tak to ti zavidim, ja tu v Malych Karpatoch cakam zatial aspon na poriadne blato :-(
26.10.2018 - 22:21:40
00
SmartSam na zelene pleso ako najlepšie? chodievam často k rodine do Tatier,ale vždy sa motam len Sliezsky dom a tam okolie , podhorske zvažničky
27.10.2018 - 06:00:08
00
gulfast.. z parkoviska na hlavnej ceste je to asi na 1,5 hodiny ked sa nechces velmi plasit... v zime lahsie ako v lete... v lete po salviovy pramen strmsie ale technicky v pohode, nad salviovym pramenom ubuda zo strmosti a pribuda technickej narocnosti....v zime ked 2-3 dni nesnezi tak sa cesticka ujazdi do pekneho rovneho chodnika, vyjdes aj na normalnom bajku... samozrejme fatbike je vyhoda..
27.10.2018 - 08:59:00
01
gulfast, v Tatrach nie je vela vhodnych mtb trailov na leto...ked odratame asfaltky na Sliezsky, Popradske, Ticha a Koprovska dolina, Start, Hrebienok (+ Rainerka), ostava len Strbske pleso - Jamske pl., a prave tato na Zelene pleso, miestami trapenie cez velke kamene. V zime super, a ine trasy podla podmienok, daju sa aj casti chodnikov jazdit ak su utlacene lyziarmi, napr na Zamkovskeho chatu paradny vyjazd. V lete skor cesticky v Kozich chrbtoch su lepsia volba, alebo hreben Spisskej Magury...
27.10.2018 - 09:21:16
00
cavte. neviem ci to tu niekto riesil ale ma niekto uz skusenost s Trek Full Stache 8? Mna celkom zaujal az mi slinky tecu...
27.10.2018 - 15:15:43
00
SmartSam len keď nemám šajnu od ktorého parkoviska 🤨 salviovy prameň som šiel 4-5rokov vzad na endure,len ma tam nejaký pajser s odznakom otočil.dikes
27.10.2018 - 18:12:29
00
gulfast parkovisko Biela voda na Kežmarských Žľaboch. A ako ta mohol na Šalviaku otocit ochranar Zelene je cyklotrasa
27.10.2018 - 18:23:09
00
Možno to bol iný chodník,nevyznám sa 😁 ok diky za info,novembri som v Tatrách,vezmem fat
27.10.2018 - 20:13:07
00
=> mipro : ten trek full stache si ma rozosmial. Ja mam klasicky HT stache a ked som k tomu zhanal hocake info tak jedine z americkych stanok. Podla mna riesit full na 29 pluskach je hovadina. Ten HT staci uplne, prejde uplne fsetko tak ze ti da do tvare usmev. Celkovo ze vraj na SK su asi 3 kusy 29 HT a v CZ asi do 10.
27.10.2018 - 22:05:26
00
roleta ja tiez nechapem svoje nadsenie ale je tam :) ja som za HT a toho sa nevzdam. a ano dosiel som na to tak ze prave HT stach mal byt upgrade na dalsi rok... ci je to hovadina 29+ neviem nemal som a nejazdil preto by som uvital realne skusenosti s niecim okolo 29/3.0.... na nete je vela chvaly no to celkom ignorujem... proste full by sa uz sem tam zisiel a okrem evilov ma zaujalo prave toto a mozno Sentinel
28.10.2018 - 11:29:30
00
mipro : neviem co je evil ani sentinel. Skus dat linky. Ja jazdim 29+ od maja a neskutocna spokojnost. Zalezi podla toho co jazdis - na traily v karpatoch je to super. Je to obrovsky, ale naozaj velky problem to tu zohnat. Ja som ani nexcel topku ale napokon to tak vyslo - takze mam eagla,carbon atd, Chekni moje fotky + starsie prispevky. Necakaj od toho ale zazraky, ziadny kluc na vsetko to nie je. Dole kopcom to ide super(vobec neriesis vyber trasy ale len sa spustis), po terene tiez parada ale ked mas presuny po asfalte na trail tak to je take...pluskove. Proste na chrtenie to nie je, to hladaj na inom fore. Vyhoda je ze to je HT a tie gumy vela pretlmia a maju trakciu ako tatra kolos. Preto si myslim ze pluskove fully su hovadina. Tiez aj velmi zalezi od tvojej vysky. Ja mam 189 cm takze na 27,5+ to bolo zasa ako na bmx. Ak si nizsieho vrastu, podla mna tieto kolesa ti budu stacit a budes si ich moct aj odskusat - a dobra masina ta vyjde na podstatne menej bubasov. To je inac najvacsi problem 29+ platformy - je to proste drahe. Co sa tyka geo stache pre tento rok - maju kratku zadnu retazovu vzperu a zraloci hlavny trojuholnik co je parada ale podla mna maju aj kratky reach na geo v roku 2018. Ja som to poriesil dlhsim predstavcom a to mam najvacsi ram od nich 21,5. Ak by si mal vela $ a vela casu, mozno by stalo zato si dat spravit volaky CRMO ram presne na tvoju postavu. Cital som clanky ako sa "ramarina" zacala v CZ rozmahat :-). Tam by ti vedeli spravit aj mega reach aj velke kola :-) A este dodam ze to stale este jazdim s dusami a za cely rok iba jeden defekt sposobeny mojou nedbalostou - proste som nedofukal a rafik cvakol dusu. Do tubeless sa mi zatial nexce a tubolino mi pride zatial prilis novinka i ked kamos vychvaluje.
28.10.2018 - 17:39:51
00
roleta ja jazdim len pre zabavu a vacsinou karpaty. nepotrebujem sa nahanat a cesta ma nebavi takze velky objem je len plus. Pre mna (189cm/108kg) vzdy riesim najvacsi ram.
Pri STACHE ma zaujala hlavne geo. Konecne nieco obratnejsie ako klasicke XC a kratka zadna stavba hovori samo za seba. Takze predstava bola taka nahradit XC niecim agresivnejsim a ak bude nalada (ak mi to prejde u zeny) urobit si radost aj nejakym fullom. A zrazu clovek narazi na 29+ka. Donedavna som bol v tom ze to robi len SALSA a tak volba bola HT od dartmore a full od EVIL bud EVIL FOLLOWING alebo EVIL WRECKONING (napriek velkym zdvihom co by som asi nikdy nevyuzil). A ako alternativa k tomu uz spomenuty TRANSITION SENTINEL ako vysokozdvihovy 29" full. Takze tak. Trek karty a myslienkove pochody trosku pomiesal. Asi si ta niekedy odchytim na traily a okuknem z blizka tu tvoju tatru.
28.10.2018 - 18:52:52
00
re: 29x3.00 full

2018 seria je 3.00" kompatibilna, aj ked osadili uz len 2.6" pneu

28.10.2018 - 21:14:55
00
zartovny tip #2 :)

Prílohy:

salsa.jpg
salsa.jpg 113 KiB thumb_up0thumb_down

29.10.2018 - 00:41:32
00
tak s tvojou vyskou jedine 29+ a najvacsi ram. Co som pozeral, tak modely stache 2019 maju trochu dlhsi reach. Ano, ten ram je hravy, velmi obratny a kopec zabavy si uzijes. Ked ma uvidis kludne sa prihovor. Zohnat ten bajk bol neskutocny porod. Trochu ma sklamala bajkula, ktora to proste nedokazala zohnat a musel som riesit objednavku inde -> nemam zarucny servis ale zatial som nepotreboval a aspon som sa naucil. Ked chces ist touto cestou, uzijes si kopec zabavy a malo udrzby. Odporucal by som ti ale HT a aby to mala teleskopicku sedlovku. Rigidne plusko je podla mna kostitras a full straca zmysel.
29.10.2018 - 11:54:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up