každoročná klasika toto...už nech je jar
27.01.2019 - 16:26:46
08
soused o mne hovoria, ze sa zle vyjadrujem. tak napisem podrobnejsie.

Blatniky moc nevazia ale su vhodne do mesta pekne pomaly do prace, kde nebrzdia vetrom. V meste sa aj tak neda jazdit 50km/h pomedzi auta a chodcov.
Prave preto som ich predal. Ide o bezpecnost. V meste nejazdim pomedzi auta, Radsej po chodniku, aj ked je to zakazane, a ani 50km/h nejazdim v meste.

Ja obieham aj babetty ked sa da
Ked je cesta prazdna ako po vymreti ludstva, kde som len ja na cestaku a rybar na babette, tak ho s dostatocnym bocnym odstupom predbehnem. Rybar je slusny a nebude ma vybrzdovat, kedze ma zle nastaveny karburator, plno tasiek a vyfuk mu dymi. Ked sa za mnou priblizuje auto, ci sa blizi krizovatka, alebo je prasna cesta a hrozi smyk, nebudem machrovat ze ho predbehnem, pretoze sa to obcas nevyplaca.

Ked sme boli skupina na roznych bikoch, tak som ich na cestnom na suchej asfaltke predbehol po rovine s odstupom, a ked sme presli na prasnu cestu tak som sa im musel uhnut a zastavit, lebo by som ich vybrzdoval, kedze oni isli na mtb. Urcite by som sa do zakruty plnej piesku nespustil rovnako rychlo na 25 hladkych plastoch ako oni na 2,35 nobby nicoch. Byt oskrety ako Sagan na konci tour a k tomu zadarmo nechcem. Machrovanie nieje pekna vlastnost. Ulahodit telu endorfinmi kvoli tomu ze som nieco nebezpecne zvladol nemam potrebu, kedze ste sami napisali o tyych drogach, ale adrenalin :) A ten natrenujes len neustalym davkovanim a viac a viac :D Ja ho nedavkujem, tak neviem vychutnat ten pocit a mam strach o zdravie. Este som sa nedal na drogy a ani nemienim. Radsej sa zveziem 2x pomaly ako raz s drogou s tym pocitom ze to zranenie stoji za to, ako sa niekto vyjadril.

Ten pan vo videu v prvom mojom prispevku tejto diskusie, povedal ze chce spravit rekord a skoncil ako invalid na voziku. Pred sebou aj kamaratom chcel machrovat aky je sikovny. Znamy pilil konar a chcel ukazat aky je sikovny, aj ked ostatni chceli pockat na rebrik a zlomyl si chrbticu.

Prosim uz mi neodpovedajte, kvoli tomu, ze aj tak mi vzdy odpoviete niecim, na co mam logicky protiargument a detailnejsie rozpisem situaciu, ktoru vy nepoznate a som na prvy raz napisal menej pochopitelne.


Naposledy upravil zaman dňa 27.01.2019 - 17:08:54, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2019 - 16:57:43
00
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/lexaurin-3-mg-375464.html
27.01.2019 - 17:07:48
09
tulenik liek je na lekarsky predpis a na prehliadke a profesnych psychotestoch mi nic nezistili, Taky prispevok o liekoch nepatri do diskusie o bikoch a nieje ani vysvetlene , ci sa moze pouzit ako doping pri nepezpecnej jazde urobit na namesti na zabradli pri obchodnom dome na betonovych schodoch salto na bmxke a ci nepotlaca chut na endorfin. Niesom psychiater, tak neviem posudit. Robite si z toho vtip ako s vymyslenho komentaru dochodkyne Pohlovej co by vsetky internety zakazala. Alebo z donyho tooblara. Urobit si z niecoho vtip a moze, ale ak niekomu navrhujte lieky na dialku, tak sa sami zakastujete a povysujete. Vam predsa moze byt jedno ci niekto jazdi pomaly.
Poprosim uz neodpisujte.
27.01.2019 - 17:42:50
00
Možno by bolo dobré založiť tému "svet minimalizácie rizika podľa Vuka" alebo niečo podobné, po vzore "ťažký život tenistu". Už ten balast trvá 6 strán. Nepomôže ani pridať ako nepriateľa, kedže odpovede na jeho príspevky vidím stále a keď napríklad Kaprak niečo pustí tak sa nedá neprečítať aj pôvodný príspevok :D
Len už je toho akosi veľa.
27.01.2019 - 19:03:45
05
Jeden provokatér a trolujete všetci 😂 .... ale fajn že pritom nemá čas zasierat aj iné témy 😎
27.01.2019 - 19:25:52
03
:D
27.01.2019 - 19:39:59
00
Ja som neprovokoval, v plane som mal napisat len prvy prispevok. Nemozem za to ze vadil nejakemu kaskaderovi. Musel som sa branit a vysvetlit podrobnejsie. Do inych tem nepisem, lebo Karpaty nenavstevujem ani Slovenskeho pohara sa neucastnim, hudbu nepocuvam, v Bardejove nebyvam, spd nepouzivam, nosic na auto nemam kde namontovat, fatbike nemam a nechcem, vymenit zadny tlmic zatial nepotrebujem. Skoda ze mi o vas kamarat povedal, az ked sa rozbehla ta diskusia. Zas vsetci netroluju, niektori sa snazia napisat nieco logicke a realne.
nemozem za to ze mysel my pracuje rychlejsie ako sa vyjadrujem a preto predpokladam, ze moj slabo napisany prispevok pochopia vsetci, nie ze mi niekto vynadal v jednej diskusii inde, ze som sa mal vyjadrit hned jasnejsie. Tieto hadky pocuvam stale aj v realnom zivote s ludmi co im to moc logicky nepali. To mam problem uz od detstva, Majster N ma nebavil, lebo som to vsetko chapal. Kazdeho mozog pracuje inac. Nemozem za to ze mam vyssie IQ na priestorove obrazky a zlozim skladacku co nikto nedokaze a vsimnem si kazdeho detailu.
27.01.2019 - 20:18:04
02
Hodne tém sa často zvrhne, ale toto je už trochu moc. Choď nakosiť uhorky, sezóna je evidentne na vrchole.
27.01.2019 - 20:41:35
03
Veď už serte na to a proste nikto na nikoho nereagujte - iné riešenie nieje ;)
27.01.2019 - 20:42:24
03
Ja som si ho dal ako Nepriateľa :D a vyriešené ......
27.01.2019 - 20:46:21
00
bo** co je to tu za bordel? :o

www.63plus1.cz
27.01.2019 - 21:15:39
06
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
28.01.2019 - 10:28:44
00
kks dojdem po vikende kuknut nejake drzky a ono to tu furt hori :D, a 5 stran ziadna drzka, len drzkovanie....
28.01.2019 - 10:42:54
05
double napísal:
Lubo ale uznaj co je vela to je vela. Ja dam sancu na diskusiu ale toto je vyslovene trollovanie. 90% fora mi da zapravdu. Je to zahlcovanie fora nezmyslami. Vyjadrim sa svojim nazorom ok ale nebudem tu presviedcat 90% foristov ako sa mylia aby jazdili pomalsie a zachadzat do absurdnosti.

No je to uz trochu(viac) mimo temy, aj ked sa pise o padoch, ale to je skor na moderatorov, ze to nechaju zajst az tak, kedze sa to dostalo uz do filozofickejsej roviny.
28.01.2019 - 11:37:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up