fixska napísal:
TEN výstroj, ... ešte aj ten vzor stroj to slovo obsahuje a stroj je ten stroj, nie tá stroj ... tá výbava ale ten výstroj :)

Pripomínaš mi môjho starého šéfa ..... Občas ma zavolal ku správe čo som mu odovzdal.... pol hodinu mi kázal o gramatike a k samotnej vecnosti správy sa nevyjadril.
Vtedy som si vždy spomenul na svojho tata ( nech mu je zem ľahká... ) Hovorieval : Synu či je Pixa s tvrdým Y alebo s mäkkým I furt je to len Pixa.
29.10.2018 - 10:57:06
00
Kristova noha, Andrej! Čo som ti urobil? :tmi:
cicero napísal:
viď vižšie. :)
29.10.2018 - 15:00:21
04
chlapci, zabudate na ciarky :devil:

Hosť napísal:
si trafil ked toto odporucas abstinentovi. dnes ti ide.
ked sme uz pri pravopise nepamatam si ze by ma niekedy astro chytil takze az taky pruser to asi nebude ;)


ivan napísal:
máš protekciu - tu máš ukážku ako máš odfotiť čo napíšeš a presvedčiť astra
31.10.2018 - 21:21:46
00
astro napísal:
Kristova noha, Andrej! Čo som ti urobil? :tmi:


Mozno pravopis je lava :lol:
31.10.2018 - 22:13:08
00
Toto keď som čítal, tak ma napadlo - máme tu kapitáňa magistra práva... Len ten by mal asi nick Plagiátor. Ale vetná skladba sa prudko podobá
mafo napísal:
Ja som tiež už niake sedla 143mm a menej a pomenil som.Teraz mám Sedlo BBB Echelon 155 zatiaľ pohoda.Ide o to aby si na sedle sedel.Ked je ušie tak sa buď šuchaš na stráni sedacích kosti nesediš úplne na nich sedíš na krajoch akoby.Hlavne pri veľa km aj kopce vzpriamený posed.Večinov je to trocha zavádzajúce lebo udávané šírky sediel sa berú celá šírka sedla.Aj kde vôbec nesediš.
15.11.2018 - 16:31:44
08
Pán viperkiler, tu máte chybu :!:
Baho napísal:
Vimen kotúče za iné, na skúšku či sa to bude ďalej tak správať.
16.11.2018 - 16:24:15
02
Ups 😊
16.11.2018 - 19:14:47
00
roleta napísal:
teraz co mam tie vaginy tak sa mi ani raz nezosuchli...

Kde ten chlapec nosí vagíny??? Chvalobohu, nezošuchli sa mu...

Alebo je to hermafrodit? Ale zase koľko má tých vagín???
23.11.2018 - 20:45:15
00
heh :-) som rad ze som sa stal hviezdou aj tu :-). Je to moj slengovy nazov pre leginy(podstata MAMIL-izmus). Vagin mam doma trojo.
25.11.2018 - 13:14:25
00
KOMENTÁR Jozefa Banáša:
Namiesto "Domu detí" postavíme "Kidhouse", prvá slovenská krčma v Bratislave sa volá "First Slovak Pub", už nemáme úroveň, ale level, prekvapenie nevyjadrujeme lasicovským fíha, ale čudným zvolaním wow, nie sme vyrovnaní, ale kúloví, nemáme prínosy, ale benefity, namiesto úveru je kredit, nekontrolujeme, ale čekujeme, nákupné strediská nahradili šopingcentrá, nechali sme si vziať Karkuľky, Lomidrevov, Valibukov, Šípkové Ruženky, Jankov Hraškov a nahradili sme ich Mekgajvermi, Mekkvínmi, Barbinami, Šrekmi, Alfmi, zákony v Národnej rade slovenskej republiky (sic) už netvoríme, ale kreujeme, namiesto súhrnu správ máme hedlájny, gazdovský dvor sme nahradili farmou a a z neznámych dôvodov sme sa zbavili slovenského roľníka a namiesto neho inštalovali farmára.
Pokiaľ žije jazyk, žije aj národ, ak jazyk umrie, umiera aj národ a s ním aj jeho duch. Človek bez koreňov má viacero výhod – nemá sebavedomie, hrdosť, je manipulovateľný, ovládateľný, nerepce, poslúcha, drží hubu a krok a "maká".
25.11.2018 - 20:20:18
010
Tak som cekol Banasov koment, a musim povedat len, wow :-D . Ruluje.
25.11.2018 - 20:39:37
02
astro napísal:
Človek bez koreňov má viacero výhod – nemá sebavedomie, hrdosť, je manipulovateľný, ovládateľný, nerepce, poslúcha, drží hubu a krok a "maká".

Boha, to je ale demagogia.
25.11.2018 - 20:43:50
03
Ale mozno sa mylim, nakolko sa bavime o byvalom agentovi ŠtB, mozno predsalen nieco o tom ziadnom sebavedomi, manipulovatelnosti, posluchani a drzani huby a kroku vediet musi.
25.11.2018 - 20:51:15
01
Napisal niekto, kto o StB vie len z dejepisu.
25.11.2018 - 20:55:48
04
Samozrejme, nikoho z rodiny som totiz priamo v StB nemal, aby mi o internych procesoch porozpravali :) U nas doma boli len ludia, ktori z dovodu odmietnutia spoluprace nemohli ist na vysoku, nemohli vykonavat zverolekarsku prax, niekolkym sa podarilo ujst na zapad. Ale rozumiem, ze su ludia, ktori su pragmaticki, a su ludia, ktori ziju pre idealy. Len potom nechapem, preco sa ti pragmatici dnes, o 30 rokov neskor, hraju na idealistov v kvetnatych komentaroch plnych narodnej hrdosti:)
25.11.2018 - 21:06:57
00
keyboard_arrow_up