "potrebujem" preto, ze do win idem raz za 100 rokov, napr. sa zahrat, alebo skonvertovat nejaky dokument (kym som nemal nahodeny win7 vo virtualboxe), alebo nainstalovat novy bios. A nie je nic lepsie ako ked sa ti win pri naslednom vypnuti ozve ze budu instalovat aktualizacie a trva to par hodin....
06.10.2018 - 20:53:54
00
"Windows 10 je neskutočná tragédia, upgrade zastavený kvôli mazaniu súborov užívateľov" http://dsl.sk/article.php?article=21666 :lol:

a co je na tom najkrajsie - MS kazdorocne rastie rekordny zisk a jedno z opatreni bolo vyhadzanie ludi z QA...a vysledky sa uz dostavili...a presne o tomto je korporatne IT :)
07.10.2018 - 23:31:16
00
mne ten poslednz update presiel v pohode, subory mam vsetky :)
08.10.2018 - 08:50:38
00
Tiez nemam problem s poslednym updatom, co ale neznamena, ze problemy neexistuju. Tak ci onak, DSL.sk som prestal citat par rokov dozadu. Zacali byt brutalne anti-MS, je to citit z kazdeho ich clanku (aj z clanku, ktory o MS, resp. Windows, nie je). Na druhej strane, v clankoch o fatalnych chybach Androidu, resp. Google, nie je ani zdaleka tolko hatu a ustipacnych komentov, aj ked sa vyslovene hodia.
08.10.2018 - 08:59:24
00
Bezne pouzivam linux, ale Win10 mam ako bootloader (uz nie som linuxfasista ako dakedy :D) pre Fallout 4 a tam nemam s tou aktualizaciou ziadny problem.
08.10.2018 - 09:16:55
00
tak z ineho zdroja a odporucam aj diskusiu... https://arstechnica.com/gadgets/2018/10/microsoft-suspends-distribution-of-latest-windows-10-update-over-data-loss-bug/

v skratke - vyhadzali z QA ludi, o chybe sa dlho vedelo, z platiacich ludi si spravili beta testerov, pouzivatelia nikoho nezaujimaju...zisky musia rast!
08.10.2018 - 09:51:59
01
kolko zarobi Microsoft ked si nainstalujem aktualizaciu?
08.10.2018 - 09:52:39
00
ta sa ti nainstaluje aj sama,alebo ju uz nainstalovanu mas :D :D :D
08.10.2018 - 09:59:08
00
MageZ: Ale ja netrdim, ze informacie z DSL.sk su zle, prave naopak, clanky su vzdy (niekedy az prilis) odborne napisane. Problem DSL.sk je na jednej strane hate voci vsetkemu od MS a na druhej strane uplne nekriticky postoj na adresu Google. O slovicku "vyrazne", ktore je vzdy snad v kazdej druhej vete, sa ani nemam chut vyjadrovat.
08.10.2018 - 10:02:11
00
ok, mna nezujima DSL, tema bola korporatny SW a poziadavky pouzivatelov :)

aky SW si si od Googlu kupil ze to chces poronavat s MS?
08.10.2018 - 11:06:02
00
Android, gmail, google.com.... len namiesto $$$ sa plati svojim sukromim...
08.10.2018 - 11:19:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up