Ja mam s lidlackou taketo skusenosti: Je to igelitka, po pol hodinke mam dnuka normalne vodu. Kym nefuka je to dobre. Da sa to zvladnut, bunda hreje. Horsie je, ked zacne fukat. Mokre svy potom velmi neprijemne chladia. Zle je to na rukach a strasny pruser je to na vreckach na chrbte. Tam bez batoha velmi taha na chrbat. Cize obliect na zjazd ok, ale dlhy vyjazd sa v tom neda.

Ja to riesim tak, ze na ruky si dam este navleky. Vo velkej zime je to fajn. Hrosie je ked je okolo nuly, to je prilis teplo.
01.10.2018 - 20:13:59
00
ako bolo spomenute - potrebujem bundu ked stojim - takze priedusnost ma nezaujima - skor hrejivost prip. neprefukavost. a vaha+ zbalitelnost - proste nieco male, zbalene v batohu a ked ostanem niekde dlho stat - napr na vrchole , vecer bivak ked je chladno tak to hodim na seba. rozmyslam ze by som si kupil paperku len tam budu uplne ine ceny - hlavne ak sa bude dat zbalit do maleho obalu. tu ma zaujala hlavne cena.
01.10.2018 - 21:22:34
00
Tak to kúp, je to presne to čo chceš! Odskúšané.
01.10.2018 - 21:33:10
01
[quote="@]Spravne by malo byt ze molekula pary je mensia ako molekula vody.

V realnom svete existuje iba molekula vody. Ta je rovnaka v kazdom skupenstve. Para, je jemne dispergovana kvapalina (voda) v plyne (vzduch), aerosol. Tej je jedno ci mas na sebe nieco z Lidla alebo Goretex. V inych vesmiroch su mozno aj ine molekuly, ale o tom piste na forach ako zeleny somarik. :-)

K teme: ... este mi nedochadza geneza tohoto vlakna. Od teplej a lacnej nafuknutej bundy na pohodove nosenie k vysokofuncnym tesnym softshelom. Posledny prispevok k veci bola bunda klimatex. Toto nie je oblecenie vlhodne na sport ani ani vlakno o nom nie? Ta bunda z LIDLu ma predsa inu funciu ako casovkarsky overal.
02.10.2018 - 07:45:21
05
Bars vydumuješ, keby si čítal poriadne, tak by si zistil, že všetky bundy z Lidlu sú igelit a správne sú len tie, čo "dýchajú", najlepšie od 200€ vyššie. Bez ohľadu na plánované použitie! :P
02.10.2018 - 08:01:04
02
Ak by ti sadlo M-ko tak tu mas super cenu na technicku paperku: https://www.sportmoda.sk/panska-paperova-bunda-kilpi-baffin-m-1064
02.10.2018 - 08:22:18
00
bedo Áno, keď si doteraz nosil na bajk bavlnené tričko a flanelovu košeľu, tak sa ti môže zdať oblečenie z lidla extrémne funkčné. Lenže žijeme v 21.storoci, a aj keď sa to tebe nezdá lebo si to na sebe ešte nemal, tak vädz že goratex, windstoper a podobne serepeticky naozaj fungujú. Taka Castelli Gabba convertible(s odopinacimy rukávmi) je prudko využiteľná od 15 do - 5 °C. Materiál je neprefuk, izoluje a aj dýcha a nie je to žiadna mágia.
02.10.2018 - 08:27:09
03
Hack3r napísal:
Ak by ti sadlo M-ko tak tu mas super cenu na technicku paperku: https://www.sportmoda.sk/panska-paperova-bunda-kilpi-baffin-m-1064

U mňa sú výrobky Kilpi niekde na úrovni Lidl vecí, akurát drahšie. Mal som od nich dvoje kraťase a netrvalo dlho a všetky zipsy do jedného sa *****. Nikdy viac.

Ak teda za dva roky nezvýšili kvalitu.
02.10.2018 - 08:39:02
01
tiez som na tu bundu ked bola naposledy pozeral no vela dôvery vo mne nevzdbudila hlavne co sa tyka hrejivosti, ale za tu cenu uvazujem nad nou, aj tak ked som na ture alebo slapem s lyzami do kopca tak do nejakych -5 az -7 mi stacia iba 2 trika aby som mal idealny komfort ak teplota klesne trochu viac tak nastupuje aj mikina, pripadne ak je veterno tak mi staci mala fukerka. No a tiez riesim potom pri dorazeni na vrchol ze co na seba lebo stale tahat velku lyziarsku bundu pripnutu na batohu sa mi nechce
02.10.2018 - 08:50:42
01
a dajakú budnu na bike v ktorej by sa dalo potápať nemáte v rukáve? :tmi:
ja som to pochopil tak že chalan chce bundu na dačo na seba keď postojí!!! tam sú zvyčajne windstopery a všetko podobné napikaču.. tá bunda bude 95% času v batohu a on v tej bunde bude len tak postávať, či posedávať na čaji na lavičke nie lámať KOMy..
(ja síce nie kvôli biku, ale pojdem kuknúť vestu, hlavne do akého balíčka sa to dá zložiť, ak to bude dakde okolo 0,3L idem do toho)
02.10.2018 - 08:51:36
09
Ked chceš v nej stáť tak kúp toto-- https://www.decathlon.sk/panska-bunda-trek-500-modra-id_8397298.html mne sa ju podarilo na predajni kupiť za 25€ // keby som vedel aká je, beriem rovno 5 :)//.. Neprefuklo ma v nej ešte, ked mam Powerstretch vrstvu tak som pri státi (cca hodinu) v pohode bol aj pri -7°C..
Keď na turistike/biku zastavím, zhodím Pertexku a oblečiem práve tú paperku .. prvú a strednú vrstvu riešim podla počasia ..
V Dca sekači som min. rok kupil Goratexku za 1€, neprefukne, na ramenách premokne za 5 min, ale ako pracovna bunda je fajn :D..
02.10.2018 - 10:25:47
02
ked uz tam bude moze pozriet aj tuto> https://www.decathlon.sk/spodna-bunda-sfr-activ-900-id_8504457.html
02.10.2018 - 13:39:17
00
Neviete ako fungujú konkrétne tieto zásuvky?
https://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?articleId=20212

Dosah 40 m znamená, že nemusí mať ovládač priamy pohľad na zásuvku, ale je to nejaký signál ktorý sa dostane v pohode aj cez drevenú dosku?
25.11.2018 - 14:25:31
00
mam obdobu od Emosu, je to ovladane radiom, nie infracervenym signalom, t.j. prejde to aj cez drevenu dosku, pozor, tych 40m je udavanych bez prekazok, cize s kazdou dalsou ide ten dosah dolu
25.11.2018 - 14:37:04
01
Mne len stačí ovládať zásuvky na cca 2 metre s tým že diaľkovým len zapnem naraz aj 3 zásuvky a rovno sa mi naraz zapnú napr. štúdiové monitory.
V podstate mi z tvojej odpovede vychádza to čo som chcel počuť. Ďakujem.
Hádam niečo vydržia.
25.11.2018 - 14:46:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up