asi sa to dost menilo, teda, ono sa to furt meni. Skus kuknut toto, https://www.paypal.com/us/smarthelp/article/how-do-i-verify-my-paypal-account-and-remove-the-limits-faq444?app=searchAutoComplete

mozno uz netreba robit vsetky tie overovacky co bolo kedysi treba (ID, faktury za telefon/bankovy ucet....)
16.11.2018 - 11:08:51
01
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:48:22, celkovo upravené 1 krát.

16.11.2018 - 11:39:09
00
Viete mi poradiť, ako poslať peniaze z bankového účtu, na paypal účet? Neviem to tam nájsť a ani googel mi neporadil. Účet už mám overený, no keď ma pred platbou presmeruje na paypal, tak ako spôsob platby tam mám len platbu kartou a nedá sa to tam zmeniť, len pridať ďalšiu kartu. Pritom v nastaveniach paypalu mám ako prednostné platenie platbu z účtu, nie kartou.
16.11.2018 - 15:08:36
00
orientuje sa niekto v posielaní peňazí cez paypal? potrebujem ja ako súkromná osoba prijať platbu od inej súkromnej osoby zo zahraničia..
moje doterajšie skúsenosti sú len že som zaregistrovaný aj s mojou kartou a keď dačo kúpim tak to len cez login zaplatím :)
03.01.2019 - 10:29:43
00
Asi 4% si zoberie paypal, podla toho ako sa platba zadefinuje, to zaplati ten co posiela, alebo prijemca. Peniaze ktore pridu na paypal ucet mozes tam ponechat, alebo sa ti presunu za nejaky cas (den,dva?) na linkovany ucet/kartu. Ale je rozdiel, ci na ucet, alebo na kartu. Nepamatam si detaily. Ak na kreditku, tak tam sa ti to pripise ako kredit az po uzavierke karty.

edit: a nesmies byt na sankcnom zozname :lol:
03.01.2019 - 10:57:14
00
CraObs a nie je lepsie pouzit SEPA platbu? samozrejme,ak je ta osoba Tebe znama
03.01.2019 - 11:06:46
00
lto napísal:
Asi 4% si zoberie paypal, podla toho ako sa platba zadefinuje, to zaplati ten co posiela, alebo prijemca. Peniaze ktore pridu na paypal ucet mozes tam ponechat, alebo sa ti presunu za nejaky cas (den,dva?) na linkovany ucet/kartu. Ale je rozdiel, ci na ucet, alebo na kartu. Nepamatam si detaily. Ak na kreditku, tak tam sa ti to pripise ako kredit az po uzavierke karty.

edit: a nesmies byt na sankcnom zozname :lol:

4%? Fakt?
Nesmieš to posielat ako biznis platbu, ale ako darček. Vtedy si nestiahnu nič.
03.01.2019 - 13:14:38
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:39:40, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2019 - 13:51:34
00
canopus neni to práve známa osoba..
lto a treba dačo dakde nastavovať? ja mám na paypale zaregistrovaný obyčajný učet/obyčajnú platobnú kartu visa (=nie kreditku), takže predpokladám presun na účet?

idem predávať herný účet :lol: a je to dajaký papľuh z ruska či kade.. väčšinou tieto veci riešia cez paypal, ale toto použitie paypalu doteraz bolo mimo mňa, tak potrebujem vedieť ako na to..
je možné nejaké následné storno zo strany platcu?
03.01.2019 - 13:53:33
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:39:30, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2019 - 13:58:51
00
duves : na paypale nie je zadarmo nic :lol: ... ak sa to posiela ako darcek tak to stiahnu tomu, co to posiela :lol: .. moze byt akurat, ze su percentualne a fixne sadzby, uz neviem. Ale je to nejako tak ako pise IDVert3X

CraObs: asi bude treba v paypale dat withdraw funds, ale malo by to ist https://www.paypal.com/us/smarthelp/article/can-i-withdraw-money-to-my-credit,-debit,-or-prepaid-card-faq859 .. (ten ich faq je uzasny, plno linkov nefunguje). Ale podla uzivatelov sa stava, ze to trva dlho, alebo su s tym problemy. Ale tak snad to pojde dobre. Malo by potom pri tento funkcii ukazat, kam to poslat. Na kreditku mi to sice slo automaticky, ale vzdy slo myslim len o refund, to je ine.

IDVert3X: tak... este treba dodat, ze predavajuci peniaze nedostane hned, ak predava sluzby/tovar. Je tam nejaka doba, neviem ci nie 3 tyzdne. Prave pre ucely reklamacie.
03.01.2019 - 14:07:20
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:39:14, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2019 - 15:07:34
01
Jj, dobre pises, mas to zmaknute. Raz som mal podobnu skusenost, ked som kupoval nieco na ebay od cloveka, co prykrat predaval. To bol tazky porod, nicomu nerozumel a furt nieco chcel ale nic si neprecital. Nejaky trtko doktor asi 60rocny zo Svajcu, prechodne v Nemecku. Tam som si musel nastudovat kadeco a furt som mu to posielal :D .. ale niekolkokrat som mal uz prst na mysi s tym, ze ho poslem niekam a dostal by rovno ban. Ale nejako ma to asi bavilo, tak som vydrzal :lol:
03.01.2019 - 15:16:01
00
mam asi dva problemy s paypalom,
1 - vratili mi prachy za nakup. spat na kreditku - ale z tej nemam skoro nic minute (z limitu) kam sa mi pripisu tie prachy teda a ci vobec?:
2. v ramci vratenia ale cast zaslali na ucet na paypal takze neslo vsetko na kreditku co stym zvyskom na tom ucte?

doteraz ked mi vracali prachy bol som vzdy v minuse resp. to bola mensia suma a teda sa mi to len doplnilo do limitu na kreditke..
10.05.2019 - 17:10:58
00
Zalezi ako to mas v banke, ja aj ked mam limit viem kreditku nabit cez limit. To co mas na paypale sa pouzije pri nakupe a zvysok nad ramec sa doplni z karty/kreditky.
10.05.2019 - 17:55:33
00
keyboard_arrow_up