sám si ocas a v ocas sa obrátiš :D

Pretože had nemá vlasy, dnes opijem sa asi.

8-) (TRM)

11.11.2018 - 11:40:59
Určite by som to tak nehrotil,kto chce jazdí na elektre a kto nie,kúpi si klasický bike. Klamal by som keby som tvrdil že ma nehnevalo keď ma v kopčeku obehol chlapčisko s nadváhou a na elektrobiku. Treba to ale prekúsnuť,rovnako by ma mohla hnevať motorka alebo auto. Výhodu e-bikov vidím v tom,že keby ho jazdila moja manželka,mohli by sme spolu absolvovať všetky výjazdy,ktoré jazdím momentálne sám,keďže kondične je na tom horšie ako ja ( dúfam že to nebude čítať :) )
Pre mňa je bicyklovanie o prekonávaní prekážok vlastnými silami, do kopca idem preto aby som si dokázal že ešte nepatrím do starého železa a pokiaľ budem vládať hoc aj s viacerými prestávkami tak ten svoj obľúbený kopec dám.
Ak niekto nemá takýto pocit , tak nech jazdí s pomocou motora,každý sme iný a hlavne peace :handshake:
11.11.2018 - 13:35:19
torres80 napísal:
Tak to si dal fakt super priklad s jednym e-bikerom. Pozri si napriklad vysledky bratislavskeho maratonu co sa isiel teraz v septembri.
https://www.bratislavskymtbmaraton.sk/

Ako je mozne, ze Pedelec-teda pohon aktivny do 25kmh maju priemerku 36km/h na 23kg e-bajku?
To vsetci podvadzali a mali to chipnute? No dakujem prekne za take preteky..
Skuste si aj tuna mudraci dat eko rezim a ist v terene kde na normalnom funite 12-15kmh ist na ebike 24-25kmh, uvidite ako budete menit farby, hehe.

PS-anti e-bajkeri, este cosi popiste, naramne ma bavi citat tie vase nezmysly :tmi: :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: prameniace z cistej NEZNALOSTI !!!
15.11.2018 - 01:33:52
Velmi jednoducho sa to da, do kopca mozes leties s pomocou motora az do 25km/h a dolu kopcom kolko si trufnes a preto priemerka moze byt ovela vyssia ako tych 25km/h
15.11.2018 - 08:53:37
obor Kategoria PEDELEC v uvedenych vysledkoch nema taku vysoku priemerku.

Do kopca nevladzem, z kopca sa bojim a po rovine ma to nebavi.

15.11.2018 - 10:21:45
ináč napr.- www.bratislavskymtbmaraton.sk
Ísť ako dospelý detskú trať na bike-maratóne ak nie si rodič čo tam má dieťa je v podstate hanba.
a ísť to na električke ani nehovorím :)

Pretože had nemá vlasy, dnes opijem sa asi.

8-) (TRM)

15.11.2018 - 10:58:08
Srsen napísal:
ináč napr.- www.bratislavskymtbmaraton.sk
Ísť ako dospelý detskú trať na bike-maratóne ak nie si rodič čo tam má dieťa je v podstate hanba.
a ísť to na električke ani nehovorím :)

Ale to uz je otazka na usporiadatelov preco kategoriu ebike davaju vacsinou na kratke trate, tiez si myslim ze by to mali byt tie najdlhsie a nech si pekne kazdy setri baterku aby mu vysla na cely pretek 8)
15.11.2018 - 13:40:33
Tunajšie hejtovanie ebikerov len ukazuje zaostalosť a malosť jedincov, ktorí chodia na toto fórum, do témy, ktorá je o veciach, ktoré neznášajú, máte z nich komplex?. Na čo to čítate a prispievate sem? Vedľa názvu témy je malý kontajner, klikni naň a hotovo!
Jaaaaaaaaaj......lenže potom by ste si nemohli pohonkávať vaše egá na tom, akí ste užasní praví bikeri, však? A zaujímavé, že už roky to robia stále tí istí...musíte mať strašne smutné a nudné životy, keď vám toto vadí a v podstate mi je vás ľúto.

PS: Môžeš byť pravý aj ľavý biker, možeš mať motor, alebo ho nemaj....hlavne nebuď k*k*t!!!
16.11.2018 - 10:10:21
admich - poviem ti, ze by som bol celkom rad za "smutny a nudny zivot", ale bohuzial, mam v praci stale taky velky stres, ze na nejaky smutok a nudu nemam ani pomyslenie.
inak vidno, ze vobec nic nechapes.
--
fakt budem zvedavy z coho ma furt budete obvinovat ked si kupim tu elektrokolobezku
-inak nechapem preco mas zase zrazu taky vybuch hnevu (u teba je to dost obvykle), ved uz dlho som sem nic nenapisal, tak si daj laskavo pohov.

nie som lenivec, nepotrebujem ebike | nocny vyjazd - najlepsi vyjazd

16.11.2018 - 10:27:33
Vieš ako sa hovorí, trafená hus zagága...
Výbuch hnevu to nie je...ako som mpísal, je mi to ľúto, nehnevám sa.

A k tomu ostatnému len toľko - viď obrázok :-)

PS: Áno, mám teraz veľa času na takéto hovadiny :P

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 84.4 KiB 548

16.11.2018 - 10:54:13
diky za report, beriem to v pohode.
btw, keby si stretol tolko neprijemnych sebeckych nafukanych elektrobikerov ako ja, tak by si to mozno aspon trosicku pochopil. Bud rad, ze v tvojej oblasti ich tolko este nie je.

nie som lenivec, nepotrebujem ebike | nocny vyjazd - najlepsi vyjazd

16.11.2018 - 10:56:41
Je ich tu dosť, dokonca mám medzi nimi kamarátov, s ktorými som sa stretol len občas na káve...teraz sa aspoň pred kávou povozíme ;) Nepríjemných, sebeckých a nafukaných ľudí stretávam denne na cestách, za volantom, v práci, na ulici... žiaľ takí sme my ľudia. Vzájomným hejtovaním to nezmeníme, nemyslíš? Skôr naopak... vytvárame si démonov sami na základe predsudkov.
16.11.2018 - 11:29:32
AdMich : sebecky nafugany arogantny biker , toho v lese na biku nestretnes, bud preto, ze nema kondicku, alebo sa mu nechce. Toho na ebiku uz ano :) .. a na aute samozrejme este 100x viac, lenze tie auta nejazdia po lese. Uz chapes ? Demonov si tu nikto nevytvara, oni existovali aj predtym,len teraz sa mozu lahko presunut do lesa, kde predtym neboli a to sa ti snazi iron.hide vysvetlit. Tiez mam kamosa, co na tom jazdi a vobec mi to nevadilo :) .. druha vec je potom, ze s ebikami vyrazne vzrastie pocet ludi na bicykli v lese, co urady/polovnikov nenecha chladnymi. Tak ako sa uz raz stalo. A kedze s narastajucim poctom ebikov rastie percentualny priemer arogancie, odserie si to kazdy, kto na bajku sedi. A nehovoriac o pileni korenov na trailoch.

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

16.11.2018 - 11:43:44
Z tohoto mi vyplyva,ze arogantni a namysleni ludia z pravidla nemaju kondicku a nechce sa im nic..? |(
16.11.2018 - 12:11:26
lto nestretneš? Nie? Povedz mi potom, prečo teda zrušili Súlov...kvôli nafúkaným, arogantným ebikerom? Nie...
To, čo tu píšete, sa možno týka BA a Karpát....to by som chápal, tam sa také "kapacity" združujú najviac, nie len na dvoch kolesách....
16.11.2018 - 12:17:18