Martinsrs napísal:
Prečo cyklista nešiel po odhrnutom, osvetlenom cyklochodníku? Keď hľadáš príčiny a nie následky. 🤔

Staci ak nemal svetlo,nejazdit po vozovke. Ak uz aj isiel,mal sa drzat na pravej strane vozovky vo svojom pruhu( na svojej strane) a nekrizit mi cestu. Nic ine by som neziadal od disciplinovaneho cyklistu.

/Ale je mi jasne,se na cyklofore sa stazovat na cyklistu asi nieje najvhodnejsie....je mozne,ze vela z vas takto jazdi. |(
11.01.2019 - 11:39:53
06
Hosť napísal:
Ako prije8al by som mu hned ,ak by cosi viac ako len kyval hlavou...

Mozno pomoze terapia, mozno lieky. Alebo nabuduce ho rovno zrazis? Alebo budes strielat ako ten vodic Punta?
11.01.2019 - 13:18:55
01
rad by som opýtal a pánov moralistov ako by riešili danú situáciu a úprimne čo by sa im mlelo v tom momente v hlave..
11.01.2019 - 13:48:20
05
urcite nie ze by som mu prije...l, vacsinou len spomalim / zastavim a nechapavo cumim co to je za magora :-D pripadne stiahnem okienko a upozornim, ze co robi nieje moc normalne. kazdopadne tiez by som si prisvietil dialkovymi aby som videl co je to tam zac - to ze ho to oslepi ma netrapi - jeho problem - ma svietit - keby svietil neoslepujem ho ja. uz som to spravil viac krat- chodcom - ktori na sebe nemali ani kusok reflexneho a motali sa medzi dedinami po krajnici. vztycene prostredniky si v takych pripadoch nevsimam. aspon zastavali a cakali pri kraji kym prejdem kedze nevideli na meter.
11.01.2019 - 14:15:52
011
Jezus napísal:
Mozno pomoze terapia, mozno lieky. Alebo nabuduce ho rovno zrazis? Alebo budes strielat ako ten vodic Punta?


Myslim ze tebe nepomoze. Pisal som,niesom nasilnik a isto by som mu neprije8al v zmysle,pocem,nhaaa!....ak by si premyslal hlavou a nie hejterskym kuskom mysle,dosiel by so na fakt,ze chodec bikera nechyti....a nahanat ho ako psychopat,ohrozim jeho aj seba viac,ako ohrozil on mna. Prve co ma napadlo bolo hned mu dat facku ,snad ale pride do diskusie aj niekto,kto chape pointu a nechyta sa inych,podvojnych slovicok,ktore mali priblizit situaciu.
Okrem faktu,ze si trapny,poznamka o strelcovi z punta tu uz bola a vtipne to nieje ani zdaleka. Ak by si premyslal prides na fakt,ze upozornenie,odplata,ci trest... za ohrozenie seba a mna by mal byt poucny pre bikera,nie ze ho prizabijem,lebo prezil stret s autom ale nemal tam co robit.
Vidim ze rozum tu moc ludi nepobralo. Vdaka za normalnych,ktorych tymto zdravym.
11.01.2019 - 14:51:56
07
Kedze Ta ohrozil cyklista iduci po vedlajsej obojsmernej ulici plnej odparkovanych aut opacnym smerom ako Ty tym, ze nesvietil, tak je samozrejme v poriadku, ze si ho chcel fyzicky napadnut. Je uplne legitimna reakcia zautocit na niekoho kto nema svetlo. A rozumiem tomu pocitu ohrozenia - je jasne, ze cyklista by sa urcite neuhol, narazil by do Teba, nechal Ta zraneneho v zdemolovanom aute s vystrelenymi airbagmi krvacat a pokracoval by v jazde dalej. Preto treba napisat na internet ako by si mu, citujem, "prije8al" a aky je to, citujem, "kkt". Mas proste uroven, to sa musi nechat.

A aby bolo jasne - neobhajujem cyklistu iduceho v tme bez svetla. Len poukazujem na to, ze sa to da napisat aj inak (bez tych silackych reci). Ale samozrejme internet znesie vela hrdinov. :)
11.01.2019 - 15:24:22
07
Na internetoch je slovo mocne *****, zajeebať, ***** velice často používané osobami ktoré videli dobre ***** akurát tak vo filme. Tým nechcem povedať, že toto vyjadrenie agresivity cez písmenká je akceptovateľné len chcem tým pripomenúť že veľkosť ***** na internetoch býva často medzigalaktická a treba sa na tieto rečopísmenká silákov *****. :)
11.01.2019 - 15:42:35
04
Turbi je dalsi nechapavec.....


Naposledy upravil soda dňa 11.01.2019 - 15:46:31, celkovo upravené 1 krát.

11.01.2019 - 15:43:46
00
Jezus napísal:
Kedze Ta ohrozil cyklista iduci po vedlajsej obojsmernej ulici plnej odparkovanych aut opacnym smerom ako Ty tym, ze nesvietil, tak je samozrejme v poriadku, ze si ho chcel fyzicky napadnut. Je uplne legitimna reakcia zautocit na niekoho kto nema svetlo. A rozumiem tomu pocitu ohrozenia - je jasne, ze cyklista by sa urcite neuhol, narazil by do Teba, nechal Ta zraneneho v zdemolovanom aute s vystrelenymi airbagmi krvacat a pokracoval by v jazde dalej. Preto treba napisat na internet ako by si mu, citujem, "prije8al" a aky je to, citujem, "kkt". Mas proste uroven, to sa musi nechat.

A aby bolo jasne - neobhajujem cyklistu iduceho v tme bez svetla. Len poukazujem na to, ze sa to da napisat aj inak bez tych hrdinskych silackych slov. Ale samozrejme internet znesie vela hrdinov. :)


Na moderatora si slusny hejter.
Bolo to cerstve,bol som z toho vcelku mimo,ze niekto ide v protismere bez svetla.Uroven??Citas po sebe? ...ja som v prvom prispevku slusne zhrnul a ospravedlnil sa za tie pseudonadavky,ktore boli v neuplnom zneni . Tak krot svoje vyplody prosim.
11.01.2019 - 15:45:16
00
Slovo hejter je tak často nevhodne používané a využívané, že slovo hejter obsahovo nevyjadruje už vlastne nič. :) Koniec filozofického okienka. :)
11.01.2019 - 15:46:47
02
Turbi- nic to nemeni na jeho podstate.

Nic chlapci,tak sorry ze som si vsimal cyklistu v mojej jazdnej drahe,snad nabuduce budete vy tym cyklistom...a nebudem ani trubit,ani svietit....a na toto forum uz prispievat nebudem. Aby som nahodou nevhodnou agresivitou nerusil vase slniecka v dusi. Cus.
11.01.2019 - 15:50:03
01
soda neboj, časom sa naučíš že na niektorých ludí nemá význam reagovať normálne :D lebo diskusiu nikdy nevyhráš, vlastne žiadna ani neprebehne lebo na tú treba dvoch a čítajúcich, nie len jedného čo iba drísta..
11.01.2019 - 15:57:55
06
sodaJa som napríklad nenapísal, že nerozumiem tvojmu hnevu. Ja si akože viem predstaviť tvoje silné slová za volantom, aj oprávnený hnev nad povedzme to pekne nezodpovedného cyklistu tak nerozumiem prečo sa hneváš ešte viac. :)
11.01.2019 - 15:58:06
00
Dakujem chalani...v realite by to skoncilo slovami,chlape,nebolo ta vidiet sibe ti?...ale tak rozculi to kazdeho vodica. Len mam dojem ze vela chodcov aj cyklistov dufaju ze su nieco viac a fyzika na nich neplati.
11.01.2019 - 16:16:59
00
vždy som bol v tom, že toto si myslia (dúfajú) skôr vodiči áut, človek sa neustále učí
11.01.2019 - 16:33:23
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up