Kedze moje spesl. enduro 2010 uz doziva, nastal cas na vymenu..

Rozpocet mam orezany :) a nechcem moc robit kompromisy na vidlici, brzdach...nasiel som Radon SWOOP 170 8.0

https://www.radon-bikes.de/en/mountainbike/fullsuspension/swoop/swoop-170-80-2018/?fbclid=IwAR2auCbb_EhhxBPW0_WZdB33oWxQ08dCDqsHBy1l_C4eHTksfqUD9OvquMI

Ma niekto skusenosti s tymto bikom?

Objednavky a reklamacie z bikediscount su riesene v inom threade ale pokial mate skusenosti dajte vediet...

Velka vdaka!
09.12.2018 - 22:18:31
00
V 2017 vyhral ako Enduro bajk roku, nerozmýšľal si nad modelmi 2019 v 29"?
10.12.2018 - 09:09:14
00
No, vyrezá to tak že asi som jediný na fóre kto má Swoop. Takže v krátkosti.

Swoop balansuje kdesi medzi endurom a tym comu sa kedysi vravelo mini DH. Čim rýchlesie ides dolu tym je stastnejsi :) . Ale da sa na nom vyblbnut aj na technickych, pomalych a uzavretych trailoch, len to chce trochu dôraznejsie narabanie s bikom v zatackach kedze je dost dlhy. Aj na jednoduchach hladkych trailoch sa da zabavit ale na to ten bike nie je primarne urceny. Nie je to super hravy bike s ktorym si skocis na kazdom koreni. Je to bike skor ktory ked zoberies do bikeparku tak nebudes mat nejaky velky problem drzat krok s ludmi na DHckach. Strasne mu sedia extremne sklony pri hocakej rychlosti.

Do kopca to ide. Urcite nebudes hore prvy, ale s teleskopickou sedlovkou a dostatocne velkou kazetou das väčšinu rozumnych vyslapov.

Čo sa tyka vydrze zatial to vyzera OK mam s vystrojou cca 100 kg a nespravam sa k tomu biku velmi setrne. Prezil slovenske bikeparky, Alpy, Mottolino a zatial OK. Mam ho cca 2,5 roka. Aj ked po nete som cital par nazorov ze ten bike je dost lahky na to co zvladne, tak snad to nebude na ukor trvacnosti.

Keď ťa bude niečo zaujímať tak napíš.
01.01.2019 - 21:08:54
00
keyboard_arrow_up