Bal som sa tiež že to odpadne ale už to druhu sezónu drží.
Musíš sa s toho naučiť piť a odporúčam pred naliatim napoja predhriat teplou vodou.
17.02.2019 - 22:45:41
00
idvert: ***** je fajn nazov :)
inak prehodit s nimi zopar ustipacnych slov nikdy nezaskodi ;)
17.02.2019 - 22:46:12
00
Zazil som ich v poslednych rokoch (kazdy rok si davame viacdenny vyjazd s cestovkou). Videl som manzelske pary co si vyrovnavali vykonnost tak, ze jedn z nich mal e-bike, videl som ludi po uraze, ci po chorobe co nechceli zaostavat, videl som starnucich bikerov co nechceli zaostavat tiez. Nenarazil som na cosi takeho ako pises IDVert3X. Samozrejme, ze existuju. Su ale aj medzi nami taki, co im zbytocne naskakuju z nich vyrazky.

PS Neobhajujem ich preto, ze sa chcem ku nim zaradit i ked by som uz mozno mal narok, len si myslim, ze netreba zbytocne budovat hranice.
18.02.2019 - 00:21:02
06
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:33:04, celkovo upravené 1 krát.

18.02.2019 - 00:35:25
00
https://auto.sme.sk/c/22055232/online-doprava-obmedzenia-bratislava.html?ref=trz

media.tenor.com
18.02.2019 - 06:35:14
01
Hosť napísal:
pista: ja nemam problem, ked to pouziva niekto, kto na to ma objektivny dovod, nevytahuje sa tym, neobmedzuje ostatnych a nechova sa jak debil. Problem je, ze si to kupuje mnozstvo debilov, ktory sa vdaka tomu dostanu do lesa a robia tam akurat tak bordel. Problem nie je v *****, ale v "jazdcoch" ( citaj: arogantnych debiloch neschopnych jazdy v terene ), ktory by sa predtym do toho lesa nedostali. Kazdopadne nebyt *****, nemame tieto problemy. Najhorsie je, ze to obchody vo velkom tlacia, lebo €€€ az na prvom mieste.

Toto isté sa dialo, keď začali chodiť prvé bicykle do lesa, turisti sa začali cítiť ohrození, postupne si ľudia zvykli a naučili sa správať...
18.02.2019 - 06:42:20
03
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:32:48, celkovo upravené 1 krát.

18.02.2019 - 06:47:44
00
marp Láme, vydržal mi rok - nečakal som pravda ani toľko, keď som videl túto fičúru potom čo mi fľaša dorazila z eshopu. Samozrejme náhradných vrchnákov je "plný net"...... pls nejaké riešenie ? Mám pár elite vrchnákov z bežných fliaš, ale teplotu zrejme neudržia ...

Ja sa tiez obavam ze sa to tam odlomi/odtrhne. Davam na to pozor a je to hodne nekonfortne. Kupis flasu za 20 eur a musis davat cely cas pozor aby si neodtrhol vrchnak, palec dole pre Elite za toto.
18.02.2019 - 08:23:54
00
IDVert3X : no ja som to pisal uz davno, aj som vysvetloval, ze s urcitym typom ludi na ebiku problem nemam, ale vysmiali ma.
dotm : stale si nepochopil pointu (inak ano, vela ludi vsade je problem). Tak skusim este inak .. abstrahujme od lokalit, ktore su na periferii mesta. Hlbsie do lesa, terenom a dalej sa nikdy nedostalo moc vela ludi, pretoze na to potrebujes obetovat cas a usilie, aby si nabral dostatok schopnosti a kondicie sa tam dostat. Cize tam sa nedostal hocikto a prevazna vacsina ludi, ktori bola ochotna vydat toto usilie, sa urcitym sposobom chova a prejavuje. Motor toto eliminuje , cim do tych miest dostanes kazdeho, kto ma na to peniaze (alebo si to pozicia). Cim dostanes podstatne hlbsie do lesa vacsie percento ludi, ktori si nevazia vobec nic, pretoze na to nepotrebuju nic vynalozit (okrem penazi). Cize doslova si kupia nieco, co doteraz nemohli. A to je to co popisuje IDVert3X . To iste percento arogancie a dokazovania si niecoho, co clovek vidi v klasickej auto doprave sa teraz dostane tam, kde to doteraz nebolo mozne.
Co sa tyka tvojho argumentu, tak nemas pravdu, bicykle v lese boli oddavna, a co si ja pamatam, problem s tym turisti nemali. Turisti maju hlavne problem (vyjma exponovanych lokalit, kde je vela ludi) a aroganciou a neohladuplnostou. Takze ak nahradis vetu "prve bicykle" "prve AM/EN bicykle na to urcene", dalo by sa uz aj suhlasit :) .. az teda na to, ze teraz je ten problem aj smerom do kopca. Co je inak dost problem. A nielen pre pesiakov.
Nic z toho by nebol problem, ak by tie motory naozaj splnali 250w limit. Ale nesplnaju, tie motory su daleko cez 250w, len legislativa je taka, ze staci dat na motor stitok 250w je vybavene. Realne tie ofiko 250w maju hodne cez 500w. Ale to som uz niekde pisal. S 250w max. na motore by bezkondicni jazdci na masivnych tucnobajkoch neboli vobec problem hore kopcom :)
18.02.2019 - 09:33:19
07
Ja sa tiez obavam ze sa to tam odlomi/odtrhne. Davam na to pozor a je to hodne nekonfortne. Kupis flasu za 20 eur a musis davat cely cas pozor aby si neodtrhol vrchnak, palec dole pre Elite za toto.[/quote]

Najväčšie riziko je piť za jazdy (na žiletke nezastavujem) a naraz manipulovať s vrchnákom v rukaviciach. Inak fľaša je super použiteľná po celý rok. Starý mechanizmus vyzeral lepšie. Keby to aspoň predávali ako náhradný diel
18.02.2019 - 10:14:07
00
user_id napísal:


peknu fotku tam maju - Apocalypse Now, Bratislava edition :)

m.smedata.sk
18.02.2019 - 10:19:31
04
marp napísal:

Najväčšie riziko je piť za jazdy (na žiletke nezastavujem) a naraz manipulovať s vrchnákom v rukaviciach. Inak fľaša je super použiteľná po celý rok. Starý mechanizmus vyzeral lepšie. Keby to aspoň predávali ako náhradný diel


ja to riešim tak že ju dám do košíka otvorenú a zatváram ju až tam, kde sa do toho dá lepšie zatlačiť.
mám ju cez rok a ešte sa mi to neodtrhlo ale tiež od začiatku na to pozerám a čakám na to.. ale príde mi že to pôjde ľahko opraviť napríklad fofrpáskou
18.02.2019 - 10:24:17
00
iron.hide napísal:
peknu fotku tam maju - Apocalypse Now, Bratislava edition :)


Lepsie to vyzera so zombikmi. :-D (moc som sa s tym nehral.)
Príloha:
4017045.jpg
4017045.jpg 602.14 KiB thumb_up1thumb_down


Naposledy upravil user_id dňa 18.02.2019 - 13:30:51, celkovo upravené 1 krát.

18.02.2019 - 10:34:39
011
Pekne :) korporatni zombici sa ocitli uprostred zablokovanej Bratislavy a zistuju ze dostat sa do roboty nebude take jednoduche.
18.02.2019 - 10:45:41
08
Juan Manuel Fangio testuje Maserati https://www.youtube.com/watch?v=5Xg4Fr9SY04&feature=youtu.be
a nejake vtipnosti
https://topdesat.sk/2019/02/18/ddizajneri-nemali-svoj-den/
18.02.2019 - 15:13:28
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up