iron.hide napísal:
treba chodit cez peeetrzku :) pekne okolo incheby, potom sup vytahom a po kopcianskej a netreba nikde cakat, hned si v Kittensee :smoke:

Schvalne si to skus teraz. V nedelu som to mal problem najst na tom stavenisku pri Inchebe :)
29.08.2018 - 23:48:37
00
user_id napísal:
To uz radsej okolo Petrzalky a cez Rusovce a Jarovce. Na petrzalskom korze si clovek koleduje o nejaky ten crep do plasta.

"Kittensee" je co za paskvil? :lol: Bud Kittsee, alebo po slovensky "Kopcany" :D.

kitten - maciatko, see - jazero .. hmm :?:
30.08.2018 - 12:20:35
01
komedia kolko dostal scarinko nepacikov za "zatvorene obchody"

sa tvarite ako keby tie chudata predavacky boli nesvojpravne a svoje pracovne zmluvy podpisovali pod natlakom. ak sa im nepacilo ze maju otvorene aj cez vikendy / sviatky mali zmenit robotu. na konci dna by to skoncilo tak ze by obchody bud zavreli same kvoli nedostatku pracovnej sily alebo by na tom predavacky este ovela lepsie zarobili. takto maju holy ud s malym bonusom ze zobrali pracu brigadnikom / studentom / dohodarom ktori su im za to nesmierne vdacni. hlavne ze si stazuju ako su zle platene a zrusili si jediny sposob ako zarobit viac. ale tak to ma na slovensku byt - ked sa ja mam zle tak ostatni nech sa maju este horsie :D
30.08.2018 - 18:01:25
06
Zatvorené obchody ale nevymysleli predavačky ... ale kkti s poslaneckym mandatom a “ krížom na krku “ . Ja by som to zrušil a nakupoval , nakupoval a nakupoval :D .
30.08.2018 - 18:10:56
02
Hosť napísal:
komedia kolko dostal scarinko nepacikov za "zatvorene obchody"


Normalne som sa musel o stranu vratit a pozriet lebo toto som ani nevedel :)
Dik ;)
30.08.2018 - 18:32:39
00
Ramon1 napísal:
Zatvorené obchody ale nevymysleli predavačky ... ale kkti s poslaneckym mandatom a “ krížom na krku “ . Ja by som to zrušil a nakupoval , nakupoval a nakupoval :D .

Ja by som to naopak nezrušil ale dal by som voľno všetkým - tebe, tvojej aj mojej polovičke, MecoTrans-ovi, jaro180-ovi, Svajdovi, rosnickam, canopusovi, vodičom MHD, policajtom, hasičom...a iným, ktorí v tento deň do roboty ísť musia. Ono by sa to zrušilo veľmi rýchlo samé.
Ad scarinko - odo mňa nedostal nepáčil za zatvorené obchody ale za to jeho frflanie, že "kedy do puče si ma ísť nakúpiť". Hocikedy, jeden deň bez obchodu nie je Armageddon.
30.08.2018 - 19:38:46
04
stax
Ja som sice scarinkovi nepacik nedal, ale mal by som par poznamok .

"sa tvarite ako keby tie chudata predavacky boli nesvojpravne a svoje pracovne zmluvy podpisovali pod natlakom. ak sa im nepacilo ze maju otvorene aj cez vikendy / sviatky mali zmenit robotu"


Na Slovensku su stale regiony, kde praca v maloobchode je jednou z mala oblasti, ako sa mozu nizkokvalifikovani (ale nielen ti) dostat k praci. Zatvoria fabriku, kde si robil 15 rokov , doma 3 decka, jedno akurat ide na vysoku skolu, ponuk prac. miest v regione malo, a jedine v obchodoch prijimaju ...Hovor v tomto pripade nieco o vybere :).
Samozrejme, maslo na hlave maju politici, ktori nerobia viac (ak vobec nieco) pre rozvoj regionov a pritiahnutie investicii do nich.

hlavne ze si stazuju ako su zle platene a zrusili si jediny sposob ako zarobit viac.


Myslis, ze je v poriadku, ak musi clovek robit aj po vikendoch a sviatkoch, len aby nemusel zit z ruky do huby?
Bud rad, ze ty od "nadprace" zavisly nie si :) .

zobrali pracu brigadnikom / studentom / dohodarom


Cez sviatky aj tak vacsina cestuje domov, k starym rodicom a co ja viem kam. Cez tyzden, vikendy a nocne maju moznost pracovat nadalej.
30.08.2018 - 19:45:46
01
lebo v takych regionoch neboli zavrete obchody cez sviatky aj predtym ze? :D

agree to disagree - pri vsetkych poznamkach ale hlavne pri tej druhej - v poriadku to samozrejme nie je ale nechat si ujst este aj to malo navyse aby to tak nebolo je uplne absurdne. ale UPLNE.

(uplne zbytocna argumentacia lebo to co si napisal sice znie pekne ale realny obsah ziadny)
30.08.2018 - 20:26:57
01
Rovnako aj tvoja argumentacia je prazdna a zbytocna .... presunte sa pls. do sekcie politika a tuna sa bavte o jazdeni po hradzi... Jezus sa zjavne flaka :x
30.08.2018 - 21:30:25
03
Prišiel som poprosiť o radu, chcel by som ísť po cykloceste 6 do Viedne ale vidím, že končí tesne pred Viedňou. Ako potom pokračujete do centra mesta? Dik

Prílohy:

wien.JPG
wien.JPG 715.15 KiB 1 thumb_up0thumb_down

09.10.2018 - 21:56:23
00
Mrkni sem
https://www.opencyclemap.org
09.10.2018 - 21:59:55
00
pozerám, že pokračuje aj ďalej dikičko :)
09.10.2018 - 22:01:39
00
ešte teda len doplňujúca otázka je to cele komplet asfalt?
09.10.2018 - 22:03:40
00
A ak este nevies o tom, ze je cyklocesta medzi Hainburgom a Schönau presmerovana, tak mrkni aj sem:
https://www.donau.com/fileadmin/user_upload/Bilder_und_PDFs/Ausflug_und_Bewegen/beWEGEn/Marchfeldkanal%20Radweg/Umleitung-Radrouten-Folder.pdf

misko_hrasko napísal:
ešte teda len doplňujúca otázka je to cele komplet asfalt?

Vsade je asfalt, okrem useku Eckartsau-Orth an der Donau, tam je sotolina. Da sa to obist po asfalte cez Wagram an der Donau.


Naposledy upravil xgasko dňa 09.10.2018 - 22:09:25, celkovo upravené 1 krát.

09.10.2018 - 22:05:25
01
dakujem za info..inak dnes som bol v Hainburgu a rovnako cyklo cesta od konca hainburgu po ten most je tiez uzavreta
09.10.2018 - 22:07:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up