Canyon posiela cez UPS, z vlastnej skúsenosti musím konštatovať, že ich kuriéri nie su zrovna moc flexibilní, opakovane mi odmietli doručiť bike poobede, fungujú tak do 13:00 !!! Rovnako doručenie vo večerných hodinách a cez víkendy je nemožné.
YT posiela cez DHL.
DHL ponúka oveľa širšie možnosti doručenia, je možné meniť miesto a čas doručenia, je možné dodanie zásielky večer aj v sobotu, je možné nechať zásielku v odbernom mieste a vyzdvihnúť si ju tam osobne.
30.11.2018 - 07:56:31
00
Moja skúsenosť s balením od Canyonu sú pozitívne, rajdy a predstavec zabalené dôkladne do fólie to isté aj sedlovka, predné koleso bolo penve uchytené o rám takže nič nebolo ošúchané, všetko bolo akoby spojené do jedného kusu takže za mňa bez problémov.
30.11.2018 - 08:15:52
00
U mna tak isto,nebolo mozne aby sa bike oskrel alebo inak poskodil
30.11.2018 - 08:29:10
00
Ja netvrdím, že každý Canyon je zle zabalený a poškodený, to určite nie. Tvrdím, že YT balí bicykle lepšie. Mám osobnú skúsenosť kde som kúpil nový Canyon, ale som ho z určitých príčin neprevzal ("fáma" o praskajúcej reťazovej vzpere). Kuriér ho vrátil nazad do Koblenzu poškodený, predal sa následne v outlete so zľavou 800 euro. Nebol prebratý, nebol vytiahnutý z krabice, poškodil sa pri preprave, alebo ho už poslali poškodený. Taktiež mám osobnú skúsenosť s novými Canyonmi (ktoré som prevzal) a boli poškodené, rovnako buďto ich už poslali poškodené, alebo sa poškodili pri preprave, nijaká iná možnosť nie je.
30.11.2018 - 08:40:28
00
neprevzatý mal zadnú stavbu z duralu, tie "údajne" praskajú, prevzaté mali zadnú stavbu z uhlíkových vlákien, tie zatiaľ nepraskajú
30.11.2018 - 08:49:56
00
a len doplním, aby som nebol zase za trola čo stále nadáva na Canyon, že každý člen mojej rodiny má aj svojho Canyona... (okrem iných bicyklov), a za tie ceny ponúka Canyon veľmi slušné bicykle, dobrý pomer cena/kvalita... vždy je ale čo zlepšovať, určite by sa mali zamyslieť vo firme nad výstupnou kontrolou kvality a tiež by som to asi inak balil...
30.11.2018 - 09:02:55
02
Ja som v canyon cechy reklamoval ze som mal vakel v prednej vidle. Vidlu som odmontoval poslali pre nu kuriera a po 2 tyzdnoch mi prisla vidla s novymi spodnymi nohami. Takze ja reklamaciu CANION hodnotim dobre.
30.11.2018 - 11:00:23
00
bmprsvz7777 napísal:
Canyon posiela cez UPS, z vlastnej skúsenosti musím konštatovať, že ich kuriéri nie su zrovna moc flexibilní, opakovane mi odmietli doručiť bike poobede.


mne kurier odovzdal bicykel v strede BA pritom zasielka nebola ani mne urcena. ani len obciansky si nevypytal kurier. chcel by som vediet ako by riesili keby im adresat na dalsi den zavola kde ma bike
30.11.2018 - 13:12:55
00
Tak aby bol zakaznik spokojny, poslali by mu druhý bike a náhradu by si vymáhali od dopravcu. Ten by im to zaplatil lebo nechce prísť o spoluprácu a nakoľko by mal tvoje telefónne číslo by sa ťa snažil kontaktovať a zistiť kam si bike dal. Ak by si sa tváril že o ničom nevieš, dali by to na políciu, ktorá by ťa obvinila z podvodu a krádeže. Takže aj keď chybu spravil na začiatku dopravca, zlízol by si si to ty, lebo si tovar prevzal aj keď ti tovar nepatril.
30.11.2018 - 13:47:10
01
Vsak asi hej, ale mi to pride divne vec za par tisic euro len tak podat niekomu na ulici. Dalsia vec.je ze presne ako hovoris. Jedine co mal bolo moje telefone cislo. Cize keby chcem spachad podvod staci mi nepouzit svoj telefon
30.11.2018 - 13:52:06
00
bmprsvz7777 napísal:
Canyon posiela cez UPS, z vlastnej skúsenosti musím konštatovať, že ich kuriéri nie su zrovna moc flexibilní, opakovane mi odmietli doručiť bike poobede, fungujú tak do 13:00 !!! Rovnako doručenie vo večerných hodinách a cez víkendy je nemožné.
YT posiela cez DHL.
DHL ponúka oveľa širšie možnosti doručenia, je možné meniť miesto a čas doručenia, je možné dodanie zásielky večer aj v sobotu, je možné nechať zásielku v odbernom mieste a vyzdvihnúť si ju tam osobne.


U nás v Trenčíne je to naopak - DHL obsluhujú nejakí chlapci z Kysúc a Žiliny, servis katastrofálny, o nejakom opätovnom doručení nemôže byť ani reči. Proste to buchnú do MOTO predajne čo je na konci Trenčína a choď si to tam vyzdvihnúť. Geis a UPS naopak - veľmi slušný prístup všetkých kuriérov.
Zásielky z eshopov z Nemecka bohužiaľ inak ako DHL nechodia.
30.11.2018 - 14:07:29
02
Caute.Na ktore modely si treba dat pozor.Ake rocniky to praskaly na tych zadnych stavbach?Dik
30.11.2018 - 14:30:05
00
Spectral s hlinikovou zadnou stavbou.
30.11.2018 - 14:56:01
00
Tak je, všetky spectraly od 2015 do 2018, okrem verzií označených SL a LTD. Samozrejme iba nejaké (malé?) percento z nich, to vie iba firma, aký je rozsah.
30.11.2018 - 15:23:52
01
ok diky.Skoda.Paci sa mi ten v bazare co je za 1500
30.11.2018 - 17:39:19
01
keyboard_arrow_up