iron.hide je to implementovane dobre, u mna funguje na vsetkych zariadeniach. Nemas nejaky plugin co vyhadzuje chyby v javascripte? Alebo nieco co by mohlo vyhadzovat chyby? V tom pripade by ten javascript co ma zbehnut ked kliknes na ten odkaz nezbehol.

Ramon1 neviem ci si pisal dalsim ludom alebo narazas len na mna, ale ja som na dovolenke a necital som tvoju spravu a vobec nie nahlasenia prispevkov (to riesia moderatori). Ak mas problem s ich rozhodnutim, mozes im napisat spravu. Davaj si ale pozor na dodrziavanie pravidiel (vulgarnost, utoky) v svojich prispevkoch, lebo si na hranici a pri dalsej staznosti na teba uz ten ban nezrusime.
12.10.2018 - 19:05:23
01
Písal som aj osobne . Zatiaľ si to neprečítal . Ale poviem ti pravdu , je mi to jedno ... na tieto podnety sa stavam rezistentnym , dôvod konania týchto ľudí mi je nad slnko jasnejší , no nechápem vás prečo ten dvojaký meter . No po týchto udalostiach posledných dni , som sa rozhodol , že nikomu skutočne nikomu už ani radou z môjho oboru nepomôžem ... nikto sa ma nezastal , nikto neobhájil a čo je smutne ani ti ktorým som bezprostredne pomohol nielen radou . A opakuje sa to v pravidelných intervaloch . Stále si poviem , nestoja za to sa s nimi hádať , určite to tak nemysleli , ľudia sú proste dobrí ... som viac ako sklamaní , pričom ani z tvojej / vašej strany sa mi nedostalo podpory .
12.10.2018 - 23:45:12
00
Nebudem zakladať novú tému, prosím príslušného admina o vysvetlenie prečo mi zmazal inzerát? https://anitacok.mtbiker.sk/inzeraty
O duplikát sa nejedná, v popise mám jasne napísané že ide o Fit4, vidlica v druhom inzeráte je RC2, má iný zdvih a dokonca patróny vidno aj na foto... |(
21.10.2018 - 20:53:52
00
Omyl z mojej strany. V ten den bolo vela duplikatov, ako napriklad tento... Su taki, co si myslia, ze znasobenie inzeratov zvysuje pravdepodobnost predaja...

AnitaCok
Tvoj inzerat kludne nahod este raz... ;-)
21.10.2018 - 21:10:58
00
Helloween-ske emotikony na tento čas nebudú? ;)
31.10.2018 - 17:56:06
00
🎃👻💀
31.10.2018 - 18:21:01
00
Neuvažovali ste spraviť databázu hmotností komponentov na základe údajov, ktoré sú pri jednotlivých komponentoch v sekcii bicykle používateľov ?
Nemusela by to byť vyslovene databáza v tabuľkovej forme, ale napr. stránka s možnosťou vyhľadávania podľa typu + mena komponentu, bola veľmi užitočná a aj prehľadnejšia ako téma Hmotnosti komponentov a doplnkov, kde často chýba názov komponentov, je tam iba fotka, takže fulltextové vyhľadávanie to nenájde.
03.11.2018 - 17:16:28
00
Neuvažovali ale ako idea to nie je zle. Problém tam je že tie komponenty nebudeme vedieť pospájať/zgrupovat, lebo budú mat rôzne názvy, slovosled, nebudeme vedieť presný model / ročník atp. Otázne Je aj ci sú tie hmotnosti realistické. Ale nejaké vyhľadávanie nad tým + hmotnostami čo mame v shope spraviť vieme, pouvažujeme ako na to.
03.11.2018 - 17:31:26
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:59:25, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2018 - 17:42:54
00
Princíp je fajn, otázna je hneď ta prvá časť - užívatelia vybudujú databázu komponentov. Potom druha časť - užívatelia priradia (správne) komponenty. Technicky to problém nie je spraviť, otázka je záujem komunity to naplniť a používať. Weightweenies databáza nejak umiera a neviem či je nejaká alternatíva.
03.11.2018 - 17:50:28
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:59:01, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2018 - 18:40:27
00
weightweenies databaza je mrtva uz tak 10 rokov :-D ale ta bola spravovana centralne takze to je kusok iny pripad
03.11.2018 - 21:27:04
00
Neviem, ci to tu uz nahodou nebolo, ale ked niekto porusi kodex a jeho prispevok je zmazany, bolo by dobre, keby na mieste povodnej spravy bol o tom oznam a zaroven uzivatel bol notifikovany prostrednictvom sukromnej spravy. Ako sa ma potom poucit? :)
12.11.2018 - 08:50:23
03
nieco ako ma jeden bulvar napr> *** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
12.11.2018 - 09:00:22
02
Tento model mame v komentaroch a neviem, ci je to dobre. Diskutuje sa tam potom viac o tom preco jeho prispevok bol ci nebol OK a ako sme si to dovolili a ze ho cenzurujeme. Pre bulvar je to fajn, zivi to diskusiu a pod kazdym clankom sa ta diskusia nakoniec vyvinie uplne rovnako a kazdemu normalnemu cloveku je z toho zle.

Vo fore to moderatori zmazu, napisu dotycnemu spravu (ak je potrebne), ale v teme sa to uz nemusi riesit a nie je zahadzana off-topicom (v idealnom svete). Nech ale povie aj ReHMn, katko, Jezus co si o tom myslia.
12.11.2018 - 12:29:19
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up