jojin postup bol takyto: zbadal som novinku, tak som naklikal, ze chcem loadnut vsetko od 2015. napisalo, ze to bude robit postupne, tak som poslusne cakal. To bolo vcera. Potom v priebehu vcerajska sa ukazala notifikacia, ze bol pridany vyjazd. Ale odkazovalo to na spominanu stranku. Pozrel som vyjazdy a nejake nahrane boli (neviem ci vsetky). Dnes rano som dostal znova rovnaku notifikaciu, s rovnakym vysledkom (ta starsia notifikacia zo vcera medzitym zmizla). Ale uz neviem, ci boli pridane dalsie vyjazdy. Potom ako som ti to tu napisal sa ta notifikacia zmenila na funkcny link na jeden konkretny vyjazd. A teraz pred chvilkou pribudla dalsia notifikacia a opat nefunkcny link. S tym, ze tentoraz vidim aj tu starsiu notifikaciu z dnesneho rana.
23.10.2018 - 13:04:59
00
kafe napísal:
jojin postup bol takyto: zbadal som novinku, tak som naklikal, ze chcem loadnut vsetko od 2015. napisalo, ze to bude robit postupne, tak som poslusne cakal. To bolo vcera. Potom v priebehu vcerajska sa ukazala notifikacia, ze bol pridany vyjazd. Ale odkazovalo to na spominanu stranku. Pozrel som vyjazdy a nejake nahrane boli (neviem ci vsetky). Dnes rano som dostal znova rovnaku notifikaciu, s rovnakym vysledkom (ta starsia notifikacia zo vcera medzitym zmizla). Ale uz neviem, ci boli pridane dalsie vyjazdy. Potom ako som ti to tu napisal sa ta notifikacia zmenila na funkcny link na jeden konkretny vyjazd. A teraz pred chvilkou pribudla dalsia notifikacia a opat nefunkcny link. S tym, ze tentoraz vidim aj tu starsiu notifikaciu z dnesneho rana.


kafe aha, dakujem za popis pozriem to
23.10.2018 - 13:16:30
00
Inak, keď som si zo Strava-y nahrával staršie výjazdy, nahralo mi to max 30. Ale podarilo sa nahrať všetko, keďže Strava-u mám len rok a pol a veľa tohto nenajazdím :-)

Ale, čo je zvláštne, niekoľko dní mi nechce nahrať posledný výjazd zo soboty ani automaticky, ani ručne.
23.10.2018 - 16:30:18
00
Sasulnik napísal:
Inak, keď som si zo Strava-y nahrával staršie výjazdy, nahralo mi to max 30. Ale podarilo sa nahrať všetko, keďže Strava-u mám len rok a pol a veľa tohto nenajazdím :-)

Ale, čo je zvláštne, niekoľko dní mi nechce nahrať posledný výjazd zo soboty ani automaticky, ani ručne.


Nahravanie starsich vyjazdov je upravene aby sa importovali postupne takze by to malo importovat vsetky vyjazdy v tom obdobi ktore zadas. (Skus teda tetaz vyskusat ak nemas vsetky). Nemas nahodou nastaveny ten vyjazd zo soboty ako sukromny ?
23.10.2018 - 17:06:18
00
jojin Práveže, ten výjazd nie je nastavený ako súkromný alebo len pre priateľov/nasledovateľov.

Import už potrebný nie je, je tam myslím už všetko :-)
23.10.2018 - 17:59:55
00
Tento rok zatiaľ 243 výjazdov, 7278km
23.10.2018 - 19:46:25
00
Sasulnik napísal:
jojin Práveže, ten výjazd nie je nastavený ako súkromný alebo len pre priateľov/nasledovateľov.

Import už potrebný nie je, je tam myslím už všetko :-)


Sasulnik uz ho tam mas (problem bol, ze v nazve vyjazdu bol znak "&" a preto sa nevytvoril validny .gpx subor, uz ten znak automaticky nahradim takze mozes pouzivat v nazvoch ten znak).
23.10.2018 - 22:45:44
00
@jojin Super. Díky.

Tipujem, že tych znakov tam bude viac.
24.10.2018 - 06:34:12
00
Začal som dávať výjazdy aj tu, že či nájdem nejakú výhodu alebo zmysel (zatiaľ nič také nenachádzam). Ale zarazilo ma toto:
"Po uzatvorení daného mesiaca sa tieto "obodované" výjazdy už nedajú upravovať ani mazať - tým je zaručené, že dosiahnuté poradie sa už nebude meniť (výnimkou môže byť len prípad uznania opodstatneného protestu)."

To ich fakt nebudem môcť zmazať ani upraviť?
27.10.2018 - 11:03:20
00
milos21
Pokiaľ ma pamäť neklame je to nastavené tak, že po ukončení mesiaca môžeš ešte 10 dní dohadzovať výjazdy. Tieto by mali byť aj započítané do rebríčka.
27.10.2018 - 11:31:03
00
Mne ide o tú nemožnosť mazania, lebo s tým som počítal. Mazať po určitej dobe, prípadne na konci roka zmazať komplet všetko, keďže zatiaľ mi to nič bonusové neprináša. Jediné čo prináša je rebríček v MTBiker komunite a kvôli tomu tam nebudem na večnosť nechávať moje gpská :)
27.10.2018 - 11:58:01
00
milos21 vyjazdy sa daju mazat a upravovat hocikedy, len to uz nebude mat vplyv na stare rebricky. Okamzity benefit su vernostne body (za kazdy vyjazd s GPXkom) a evidencia vyjazdov. Do buducna benefit je ten, ze chceme z GPXiek vytvorit lepsie bikove mapy a planovace vyjazdov - ktore budu brat do uvahy popularitu a parametre segmentov a ich vhodnost na rozne bicykle. Preto potrebujeme velku databazu GPXiek.
27.10.2018 - 13:03:54
00
Ide striktne o gpx alebo sa rátajú aj plt?
27.10.2018 - 13:30:55
00
Vseobecne tracklogy uploadnute do sekcie výjazdy (aj tie zo Stravy)
27.10.2018 - 14:50:01
00
cervo napísal:
milos21 vyjazdy sa daju mazat a upravovat hocikedy, len to uz nebude mat vplyv na stare rebricky. Okamzity benefit su vernostne body (za kazdy vyjazd s GPXkom) a evidencia vyjazdov. Do buducna benefit je ten, ze chceme z GPXiek vytvorit lepsie bikove mapy a planovace vyjazdov - ktore budu brat do uvahy popularitu a parametre segmentov a ich vhodnost na rozne bicykle. Preto potrebujeme velku databazu GPXiek.

Evidencia výjazdov je veľmi nepraktická, keď tu budem chcieť niečo nájsť, tak to proste nenájdem. Na evidenciu mám toto: www.jonathanokeeffe.com/strava/map.php proste kliknem na mape na trasu ktorú chcem a presmeruje ma to priamo na výjazd v Strave. Je tam aj obsiahla štatistika, ale svoju základnú štatistiku mám v calcu.

No len je tu problém, že moje trasy môžu obsahovať veci ktoré nechcem zverejniť (viď Hrnčiarov výlet vo Veľkej Fatre, alebo štart a cieľ výjazdov). Preto mám originál zatiaľ len na Strave a aj to nikomu nezverejňujem (kedysi som mal všetko privátne, teraz len pre followers - ktorých ale nikdy nebudem mať :) ). Zatiaľ zverejňujem len cez cykloserver.cz keďže tam sa dá argumentovať, že som si to len vyklikal...
27.10.2018 - 17:58:30
00
keyboard_arrow_up