Na JURAVE ani živáčika! Pri navrate pri Komisarkach už som videl prvých bežcov.
01.01.2019 - 13:34:07
00
Duves, ani sa necudujem. Taketo smoklenie fakt nemusim. Ked ma prepadne lejak na ceste, tak mi tak nevadi ako toto. To cervene co mas na riaditkach je co?
01.01.2019 - 15:33:06
00
To červene je blikačka, cez deň aspon blikam, vpredu na červeno. Nechavam to aj v tme+predny reflektor.
01.01.2019 - 16:43:33
01
duves napísal:
To červene je blikačka, cez deň aspon blikam, vpredu na červeno. Nechavam to aj v tme+predny reflektor.

Dopredu blikas na cerveno? Aky to ma vyznam okrem toho, ze pleties ludi?
01.01.2019 - 16:49:34
01
No nech sa aj pose*ú. V Rači, v starej Rači, kde stoja auta po všetkych stranach a ide auto oproti, tak radšej zastaví. Až budeme mať ulice v štandardnom režime, bez parkujucich aut s priechodzimi 2 riadnymi pruhmi, urobím ti laskavosť a červena pojde preč.
Toto je foto spred 6 rokoch, teraz je to daleko horšie.

Prílohy:

Alstrova.jpg
Alstrova.jpg 365.66 KiB thumb_up-1thumb_down

01.01.2019 - 17:16:16
00
Bez urazky, ale to je take typicky slovenske :-) ked ostatny porusuju pravidla a seru ma tak budem taky isty
01.01.2019 - 17:26:34
03
kodym to svetlo je inak biele, ale ja som tam vložil červeny filter.
Chcel som vediet, ako sa to bude páčiť footbike-ovi a Hack3r-ovi. A ako vidim, páči sa im to.
01.01.2019 - 18:50:37
00
Duves tak to sa Ti podarilo. :D :D :D :rofl:
01.01.2019 - 19:31:34
01
duves napísal:
kodym to svetlo je inak biele, ale ja som tam vložil červeny filter.
Chcel som vediet, ako sa to bude páčiť footbike-ovi a Hack3r-ovi. A ako vidim, páči sa im to.

Prehod si svetla aj na aute, lebo Duves. Mne sa to nepaci, ale nijako ma to nerozculuje. Na tvoju logiku som si uz zvykol davno a nesklamal si ani teraz.
01.01.2019 - 21:19:44
00
Ty si prehoď.
01.01.2019 - 22:26:02
00
Je inak srandovné porovnavať svetla na MTB, či kolobežke s predpismy o cestnej premavke ako takej. Auta tiež nepoužívaju vpredu (biele) blikačky. Ale na bajkoch, či kolobežkach sa to toleruje. Tvoja logika footbike tiež nesklamala.
Každemu vnucuješ, čo sa pyta na kolobežku ako taku, tak vždy pretekarske, s plaštom 22mm a kolesami 29". Ani nevieš, či ten človek s tym bude jazdit po travniku, škvare či hline.
Mysliš si aky si macher. Kolobežku vytiahneš 2x. Po zime a potom pri nejakej masovke, tam sa vyfotiš a to su cele tvoje aktivity.
02.01.2019 - 09:30:39
01
duves napísal:
Je inak srandovné porovnavať svetla na MTB, či kolobežke s predpismy o cestnej premavke ako takej. Auta tiež nepoužívaju vpredu (biele) blikačky. Ale na bajkoch, či kolobežkach sa to toleruje. Tvoja logika footbike tiež nesklamala.
Každemu vnucuješ, čo sa pyta na kolobežku ako taku, tak vždy pretekarske, s plaštom 22mm a kolesami 29". Ani nevieš, či ten človek s tym bude jazdit po travniku, škvare či hline.
Mysliš si aky si macher. Kolobežku vytiahneš 2x. Po zime a potom pri nejakej masovke, tam sa vyfotiš a to su cele tvoje aktivity.

Toto bude moja posledna reakcia na teba. Ak mi ukazes jeden jediny prispevok odo mna, kde vnucujem niekomu pretekarsku kolobezku, 29” kolesa, alebo s 22 mm plastom, tak Ti dam 1000€. Sam nemam z toho ani jedno. No a co sa vyhlasky o cestnej premavke tyka, tak si nastuduj ako moze byt a ma byt vybaveny bicykel na ceste. Hoci kolobezka nie je bicykel, ale nasa ma k nemu najblizsie.
Na km nebudem reagovat, ja nejazdim kvoli nahananiu km a spamovaniu so zaznamov zo Stravy. Ale asi by ti spadla sanka, keby si ich videl, ale fakt nemam potrebu to nikam davat.
Ked sme ta velmi davno volali jazdit s foklom, tak si nas odmietol s tym, ze nie si exhibicionista a nemas potrebu sa zviditelnovat. Je to tu v diskusii. Dnes nerobis nic ine. A tymto koncim zo svojej strany tuto diskusiu s tebou. Fakt to nema zmysel.
02.01.2019 - 10:21:53
00
Chlapi, no taaak. Je nas (kolobezkarov) malo a este si budete robit zle navzajom. Ja som nechcel vybicovat Vase vasne, len ma zaujimalo, co to cervene na riaditkach Duves ma.
Pred chvilou som sa vratil zvonku, hm dnes, hoci je pekne, kolobezku asi nevytiahnem. Ten fuker je taky, ze by ma odvialo ako pierko. Uvidim, ci sa poobede neumudri.
02.01.2019 - 10:47:30
00
Ja mám za 2018 zhruba 800km. Neviem to presne, lebo nemám tachometer a meral som mobilom na strave a niekedy som nemeral vôbec.
Moje predsavzatie na tento rok (2019) je 2000km.
02.01.2019 - 15:22:33
00
Tirov to das hravo...s novou karbonovou kolobezkou to pojde same.... :)
Ja som mal prvy rok ked som zacal seriozne jazdit na velkej kolobke 2,2k, druhy 4,4k a tento rok "iba" 3k vdaka tomu, ze som zacal behavat a na kolbku bolo menej casu. Ale aj tak ma to prekvapilo a zaroven aj potesilo. A blizi sa mi aj peknych okruhlych 10k na kolobezke celkovo, le to asi padne az na jar, kdy asi usporiadam malu oslavu pre "drticov".
Duves, predpokladam ze aj ty mas celkom zaujimave cisla aj za minule roky... hod ich sem. A sledujes si bicykel separatne od kolobezky? Lebo teraz som po rokoch zacal jazdit aj "imidzovy" celokarbon bicykel, a premysalm ako si to v strave oddelit od kolobezky, ktoru logujem ako bicykel, kedze tam ina moznost niet...
02.01.2019 - 17:18:25
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up