Ak ti staci zakladne vybavenie 990,- EUR s DPH. Ja som bral aj pogumovane kontaktne koleso kopec pasov, busne runa dvoch zrn aj filc na lestenie, komplet s dopravou cca 1500,-EUR.
11.12.2018 - 12:35:30
00
No nekup to 😉
11.12.2018 - 12:37:33
01
predpokladam, ze tu su ludia, co maju noze vo vyssej cene doma ...
nepripada mi to drahe (rozumej predrazene), skor na to treba dielnu :)
11.12.2018 - 13:47:46
00
Urcite do dielne a hlavne pre niekoho co aj nieco robi. Na domace ostrenie su lacnejsie a hlavne mensie zariadenia. Je to slovensky masivny vyrobok, ziadna cina a podobne brusky idu za cca 1200,- v zaklade bez DPH.
11.12.2018 - 14:10:28
03
Vlad01 ahoj, pisal som ti SS, plati ponuka na Kyzlary nadalej ?
11.12.2018 - 16:15:14
00
Cavte mozte mi poradit naku sadu na brusenie nozov do 50 EUR
co vravite na toto?

https://www.kniland.sk/brusne-sady/ganzo-profesionalna-brusna-sada-so-4-kamenmi/
11.12.2018 - 21:23:51
00
na Ali to kúpiš za polovicu ;) A za cenu na tej slovenskej stránke vieš objednať toto


Naposledy upravil Supafly666 dňa 11.12.2018 - 21:31:25, celkovo upravené 1 krát.

11.12.2018 - 21:28:36
01
daj pls link
11.12.2018 - 21:29:36
00
Ak si začiatočník, s touto sadou budeš dosahovať lepšie a stabilnejšie výsledky, dokúpiš maximálne ešte zopár kameňov, ale to sú pár eurové záležitosti...
11.12.2018 - 21:35:59
02
lubor1 napísal:
Urcite do dielne a hlavne pre niekoho co aj nieco robi. Na domace ostrenie su lacnejsie a hlavne mensie zariadenia. Je to slovensky masivny vyrobok, ziadna cina a podobne brusky idu za cca 1200,- v zaklade bez DPH.

Ty brusis domace noze na pasovke? Aku reznu rychlost pouzivas na brusenie kuchynakov za 5€/kus? Lebo keby si mal nejake kvalitne kusky tak asi ani o pasovke na domace ostenie neuvazujes. Skor by som cakal ze takuto reklamu budes robit na knife.cz a nie na bikovom fore ale ok. Kolko nozov treba vyrobit a hlavne predat aby si zapaltil resp zarobil na pasovku za 1,5k aj s dopravou?
12.12.2018 - 07:45:46
00
Ja sa zivim ostrenim nastrojov, na pasovke noze iba vyhrubovavam a potom ich ostrim na bruske na to urcenej. Konvex ostrie ani na inom ako pase neurobis to su vsetky sekace na kosti, sekery, macety. Nez som ju kupil vyhrubovaval som na kamenoch co trvalo 4 x dlhsie a cas je pre mna dolezity ked za ostrenie noza beriem 1,39 s DPH. Na pasoch sa daju aj celkovo naostrit ale to by som musel prehadzovat pasy a je to pre mna zdlhavejsie ako pouzit druhu brusku. Mam aj dve zrnitosti diamantovych pasov na keramicke noze (na iny stroj). To ci pouzivat pasovku alebo nie nieje otazka kvality noza ale zrnitosti pasu a tym daneho uberu. Pasovka ma vyhodu mensieho prehrievania pri bruseni ako pri kamenoch.
Vacsina nozov co brusim su tupe ako motyka, strbave pripadne uz tak zbrusene a tlste, ze ich treba najskor vyhrubovat.
Tie rezne rychlosti ani neviem ake su, mam tu bez regulacie otacok a ani na dokoncovacej neviem otacky menit . Preto nad tym ani nespekulujem, ten kto to vyrobil vie preco to tak dal.
Nebrusim na tom iba noze, je to univerzalna bruska. Perfektne sa da brusit aj hlinik, plast a drevo.
Vobec som nemal v plane robit niekomu reklamu a uz vobec nie zadarmo. Na fore som sa vela dozvedel a preto sa snazim posunut dobre znalosti dalej. Predpokladam, ze sem chodi vela domacich majstrov a pokial viem vacsina ludi co vyrabaju noze to maju ako konicka lebo zivit sa tym neda.
Ci dat za brusku 1500,- alebo nie to je otazka pre toho co to potrebuje. Aj tu su ludia co maju bike za 2000,- a na preteky aj tak nechodia. Kazdy konicek je na to aby zral peniaze, ja mam vyhodu v tom, ze moje konicky sa daju vykonavat pocas prace a este si aj naklady odratam z dani.
12.12.2018 - 08:27:40
06
lubor1 napísal:
Ja sa zivim ostrenim nastrojov, na pasovke noze iba vyhrubovavam a potom ich ostrim na bruske na to urcenej. Konvex ostrie ani na inom ako pase neurobis to su vsetky sekace na kosti, sekery, macety. Nez som ju kupil vyhrubovaval som na kamenoch co trvalo 4 x dlhsie a cas je pre mna dolezity ked za ostrenie noza beriem 1,39 s DPH. Na pasoch sa daju aj celkovo naostrit ale to by som musel prehadzovat pasy a je to pre mna zdlhavejsie ako pouzit druhu brusku. Mam aj dve zrnitosti diamantovych pasov na keramicke noze (na iny stroj). To ci pouzivat pasovku alebo nie nieje otazka kvality noza ale zrnitosti pasu a tym daneho uberu. Pasovka ma vyhodu mensieho prehrievania pri bruseni ako pri kamenoch.
Vacsina nozov co brusim su tupe ako motyka, strbave pripadne uz tak zbrusene a tlste, ze ich treba najskor vyhrubovat.
Tie rezne rychlosti ani neviem ake su, mam tu bez regulacie otacok a ani na dokoncovacej neviem otacky menit . Preto nad tym ani nespekulujem, ten kto to vyrobil vie preco to tak dal.
Nebrusim na tom iba noze, je to univerzalna bruska. Perfektne sa da brusit aj hlinik, plast a drevo.
Vobec som nemal v plane robit niekomu reklamu a uz vobec nie zadarmo. Na fore som sa vela dozvedel a preto sa snazim posunut dobre znalosti dalej. Predpokladam, ze sem chodi vela domacich majstrov a pokial viem vacsina ludi co vyrabaju noze to maju ako konicka lebo zivit sa tym neda.
Ci dat za brusku 1500,- alebo nie to je otazka pre toho co to potrebuje. Aj tu su ludia co maju bike za 2000,- a na preteky aj tak nechodia. Kazdy konicek je na to aby zral peniaze, ja mam vyhodu v tom, ze moje konicky sa daju vykonavat pocas prace a este si aj naklady odratam z dani.

Ok ale ak teda niekomu odporucas tak skus aj s frekvencnym menicom. Je to uplne nieco ine a hlavne rozdiel reznych rychlosti co sa dreva a ocele tyka. Ja brusim aj drevo aj stabilizovane drevo tak nemozem brusit na rychlostiach pre ocele. A za brusku za jeden a pol litra uz by som frekvencak urcite chcel.
12.12.2018 - 08:39:22
00
Ale ja som nikomu neradil aku verziu a ake prislusenstvo si ma kupit, to sa musi rozhodnut kazdy sam. Mne je napr. frekvencny menic zbytocny a otacky mi vyhovuju. A ak budem chciet da sa menic dokupit. Tiez som nechcel ten podstavec, mam to polozene na pojazdnom boxe a ak to nepotrebujem mozem to odsunut bokom.
A s menicom sa dakupit za 1290,- 400V alebo 1340,- 230V v zaklade samozrejme.
12.12.2018 - 08:57:30
00
Izzy68 napísal:
Vlad01 ahoj, pisal som ti SS, plati ponuka na Kyzlary nadalej ?


Tiež mi mal doviezť pár Kizljarov z Ruska, dlho sa mi už neozval a nečíta správy, tak neviem či je to aktuálne.

Keď tak by sme mohli spojiť objednávku. Ak by mal aj hocikto iný záujem dajte vedieť sem do vlákna.
https://www.kizlyar-shop.ru/
14.12.2018 - 15:33:36
00
Ninja600 nie je problem, doladme detaily. Ale az tak mi to nesuri (do sviatkov to zrejme i tak nebude)
14.12.2018 - 15:45:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Outdoor / Športové príslušenstvo a vybavenie / Ostatné príslušenstvo / Nože a brúsky)
keyboard_arrow_up