Kliknutím prejdeš na
www.marinbikes.com
Reklama
ftu2
My sme všetci traja normálne živý ľudia z mäsa a kostí.
Sú ľudia, čo nás aj reálne videli :D
Stroje financujeme spoločne - rodinný rozpočet.
No a v poslednej dobe jazdím už len ja. Evka tomu v zimných (chladnejších) mesiacoch nikdy moc nedala no a Luki je momentálne vo veku, keď ho bavia viac baby a ... ako bike :(
A ako napísal Vikino, prečo som tu vlastne spomenutý ???
;)

Jazdím už len pre radosť 2008 - 2019 * 105 362km
* Rok 2019 - 5 164km

11.02.2019 - 19:37:16
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/zbynek-svehla-ironman-havaj-kolo_1902120731_jak

♠ ACE OF SPADES - WHEN DIPLOMACY FAILS ♠

13.02.2019 - 15:07:03
Ten musí mať také ruky, že keď toho zlodeja chytí, tak....
13.02.2019 - 17:17:59
Zdravím chalani. Má niekto zlú skúsenosť s prekonaním tohoto zámku od ABUSU? Alebo s pokusom o jeho prekonanie? Viem, že ak by mal zmrd zlodej dosť času a správne náradie, tak ho prekoná, ale nebudem nechávať na dovolenke bajk na opustených miestach a dlho bez dozoru. Zámok už mám, je to dosť ťažké závažie:-( Ale niečo by mal vydržať...

Prílohy:

ABUS.jpg
ABUS.jpg 36.48 KiB 1 465

21.02.2019 - 22:04:34
Na YT je video ako so spravnym, jednoduchym, naradim otvoris aj tento ;) kazdy zamok je prekonatelny

.: Vedieť mlčať je ťažšie, ako hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať. :.

21.02.2019 - 22:42:07
najprv som ho kupil (bodro lite) az potom som videl video :-D stiknu ho velkymi kliestami
napr.
https://www.youtube.com/watch?v=nufA7NiClxU

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

21.02.2019 - 22:51:01
Mne sa páči Skunklock, vážne o ňom uvažujem.
22.02.2019 - 02:00:46
Gusto0 napísal:
najprv som ho kupil (bodro lite) az potom som videl video :-D stiknu ho velkymi kliestami
napr.

Ten druhy zamok mam a aj tak ho cvakli :) a aj ked pakovky, kt. tam nechali boli KO.

EVERY DAY IS SUNDAY

22.02.2019 - 08:31:23
Gusto0 napísal:
napr.

Je mi to jasné, že zlodej dokáže prekonať každú ochranu ak má dostatok času a kľud pri "práci" . Ale ak bude bajk zamknutý niekde na verejnosti kde sa premelie veľa ľudí, tak tam asi nebude šaškovať s obrovskými nožnicami. Zase za 20 sekúnd to neprestrihne. A väčšinou sa to dá uzamknúť tak aby bol ten zámok čo najhoršie dosiahnuteľný pre zlodeja. Aby nemal ideálne podmienky.
Keby som takého videl ja, tak má smolu...ani políciu netreba.
22.02.2019 - 10:21:59
cipo11 napísal:
Je mi to jasné, že zlodej dokáže prekonať každú ochranu ak má dostatok času a kľud pri "práci" . Ale ak bude bajk zamknutý niekde na verejnosti kde sa premelie veľa ľudí, tak tam asi nebude šaškovať s obrovskými nožnicami. Zase za 20 sekúnd to neprestrihne. A väčšinou sa to dá uzamknúť tak aby bol ten zámok čo najhoršie dosiahnuteľný pre zlodeja. Aby nemal ideálne podmienky.
Keby som takého videl ja, tak má smolu...ani políciu netreba.

V Česku raz robili jeden taký experiment. Chlapík na rušnej ulici vytiahol predlžovačku, išiel poprosiť do obchodu vedľa, či si ju tam môže zapojiť. Pekne s rozbrusovačkou sa pustil do zámku na bicykli. Nikto sa nezastavil, len jeden dedko s otázkou: Vy to kolo kradete? Odpovedal mu: Nie, len sa mi zasekol zámok. A dedko pokračoval ďalej. Bicykel naložil do auta, pekne sa poďakoval v obchode, že mu dovolili si zapojiť kábel do elektriny a šiel ďalej.

Jedna vec je čo si dovolí zlodej a druhá, že ľudia sú teraz takí otupení a ľahostajní, že ti už pomaly ani nezavolajú záchranku keď skolabuješ.

Česť výnimkám, čo sa neboja zasiahnuť :)
22.02.2019 - 10:30:13
Dovolenkou na bajku nemyslím zrovna krajiny Visegrádskej štvorky:-)
22.02.2019 - 10:39:22
na to by som sa nespoliehal , zlodeji su vsade a kde nie su tam pricestuju....chalanom minule ukradli cestaky v taliansku...

život škodí zdraviu...:-)
obujem "traktory",vyrazim na hory...

22.02.2019 - 11:56:02
...omg jdu blejt velebnosti...
22.02.2019 - 12:19:05
Kamarát pred rokom v Taliansku sa išiel okúpať. Auto asi 500m od mora. Keď sa vrátili mal poškodené dvere a rozbitá dve okná. Auto samozrejme prázdne a on s priateľkou len v slapkach a plavkách s uterákom v ruke. Prišiel aj o dve paraglidingove vybavy. Škoda asi 5000€.
Asi tak je to s tou bezpečnosťou na západe.

všetci vravia že som blázon a ja som lietadlo

asfalt je nutné zlo

22.02.2019 - 13:52:27
no mne sa hlavne ten bordo lite co ma 700g nechce nosit - no nieco na viacdnovkach potrebujem ked idem nakupit, na noc si bike tiez zamknem. je nalozeny taskami a tazky ale aj tak by som ho rad niecim zamkol. na celodnovkach pri odbehnuti do krcmy po kofolu by to tiez nieco chcelo - no nosit koli tomu cely den 3/4kg zamok sa mi nechce. rozmyslal som uz aj nad tym tenkym lankom lebo sa to stale nosit pri sebe ale to asi vazne nema zmysel.

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

22.02.2019 - 17:52:55

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)