tulenik napísal:
Vytaste šublery, pomerajte, dajte foto a potom to uzavrieme :D

Radšej bez tej fotky 😁
11.01.2019 - 22:41:54
02
A ako sa inak dozvieš číslo a overíš pravosť?
11.01.2019 - 22:44:53
02
No nic, kedze splietam hluposti a ty samozrejme nemas problem s logikou a argumentaciou, vyhral si. Ries dalej speeding v uzkych ulickach.


Naposledy upravil perez dňa 11.01.2019 - 22:50:34, celkovo upravené 2 krát.

11.01.2019 - 22:45:11
01
toto pozorujem už pár rokov a vidím že sa nič nezmenilo.... niekto na niečo poukáže a istá skupina ľudí namiesto aby riešila to na čo bolo poukázané začne riešiť niečo úplne iné a ešte ***** autora pôvodného príspevku...
11.01.2019 - 22:45:53
016
Tak pre upresnenie tejto saskarne.
Siel som 40kmh na kusku pred tym nez som ho v dialke zmercil ako cosi neidentifikovatelne. Odchylka tacho je cca 4km,cize real 36kmh na 30kmh (fuuu,priznavam sa ,poslite ucet,odovzdam 28euro) . Pri zmerceni cohosi som uz nedrzal tu istu rychlost ,ale pustenie plynu ju znizilo,a pozornost patrila tomu saboterovi mojho pruhu ,takze som uz na tacho nepozeral (vediet ze stax bude toto pisat,zaznamenam aj gps ,zabezpecim si zaznam kamery a DNA,spravim si este aj odber semena tesne pred udalostou) . Byvam tu 38 rokov ,poznam kazdu ulicku ,kazdy kanal,jamu,retarder. Vodicak mam 25 rokov ,ziadne trestne body v karte vodica ....vozidlo vykonne,tuhe a s vybornymi brzdami,nenosim okuliare,vidim dobre za kazdych podmienok (v ramci moznosti ludskeho tela). Netrpim dusevnou poruchou,nefetujem,nefajcim ,nepijem alkohol,nefajcim marihuanu,neberiem ukludnujuce lieky.

snad to bude pre urad CSI stax vegas stacit
11.01.2019 - 22:50:31
010
tulenik napísal:
A ako sa inak dozvieš číslo a overíš pravosť?

Zostavenim komisie so silnym zaludkom, ktora bude porovnat rozmer medzi diskutujucimi pri roznych teplotach
11.01.2019 - 22:51:29
00
Hosť napísal:
Tak pre upresnenie tejto saskarne.
Siel som 40kmh na kusku pred tym nez som ho v dialke zmercil ako cosi neidentifikovatelne. Odchylka tacho je cca 4km,cize real 36kmh na 30kmh (fuuu,priznavam sa ,poslite ucet,odovzdam 28euro) . Pri zmerceni cohosi som uz nedrzal tu istu rychlost ,ale pustenie plynu ju znizilo,a pozornost patrila tomu saboterovi mojho pruhu ,takze som uz na tacho nepozeral (vediet ze stax bude toto pisat,zaznamenam aj gps ,zabezpecim si zaznam kamery a DNA,spravim si este aj odber semena tesne pred udalostou) . Byvam tu 38 rokov ,poznam kazdu ulicku ,kazdy kanal,jamu,retarder. Vodicak mam 25 rokov ,ziadne trestne body v karte vodica ....vozidlo vykonne,tuhe a s vybornymi brzdami,nenosim okuliare,vidim dobre za kazdych podmienok (v ramci moznosti ludskeho tela). Netrpim dusevnou poruchou,nefetujem,nefajcim ,nepijem alkohol,nefajcim marihuanu,neberiem ukludnujuce lieky.

snad to bude pre urad CSI stax vegas stacit


do 6km/h nad limit je len dohovor takže si safe ;)
11.01.2019 - 22:53:35
00
Vidis ....a toto sa o cyklistovi povedat neda,ak si dolame bike a pripadne nejake rebro v pripade,ze bude jazdit v protismere bez svetla aj nadalej.
11.01.2019 - 22:55:54
00
perez :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: told you :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Hosť napísal:

Ako soda co porusoval pravidla cestnej premavky si stazuje na to ze cyklista porusuje pravidla cestnej premavky.

Ano absurdne ;)


celkom prijemne argumentacne cvicenie ;)
11.01.2019 - 23:06:50
00
sodaa co keby spoza zaparkovaneho auta vybehlo decko? ta 30 tam je z nejakeho dovodu...ci to ze mas vykonne auto znamena ze si mozes vyberat kto a ktore pravidla ma dodrziavat?
11.01.2019 - 23:11:21
04
soda prvotná chyba bolo že si uviedol rýchlosť... to sa na tejto stránke nevypláca....

upozornil si totiž na chybu cyklistu..... akonáhle dáš tuto precitlivencom čo i len najmenšiu zámienku aby mohli prehliadnuť chybu cyklistu a dodrbať teba tak to urobia....

škoda reči.... ale úplne vidím ako tuto moralisti jazdia vždy len do max povolenej rýchlosti a ani o trošku ju neprekračujú... :D :D :D
11.01.2019 - 23:16:33
07
Misko, v Petrzalke som zil viac ako 30 rokov a na sidliskovych pretekarov v zone mam svoj nazor. Jazdim tam opatrne, kedze kvoli parkujucim autam nevidiet vobec nikam - ani do krizovatiek. Takze o tom, kto z tych 2 inteligentov viac ohrozoval okolie by sa dala viest velmi dlha polemika...
11.01.2019 - 23:28:32
02
Misopetrovic : vediet ze je tu viac ***** (od slova buzerovat/lebo slovo hejter som sa dozvedel uz nieje IN ) ako slusnych ludi ,tak sem ani neprispievam. Ale suhlasim ,najst chybu ,obalit jedno slovo vymyslenou omackou a riesit to na 5tich stranach je dnes typicke aj pri otazke migracie tych nadejnych doktorov. Ale ono je to asi to iste ako v inych debatach ,kde napisem real vydrz retaze 1x11 a spusti sa hejterska debata ako neviem jazdit,nemazem retaz,ci ako je xtr onicom :D . Co ma dorazilo ,ze mi dali palec dole pri prispevku o jazde po zadnom kolese .....pocitam taki,co nevedia jazdit po zadnom kolese :D
11.01.2019 - 23:35:08
02
Takze o tom, kto z tych 2 inteligentov viac ohrozoval okolie by sa dala viest velmi dlha polemika...


- Auto iduce 40km/h so zapnutymi dialkovymi
- Neosvetleny cyklista iduci v protismere

Ako chodec by som sa obaval skor cyklistu, ktoreho okrem toho ze nevidim ide aj z neocakavaneho smeru ako auta, ktore sice ide rychlejsie, ale je dobre viditelne, takze mu isto do drahy nevstupim :-)
11.01.2019 - 23:37:04
04
MageZ napísal:
Misko, v Petrzalke som zil viac ako 30 rokov a na sidliskovych pretekarov v zone mam svoj nazor. Jazdim tam opatrne, kedze kvoli parkujucim autam nevidiet vobec nikam - ani do krizovatiek. Takze o tom, kto z tych 2 inteligentov viac ohrozoval okolie by sa dala viest velmi dlha polemika...


Fakt ,ze biker isiel v protismere bez svetla za este nezopnuteho verejneho osvetlenia nema ziadenu spojitost s tvojou prebujnelou 30rocnou skusenostou .Odpusti si narazky o inteligentoch .
Debata nebola o okoli,ale o tom,ako si de8il vazi svoj vlastny zivot. Keby do mna nabural,plati mi este aj moje poskodene auto,kedze by bol na vine.

Este nejaky slovny steven seagal ? ci to uz uzavrieme ?
11.01.2019 - 23:40:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up