Dobre ti to ide - ale aspon udrziavas komedialnu hodnotu co ocenujem.

A s tou casovkou nikdy nehovor nikdy. Po nedavnom historicky prvom vitazstve v sprinte na tabulu Berg na ECT vyjazde sa zda ze zimna priprava ide podla planu...
18.02.2019 - 22:44:23
00
V časovke na rovine to budeš mať ťažké. Čo som pozeral tvoje wattové výkony v porovnaní s rýchlosťou jazdy na bicykli - hrúza. Veľa wattov - malá rýchlosť jazdy - ak máš reálnejší wattmeter. Zrejme máš problém s pozíciou počas jazdy, posedom, čelnou plochou - asi je veľká pre väčšiu telesnú výšku. Nevieš sa na bicykli pri svojej výške dostatočne ,,poskladať,, do menšej čelnej plochy. S vrodenou hodnotou VO2 max. potrebnou pre vytrvalostný výkon v trvaní 30 minút a viac to tiež nie je bohvie čo. Dá sa na tom pracovať, ale nie systémom všeobecná - pestrá príprava vo fitku, v posilke, bazéne, ... do konca života. Zostaň ty radšej v kopcoch. Tam si to viac užiješ.
18.02.2019 - 23:00:33
00
Poculi ste slovo ivanovo :D
18.02.2019 - 23:16:07
01
:rofl: :rofl: :rofl: ivan ten amen si nemal vymazat :rofl: :rofl: :rofl:
18.02.2019 - 23:21:49
00
A čo už s tebou. Ani z voza, ani na voz. Len vymazať. Idem spať. V nedeľu dvojka, osmička, nulka. Drž palce. Ti kupim pivo za to. Neoalko - bo si asi neoalkoholik. Možno až motorický.
18.02.2019 - 23:22:53
00
lto napísal:
Vsak to tam mas napisane, prvy obrazok .. nedela, preteky (ziaden trening). Druhy obrazok, sobota, rozjazdenie na preteky v nedelu. Co viac potrebujes ? Treba lepsie citat a nie sa hned pokusat podpichovat :). Tentokrat ti to nevyslo. A dalsia styria si rovnako nic neprecitali, len rovno suhlasili :D
´
No, neviem či ani ty nevieš čítať, ale úplne na začiatku som reagovala na záznam s názvom trénovanie podľa wattmetru". Žiadne preteky. Záznam zo 17.2. To, že Ivan zverejňuje svoje príspevky ako mu akurát napadne a potom sem dal svoju "bedňu" a záznam z pretekov poplietlo aj teba. Lebo moja otázka sa primárne točila o tréningu. Možno preto, lebo sme vo vlákne o tréningu a nie pretekoch. Všetky následné a aj predchádzajúce zverejnené Ivanove "tréningy" potvrdili to čo som si myslela a chcela sa vlastne dozvedieť. A teda či Ivan okrem 28 minútového "all out" tréningu sa aj rozjazdieva, vyjazdieva, respektíve jazdí aj ďalšie trasy. Všetko čo sme sa však dozvedeli je, že ja som "blbka", ktorá vyrýva a nechápe. V pohode o niektorých miestnych "kutilov" túto nálepku v pohode zvládnem :)
Len na okraj podotknem, že ja som síce tá nechápavá "blondína", ale nereagujem na jeden príspevok aj niekoľko krát s časovým odstupom, respektíve dodatočne neupravujem svoje príspevky keď mi "dlhé vedenie" dodá ďalšiu skvelú myšlienku.
19.02.2019 - 06:26:21
01
Dobry hnoj tato tema.
19.02.2019 - 08:31:48
00
Presne. Nebol som ti par dni a vravim si CTJB . Jedno nechapem a to je presviedcanie o treningoych metodach okolie. Kazdy ma svoj sposob . Potvrdzovat si ego na fore je na hlavu. Ak by som chcel byt trener tak toto je zarucena cesta do pekla.
19.02.2019 - 09:09:52
00
ivan napísal:
S vrodenou hodnotou VO2 max. potrebnou pre vytrvalostný výkon v trvaní 30 minút a viac to tiež nie je bohvie čo.

a ze som taky trufaly, na toto si ako prisiel? aku mam vrodenu hodnotu vo2max? vo2max/anp?
19.02.2019 - 09:10:09
00
Podla parcialneho tlaku.
19.02.2019 - 09:31:58
00
Wladix napísal:
Dobry hnoj tato tema.


Včera z tejto témy urobila hnoj Kristína. ,,Primárne,, sa nepýtala na trénovanie podľa wattmetru, ale zmiešala dokopy dva moje príspevky. Trénovanie podľa wattmetru + 16,07 km pretek časovku. Príspevkom kde som dal pretek som reagoval, snažil som sa vysvetliť vlsu -ovi to na čo sa pýtal. Či dobre pochopil, že v tréningu idem rýchlosťou 32 km/h a v preteku by som chcel ísť 41,5 km/h pri určitých wattoch. Tak som mu tam ako príklad na rozdiel rýchlosti jazdy v tréningu a preteku pri podobných wattoch dal 16,08 km 24:22 min. časovku MRC + VRL 2018. Kristína už si pochopila ako sa tu dostalo tých 16,08 km/24:22 min., ktoré si ty označila ako tréning, hoci vľavo bolo uvedené - pretek MRC, ... ? Už si pochopila prečo sa v téme tréning objavil pretek ? Pretože vlsu sa pýtal a ja som mu vysvetľoval. Nerob tu chaos miešaním rôznych príspevkov dokopy, označovaním pretekov ako tréningy. A nakoniec - že preteky nepatria do témy o tréningu. Preteky sú najlepšie tréningy.
19.02.2019 - 10:17:08
00
slavomirk napísal:
Presne. Nebol som ti par dni a vravim si CTJB . Jedno nechapem a to je presviedcanie o treningoych metodach okolie. Kazdy ma svoj sposob . Potvrdzovat si ego na fore je na hlavu. Ak by som chcel byt trener tak toto je zarucena cesta do pekla.


Je to diskusné fórum o tréningu, tak nech diskutujú. Ja si to ráno ku káve prečítam radšej ako správy z domova - je to síce jednoduchý humor, ale sem tam sa na replikách dobre pobavím :) Čiže možno pre budúceho trénera to cesta nie je, ale pre zabávača áno.
19.02.2019 - 10:20:44
010
Kristína vyber si. Trénerka alebo zabávačka. Ako trénerka si ma zatiaľ kritikou môjho ,,systému,, o jeho nedostatkoch nepresvedčila. Ale okolie sa pri tom presviedčaní o jeho nedostatočnej štrukturovanosti zrejme trocha pobavilo.
19.02.2019 - 10:33:18
00
Hlavný zabávač si ty :)
19.02.2019 - 10:45:40
05
ivan napísal:
Včera z tejto témy urobila hnoj Kristína.

Nesuhlasim.
19.02.2019 - 10:47:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up