dam jeden taky troll prispevok, ale som z tychto cyklo handier na prasky. ceny tu poletuju ako u luxusnych prostitutok za bundicku 200 eur bez mihnutia oka, skratiek na mrte, pre obycajneho cloveka takmer nemozne sa v tom celom vyznat. mne chvilu trva kym tych 200 euri zarobim, nemam celkom na to, testovat kazdy tyzden novu bundicku, ako mi tu predhadzhuju borci na mtbikeri, tak som z toho paralyzovany. chcem si kuoit teraz nieco do chladnejsich obdobi ale neviem to ani uchopit, moznosti je trilion. no nic, len som to potreboval povedat, kludne ma ignorujte. :(
15.10.2018 - 22:35:06
04
Pozri co este zostalo v Lidli z akcii alebo sa zastav v Decathlone. V tych veciach prezijes. Po slavnych znackach mozes siahat aj neskor ale pokial nepjdes jazdit extremne vykony tak ich nepotrebujes.
15.10.2018 - 23:17:55
06
Kúpil som super bundu North Wave na rozbalene.sk za menej ako polovicu. Poprípade skús občas aj "sekáče", často tam nájdeš výborné veci, za pár šušňov ;)
16.10.2018 - 04:11:50
00
ved prave, ze by som chcel z tych lidl handier {a aliexpress handier} upgradnut tuto zimu do vyssieho cykloneba. bol som skeptik ale na leto som si kupil najlacnejsiu variantu kratasov od castelli a teda uznavam, ze to bola lepsia skusenost ako tie lidlove a pravda, zdravie mam len jedno :(. tak som si teraz vyhliadol Castelli Perfetto a Castelli Meno 2 Wind ako gate ale stale som frustrovany, ze mam dat tolko za to pradielko, pomaly polovica bicykla, ze ci sa nieco obdobne neda kupit lacnejsie. preto ta moja frustracia z tohto, same skratky v nazvoch produktov a takmer nemozne to porovnat. som otec rodiny a zda sa mi to strasne nefer voci trom detom, co ich zivim, ze dam za pradielko take peniaze :(.
16.10.2018 - 12:40:39
04
romanca - a mozes pls popisat ten rozdiel? lebo ja mam tiez celu cyklo garderobu made by Crivit a zatial ani v zime som problem nemal....
16.10.2018 - 12:51:09
00
Ja som tiez nosil kadeco, postupne som vsak presiel na kvalitnejsie a drahsie znacky. Hlavne v zime sa setrit neoplati, lebo prechladnutie sa lieci dlho.
Zacinal som v NYNA a Longus veciach.
Potom som kupil Nalini bundu, o dva roky neskor, zimne gate, potom 3/4 gate, a tak postupne (nie naraz) upgradujem satnik. Trva to sice, ale neboli tak penazenka.
16.10.2018 - 13:04:09
01
inak romanca je tu aj téma Oblečenie vhodné na bicykel ... ktorú keď prelustruješ, zistíš skúsenosti s oblečením všakovakých značiek
16.10.2018 - 13:42:27
01
A kukni sem tam bazár ... Ľudia predávajú zle sadnute veľkosti, prípadne párkrát použite veci .... romanca akú máš veľkosť?
16.10.2018 - 14:01:58
02
A tiež téma "Oplatí sa"
16.10.2018 - 14:06:31
02
konkretne pri tych kratasoch crivit vs. castelli bol rozdiel pocitovy - inak to otlacalo gule, inak to otlacalo stehna, inak sa cez to potilo. pocitovo v tom bol rozdiel. v pripade zimneho mi je celkom jedno, ako to bude otlacat gule, ide mi skor o to, aby som sa spoteny do kopca nasledne neprechladol pri ceste z kopca.mam take zimne aliexpress handry a tam mi alebo bol moc teplo (ked boli fleecovane) alebo v tom bola zima. potom som si kupil bundicku v decatlone a zase v tom bol rozdiel oproti tej cine, lepsie to odvadzalo pot, po vyjazde som sa vyzliekol a zvrchu bola bundicka mokra. ked na tom bola cinska bunda proti vetru, tak to nebola dobra kombinacia. ked som si to potom trochu studoval, tak videa z dielne mtbiker o roznych drahych bundickach su dost sugestivne. tak preto nad tym tak spekulujem. ale vdaka za rady a temy. ja mam velkost najvacsiu, meriam 186 a vazim 115 kg. :)
16.10.2018 - 14:39:16
00
som z toho...voľajaký zmätený :)
16.10.2018 - 14:59:15
05
Pri zimnom slapani do kopca si treba bundu uplne rozopnut a nechat sa ochladzovat okolitym vzduchom.
Pripadne zacat s otuzovanim, aby sa na vyjazd stacilo obliect len nalahko. :)
16.10.2018 - 15:04:09
01
astro napísal:
A tiež téma "Oplatí sa"

ne to neni dobre sledovat, stoji to vela penazi :D
16.10.2018 - 15:20:03
011
no ked kupujes vsetko co ti podstrcia na internete...

inak Romanca - ked mas tri deti, tak by som ziadne predrazene veci na bajk vobec neriesil. V pohode sa daju kupit aj veci za rozumne ceny, staci trochu prekutrat eshopy.
16.10.2018 - 15:32:35
02
katko to je v pohode, to len sú na svete ľudia, môžme si o nich myslieť čokoľvek, čo predtým, ako dajú 300 eur za bundičku a gate majú potrebu to nejako ventilovať na internete, kľudne toto vlákno zmažte, v podstate mi trochu odpovede pomohli aspoň na linky, kde je potenciálna šanca naraziť na zľavu. a povedal som si, čo som chcel, teraz si tú bundičku a gate môžem kúpiť. :)
16.10.2018 - 19:10:47
00
keyboard_arrow_up