Takze toto nie je pravidlo hej? To je len zo srandy aby rec nestala.

Cyklisti trpiaci na astmu majú povolené užívať látku salbutamol, ktorej limit môže byť maximálne 1000 nanogramov na mililiter moču.
03.11.2018 - 23:00:03
00
Tam sa to ešte nejak prepočítavalo - už si nespomínam presne ako. Mali to urobiť aj v predchádzajúcich prípadoch. Pochybenie. Zažalovať.
03.11.2018 - 23:04:32
00
Samo sato malo kecy v kleci zaplatene oblacikmi
03.11.2018 - 23:05:40
00
Aj po prepočte to bolo 1429ng/ml t.j. nad limit. Tak sa dohodli, že celé to meranue je vlastne nepresné a treba ho prehodnotiť.

https://www.theguardian.com/sport/2018/may/07/chris-froome-salbutamol-test-called-into-question
03.11.2018 - 23:10:38
00
Ne Sciranko. Fakt nemal pozitívny nález.
03.11.2018 - 23:11:54
00
Ivan len podla teba len fakt neviem co z toho mas ze ho obhajujes. Keby si mal ty alebo ja ten vysledok tak nebudu ani 2 sekundy vahat a mas stopku sfleku. Len Froome ma za sebou vela penazi a to je cele. Je to hnoj a na grcanie.
03.11.2018 - 23:14:43
00
MarKac80 napísal:
Aj po prepočte to bolo 1429ng/ml t.j. nad limit. Tak sa dohodli, že celé to meranue je vlastne nepresné a treba ho prehodnotiť.

https://www.theguardian.com/sport/2018/may/07/chris-froome-salbutamol-test-called-into-question


Vravel som. Odborníci - bez úvodzoviek - v tom nemajú jasno /koľko tejto povolenej látky podstatne pozitívne ovplyvní športový výkon/ podobne ako u Contadorovho 0,000000x g zakázaného clenbuterolu, ... ale odborníkom v úvodzovkách je to úplne jasné. Zámienka na uspokojenie primitívnych pudov jak vyšitá.


Naposledy upravil ivan dňa 03.11.2018 - 23:35:24, celkovo upravené 2 krát.

03.11.2018 - 23:20:33
00
scarinko napísal:
Ivan len podla teba len fakt neviem co z toho mas ze ho obhajujes. Keby si mal ty alebo ja ten vysledok tak nebudu ani 2 sekundy vahat a mas stopku sfleku. Len Froome ma za sebou vela penazi a to je cele. Je to hnoj a na grcanie.


Možno máš pravdu na 10%, možno na 99 %. Ale pre to jedno chýbajúce percento s tebou nesúhlasím, nepôjdem bučať, nepoviem ,,bučanie je tu na mieste,,. Sciranko. V nemecku upálili za jeden deň 133 bosoriek. Mám obavy, že to nebolo až tak dávno.
03.11.2018 - 23:26:31
00
Tak ako v inych sportoch funguje aj tu dvojaky meter resp. konexie a kopa prachov....bodka.
03.11.2018 - 23:43:54
04
Ta si ma potešil. Ruším ES1,2 a začínam kukať farmu, esmeraldu alebo čo to teraz chodí. Heker a krasokorčuľovanie, celkom pekne skáču. Tam by to až také nemuselo byť jak dakedy, že dávali body od buka do buka. Ani dymovnice nevidno. A skúsil by dajaký pripitý vybehnúť na ľad slečne plesnúť. Takoj z nim prisuší.
03.11.2018 - 23:49:53
00
zrus forum nech nemusime citat tvoje dojmy blbosti a obhajovania neobhajitelneho... bude to aj pre teba lepsie. budes sa menej zavzdusnovat :)
04.11.2018 - 01:21:28
04
Zemo napísal:
... mal spravit studiu aby sa ocistil. Nespravil ju a aj tak ho nepotrestali.

Odkiaľ máš túto pangalaktickú *****, z Hejterského kuriéra?
Ale isteže má za sebou farmakokinetickú štúdiu, však na jej základe sa z toho dostal. Keď si Chris začal začiatkom roka poriadne nakladať, tak sme zrovna ja a Kristina sucho poznamenali, že sa zrejme pokúša zreprodukovať stav organizmu po 2/3 Vuelty. "Stav organizmu" je tu kľúčové slovo, lebo keď prídeš vyspinkaný, napapkaný, oddýchnutý a vytrtkaný jak divá koza sa nechať zmerať, tak výsledky určite nebudú také, ako keď si sa šťavil v španielskom hice 3 týždne po ich do červena vyprahnutých krkahájoch, rozbitý jak cigánska hračka. V skutočnosti "stav organizmu" je premenná, ktorá znemožňuje dokázať nevinu väčšine reálne nevinných v podobných prípadoch - reprodukovateľnosť je v podstate nulová.
04.11.2018 - 05:29:10
05
tulenik napísal:
Odkiaľ máš túto pangalaktickú *****, z Hejterského kuriéra?
Ale isteže má za sebou farmakokinetickú štúdiu, však na jej základe sa z toho dostal. Keď si Chris začal začiatkom roka poriadne nakladať, tak sme zrovna ja a Kristina sucho poznamenali, že sa zrejme pokúša zreprodukovať stav organizmu po 2/3 Vuelty. "Stav organizmu" je tu kľúčové slovo, lebo keď prídeš vyspinkaný, napapkaný, oddýchnutý a vytrtkaný jak divá koza sa nechať zmerať, tak výsledky určite nebudú také, ako keď si sa šťavil v španielskom hice 3 týždne po ich do červena vyprahnutých krkahájoch, rozbitý jak cigánska hračka. V skutočnosti "stav organizmu" je premenná, ktorá znemožňuje dokázať nevinu väčšine reálne nevinných v podobných prípadoch - reprodukovateľnosť je v podstate nulová.


Mozno keby si si niekedy aj precital co sa realne deje vo svete by si nespochybnoval fakty. Vtedy mozno tak akurat zhanal psov na svoju studiu na psoch. 😉
04.11.2018 - 08:30:03
00
Osrat cely stav organizmu. Ak je raz nejaka latka zakazana, tak je zakazana a bodka. Ak je na dalsiu limit 1000, tak je 1000 a je na mojej zodpovednosti, aby som tych 1000 nemal. Ak si bezne daval x vdychov a zrazu si ich da xy a este sa tvari jak chudacik, tak ho mali vysmarit jak handru. Bucanie je uplne na mieste, on tam totiz vobec nemal byt. Ze to posrala aj wada aj organizatori a ze slo len o prachy je zas na inu debatu.
04.11.2018 - 08:40:21
03
Kompetentní, ktorí rozhodujú o hodnotách, zmenách hodnôt limitov zakázaných a povolených látok rozhodli že môže štartovať a bodka. Tie hodnoty určené pred x rokmi sa môžu na základe nových poznatkov prehodnocovať. Novým poznatkom môže byť napríklad Froomov výkon na Gire 2018. Rovnaká výkonnosť aj bez prekročeného limitu solbutamolu. Nemôžu donekonečna rušiť pretekárov na základe nesprávne určených hodnôt limitov povolených látok - ak množstvá týchto látok nemajú dostatočný vplyv na ich výkon. Niekto urobil chybu /určenie hodnoty limitu povolenej látky/ a iní - vrátane Frooma za ňu pykali. Davy rozhodli.
04.11.2018 - 10:55:18
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up