sám si ocas a v ocas sa obrátiš :D
11.11.2018 - 11:40:59
00
Určite by som to tak nehrotil,kto chce jazdí na elektre a kto nie,kúpi si klasický bike. Klamal by som keby som tvrdil že ma nehnevalo keď ma v kopčeku obehol chlapčisko s nadváhou a na elektrobiku. Treba to ale prekúsnuť,rovnako by ma mohla hnevať motorka alebo auto. Výhodu e-bikov vidím v tom,že keby ho jazdila moja manželka,mohli by sme spolu absolvovať všetky výjazdy,ktoré jazdím momentálne sám,keďže kondične je na tom horšie ako ja ( dúfam že to nebude čítať :) )
Pre mňa je bicyklovanie o prekonávaní prekážok vlastnými silami, do kopca idem preto aby som si dokázal že ešte nepatrím do starého železa a pokiaľ budem vládať hoc aj s viacerými prestávkami tak ten svoj obľúbený kopec dám.
Ak niekto nemá takýto pocit , tak nech jazdí s pomocou motora,každý sme iný a hlavne peace :handshake:
11.11.2018 - 13:35:19
08
torres80 napísal:
Tak to si dal fakt super priklad s jednym e-bikerom. Pozri si napriklad vysledky bratislavskeho maratonu co sa isiel teraz v septembri.
https://www.bratislavskymtbmaraton.sk/

Ako je mozne, ze Pedelec-teda pohon aktivny do 25kmh maju priemerku 36km/h na 23kg e-bajku?
To vsetci podvadzali a mali to chipnute? No dakujem prekne za take preteky..
Skuste si aj tuna mudraci dat eko rezim a ist v terene kde na normalnom funite 12-15kmh ist na ebike 24-25kmh, uvidite ako budete menit farby, hehe.

PS-anti e-bajkeri, este cosi popiste, naramne ma bavi citat tie vase nezmysly :tmi: :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: prameniace z cistej NEZNALOSTI !!!
15.11.2018 - 01:33:52
03
Velmi jednoducho sa to da, do kopca mozes leties s pomocou motora az do 25km/h a dolu kopcom kolko si trufnes a preto priemerka moze byt ovela vyssia ako tych 25km/h
15.11.2018 - 08:53:37
00
obor Kategoria PEDELEC v uvedenych vysledkoch nema taku vysoku priemerku.
15.11.2018 - 10:21:45
00
ináč napr.- www.bratislavskymtbmaraton.sk
Ísť ako dospelý detskú trať na bike-maratóne ak nie si rodič čo tam má dieťa je v podstate hanba.
a ísť to na električke ani nehovorím :)
15.11.2018 - 10:58:08
01
Srsen napísal:
ináč napr.- www.bratislavskymtbmaraton.sk
Ísť ako dospelý detskú trať na bike-maratóne ak nie si rodič čo tam má dieťa je v podstate hanba.
a ísť to na električke ani nehovorím :)

Ale to uz je otazka na usporiadatelov preco kategoriu ebike davaju vacsinou na kratke trate, tiez si myslim ze by to mali byt tie najdlhsie a nech si pekne kazdy setri baterku aby mu vysla na cely pretek 8)
15.11.2018 - 13:40:33
02
Tunajšie hejtovanie ebikerov len ukazuje zaostalosť a malosť jedincov, ktorí chodia na toto fórum, do témy, ktorá je o veciach, ktoré neznášajú, máte z nich komplex?. Na čo to čítate a prispievate sem? Vedľa názvu témy je malý kontajner, klikni naň a hotovo!
Jaaaaaaaaaj......lenže potom by ste si nemohli pohonkávať vaše egá na tom, akí ste užasní praví bikeri, však? A zaujímavé, že už roky to robia stále tí istí...musíte mať strašne smutné a nudné životy, keď vám toto vadí a v podstate mi je vás ľúto.

PS: Môžeš byť pravý aj ľavý biker, možeš mať motor, alebo ho nemaj....hlavne nebuď k*k*t!!!
16.11.2018 - 10:10:21
014
admich - poviem ti, ze by som bol celkom rad za "smutny a nudny zivot", ale bohuzial, mam v praci stale taky velky stres, ze na nejaky smutok a nudu nemam ani pomyslenie.
inak vidno, ze vobec nic nechapes.
--
fakt budem zvedavy z coho ma furt budete obvinovat ked si kupim tu elektrokolobezku
-inak nechapem preco mas zase zrazu taky vybuch hnevu (u teba je to dost obvykle), ved uz dlho som sem nic nenapisal, tak si daj laskavo pohov.
16.11.2018 - 10:27:33
00
Vieš ako sa hovorí, trafená hus zagága...
Výbuch hnevu to nie je...ako som mpísal, je mi to ľúto, nehnevám sa.

A k tomu ostatnému len toľko - viď obrázok :-)

PS: Áno, mám teraz veľa času na takéto hovadiny :P

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 84.4 KiB thumb_up0thumb_down

16.11.2018 - 10:54:13
00
diky za report, beriem to v pohode.
btw, keby si stretol tolko neprijemnych sebeckych nafukanych elektrobikerov ako ja, tak by si to mozno aspon trosicku pochopil. Bud rad, ze v tvojej oblasti ich tolko este nie je.
16.11.2018 - 10:56:41
00
Je ich tu dosť, dokonca mám medzi nimi kamarátov, s ktorými som sa stretol len občas na káve...teraz sa aspoň pred kávou povozíme ;) Nepríjemných, sebeckých a nafukaných ľudí stretávam denne na cestách, za volantom, v práci, na ulici... žiaľ takí sme my ľudia. Vzájomným hejtovaním to nezmeníme, nemyslíš? Skôr naopak... vytvárame si démonov sami na základe predsudkov.
16.11.2018 - 11:29:32
04
AdMich : sebecky nafugany arogantny biker , toho v lese na biku nestretnes, bud preto, ze nema kondicku, alebo sa mu nechce. Toho na ebiku uz ano :) .. a na aute samozrejme este 100x viac, lenze tie auta nejazdia po lese. Uz chapes ? Demonov si tu nikto nevytvara, oni existovali aj predtym,len teraz sa mozu lahko presunut do lesa, kde predtym neboli a to sa ti snazi iron.hide vysvetlit. Tiez mam kamosa, co na tom jazdi a vobec mi to nevadilo :) .. druha vec je potom, ze s ebikami vyrazne vzrastie pocet ludi na bicykli v lese, co urady/polovnikov nenecha chladnymi. Tak ako sa uz raz stalo. A kedze s narastajucim poctom ebikov rastie percentualny priemer arogancie, odserie si to kazdy, kto na bajku sedi. A nehovoriac o pileni korenov na trailoch.
16.11.2018 - 11:43:44
01
Z tohoto mi vyplyva,ze arogantni a namysleni ludia z pravidla nemaju kondicku a nechce sa im nic..? |(
16.11.2018 - 12:11:26
00
lto nestretneš? Nie? Povedz mi potom, prečo teda zrušili Súlov...kvôli nafúkaným, arogantným ebikerom? Nie...
To, čo tu píšete, sa možno týka BA a Karpát....to by som chápal, tam sa také "kapacity" združujú najviac, nie len na dvoch kolesách....
16.11.2018 - 12:17:18
03
keyboard_arrow_up