Perun napísal:
Ešte 2 dni! Len počasie má hnevá ráno zas -19C° ale hlási otepľovanie od nedele tak by mohla prebehnúť aj skúšobná jazda. 😎

Ty ani nemozes spat od tolkeho vzrusenia, co? Este dva krat sa vyspis a budes mat odrazadlo.
01.12.2018 - 08:57:49
00
Trocha to upresním. Ja NESMIEM spať! Pracujem nočné 😂. Ale je pravda že som nedočkaví ako malý chlapec. Už skoro rok snívam o kolobežke! A teraz to začína mať reálne kontúry. A ešte aby som nezabudol, v živote som na "tom" nestál a ani len naživo nevidel, proste úplne na slepo .... Ale vo vnútri cítim že to bude to pravé 😍
01.12.2018 - 09:12:57
02
kodym napísal:
Do haja, u nas nasnezilo. A tak som sa tesil, ze zajtra vybehnem na velkej kolobezke. No, nevybehnem. Nemam srdce ju vytiahnut do soli. .

Aj u nás nasnežilo. A to som si chcel dať na bicykli (keďže na kolobežke sa ešte bojím) 20 km cez cyklomost do Rakúska na nákup. No možno predsa len vybehnem v priebehu dňa. Uvidíme.
01.12.2018 - 09:18:45
00
A ešte aby som nezabudol, v živote som na "tom" nestál a ani len naživo nevidel, proste úplne na slepo .... Ale vo vnútri cítim že to bude to pravé 😍

Tak to klobuk dole. Ak budes v sirom okoli jediny, tak to budes za väčšiu atrakciu ako cirkus, alebo kuzelnik. Ale ak sa nedas, znechutit reakciami okolia, tak jej uplne podlahnes. Skus si precitat ako kolobezka opantala par chlapov ako napr tu: http://www.kolobezkovyportal.cz/cs/kategorie/lide-6/muj-zivot-s-kolobezkou-43/
01.12.2018 - 11:40:43
00
No veď to mám trochu obavy, lebo nerád na seba upozorňujem ale zas na druhej strane mám v r.... kto si čo myslí alebo hovorí.
Žijem svoj život nie život niekoho iného!
A neviem o nikom s okolia kto by mal kolobežku okrem Drotara, ale ten je asi 10 km ďalej.
01.12.2018 - 12:58:53
00
Perun napísal:
No veď to mám trochu obavy, lebo nerád na seba upozorňujem ale zas na druhej strane mám v r.... kto si čo myslí alebo hovorí.
Žijem svoj život nie život niekoho iného!
A neviem o nikom s okolia kto by mal kolobežku okrem Drotara, ale ten je asi 10 km ďalej.

Co sa jazdy na kolobezke tyka, nemyslim si, ze by si na teba ukazovali prstom, alebo sa ti vysmievali. Na mna za cely cas vykrikoval iba jeden debil z auta so znackou MA. Vela ludi sa s usmevom pristavilo a jednoducho som im dal kolobezku vyskusat, lebo na tom nestali ani oni. Vacsina, ak nie vsetci mi ju vracali s usmevom od radosti z jazdy naspat.
A teda opravujem, esta dva razy sa nevyspis a uz sa budes odrazat aj ty.
01.12.2018 - 14:26:35
00
Počítam minúty....
01.12.2018 - 15:44:50
00
Ja nespím, ja čakám.... 😛
01.12.2018 - 22:42:22
00
Zajtra zajtra zajtra zajtra..... A hlásia aj otepľovanie.
02.12.2018 - 07:11:18
01
Mňa sa pýtajú kde mám pedále, a ,,to je jaký bicykel?", ...
Alebo ,, pozor ide bicykel! Mami to nie je bycikel, to je kolobežka."
Jeden bežec ma pristavil a hneď uhádol že mám 105kove páky, aj som mu dal previezť, no väčšinou sa nechcú previezť, asi sa boja tej frézy, ktorú mám dolu.
Negatívnu skúsenosť nemám, normálne sa stretam aj s debilmi, ale na kolobežke zatiaľ nie. Ono to je možno aj farbou kolobežky a mojou dobrou náladou.
02.12.2018 - 07:13:00
00
Raz v Rakúsku na parkovisku pred Billou, keď som zamykal kolobežku do stojana, sa pri mne pristavili muž a žena. Kolobežka ich evidentne zaujala. Chvíľu si ju obzerali, ako keby niečo také v živote nevideli. Potom mi začal chlapík niečo rozprávať a pýtať sa po nemecky. Nerozumel som, nemčinu som nepoužívaním zabudol. Navrhol som mu komunikáciu v angličtine. Povedal som som mu, že som prišiel z blavy a že kolobežkovanie je lepšie než cyklistika. Chlapík mi už len ukázal vztýčený palec, pozdravil a odišiel k svojmu autu.
02.12.2018 - 08:14:46
00
mipo13 napísal:
Ani v mobilnej verzii Garmin Connect nič také nieje. Možnosť rôznych športových aktivít je v samotnom zariadení Garmin (napr. hodinky), ale zatiaľ kolobežka k nim nepatrí a to je tam tých aktivít celkom dosť. No dá sa (ak to dané zariadenie podporuje), vytvoriť si vlastnú aktivitu podľa požiadaviek, alebo si s Connect IQ Store stiahnuť aplikáciu a nainštalovať do zariadenia.
Napr. https://apps.garmin.com/sk-SK/apps/750768fe-bd29-4807-85e2-0ef5af614a96

Ja používam Garmin Fenix 5, kde som si vytvoril aktivitu s obrazovkami a údajmi ktoré ma zaujímajú, pomenoval ju kolobežka a vybavené. Jednoduché a účelné :-)

teraz pozeram, že tie nove hodinky maju prepojenie do smartfonu
http://www.garmin.sk/instinct-graphite_d6504.html
02.12.2018 - 08:47:23
00
No ja budem ešte cely další tyžden bez kolobežky. Nadcha kulminuje. Pripojil sa kašel, sople.
02.12.2018 - 10:10:04
00
duves nie len nové. Už cca 4 roky (od kedy Garmin pridal komunikáciu bluetooth do zariadení) sa dajú spárovať so smartfonom. Takto sa po ukončení aktivity všetky údaje hneď odošlú cez smartfon na Garmin Connect a netreba ich sťahovať cez kábel (prípadne ant+ stick) a PC na Garmin Connect.
Skoré uzdravenie ti prajem.

Tento týždeň som mal taký oddychový a tešil som sa, že cez víkend sa pôjdem na kolobke vyblázniť, ale keď napadalo toto biele čudo ;-), tak s toho nič nieje :-(. A ďalší týždeň to asi tiež nebude bohviečo. Oteplí sa, všetko sa roztopí a bude plno vody a blata. Objednané blatníky ešte nedorazili, tak si dám asi dlhšiu pauzu.

BezkaKolo už vydrž :-). A neboj, aj keď si bral na slepo s Kostkou si chybu nespravil, je to príjemné vozenie :-). Nemôžem síce porovnávať s inou značkou, ale jazdil som na Street, doma mám Twenty a Tour (čiže každá je z iného súdka) a na každej som bol vždy vytešený :-).

Negatívne skúsenosti s okoloidúcimi nemám, skôr ma baví pozorovať ich udivené pohľady :-D
02.12.2018 - 11:39:29
00
mipo13 tak to sa teším na garmin model s tym tlakomerom. Oni to tam skor či neskor implementuju.
02.12.2018 - 13:17:30
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up