Zdravim,
momentalne vlastnim hodinky Garmin Vivosmart HR, ktore maju merac tepu. Maju aj broadcasting mod, kedy tento tep vysielaju pomocou ANT+. Chcem sa opytat, ci mi treba aj cyklo-gps od Garminu, aby som tep videl aj na nom ?Alebo moze byt lubovolna znacka za podmienky, ze ma ANT+ prijimac ?
Este jedna otazka - maju niektore cyklo-gps podobnu funkciu, ako je ghost run na appke sports tracker ? Ze vidim aktualne, ako si vediem oproti svojmu najlepsiemu vykonu na danej trati - uplne staci len udaj v sekundach. Pozdava sa mi Garmin Edge Explore, ale nikde v recenziach som nenasiel, ci take nieco obsahuje.
Diky
15.10.2018 - 09:44:28
00
Zatiaľ som nepočul o nekompatibilite ANT+ zariadení, ak to má označenie ANT+, malo by to fungovať všade. "Ghost target" má už aj môj 10-ročný Garmin Edge 305 s tým, že si manuálne vyberiem záznam, voči ktorému sa má porovnávať. Či má niečo podobné aj ten Edge Explore ale netuším...
15.10.2018 - 12:35:41
00
Vola sa to virtual partner
15.10.2018 - 12:43:59
01
Diky za odpovede, takze dobra sprava je, ze ANT+ by malo komunikovat aj medzi roznymi vyrobcami. Horsia sprava je, ze funkciu Virtual partner prave Edge Explore nema, aspon podla tejto porovnavacej tabulky: http://www.gpscentral.ca/products/garmin/edgecomparisonchart.html
Aj ked je tam este funkcia Courses(compete against previous activities), ale to bude asi nieco ine.
15.10.2018 - 13:30:08
00
Ak maju broadcast mode, tak to bude fungovat. Cyklo Garmin si ich najde ako senzor.

Virtual partner je diskutabilna vec, lebo ak sa clovek porovnava aj sam so sebou na dlhsej trase, tak tam vstupuje velke mnozstvo premennych, ktore ovplyvnuju vykon (vietor, teplota, premavka, nepredvidatelne situacie...) Ja pouzivam Edge od 705tky, teraz mam 1000ku. Virtual partner je super, ale casom som to prestal pouzivat.

Ovela lepsie su kratsie useky ako Strava segmenty - ale to Explore tiez nepodporuje. Zo zaciatku je to fajn sa porovnavat, nielen sam so sebou, ale clovek zisti, ze vzdy nejde "na krv" a tak ho pipanie o blizkosti skor otravuje. Ale ked sa chcem hecnut, zase nic lepsie ako Strava segment na realne porovnanie nie je.

Tolko moj nazor ako dlhorocneho Garmin pouzivatela.
15.10.2018 - 19:19:49
00
trosku mimo ale stale v teme, napr nove hodinky Garmin Instinct maju ANT+ ale nepodporuju Power resp Watt meter. Tu je test> https://www.dcrainmaker.com/2018/10/garmin-instinct-gps-watch-in-depth-review.html
17.10.2018 - 13:57:50
00
Nižšie modely Garminu nepodporujú Power metre, to je pravda, ale podľa všetkého ide len o segmentáciu trhu, nie o ANT+ nekompatibilitu. Tepy, kadencia, rýchlosť by mali fungovať všade.
17.10.2018 - 16:13:27
00
to ano, tie funguju ok
17.10.2018 - 16:55:51
00
keyboard_arrow_up