tiež mi pri squirte vydržala reťaz cez 10t na cestáku, ale s tým nečistením to tak optimisticky nevidím, príde mi že pri niekoľkonásobnom premazaní už potom vydrží to ďalšie menej km, tak ju z času na čas očistím, ale žiadne pračky a podobne, používam na to parný čistič, podobne aj na prevodníky a kazetu na ktorých ostane taký čierny oný, ani neviem ako to pomenovať, niečo medzi voskom a vazelínou... hlavne na kladkách sa to po bokoch hromadí.
hlavne mi príde že keď som mal prvé balenie squirtu - také to obyčajné malé, tak mal lepšie vlastnosti - hlavne čo sa týka výdrže ako to druhé veľké čo mám, možno nejaká iná receptúra alebo čo.. tak sa neviem dočkať až ho konečne miniem, ale ešte ho mám dosť :D každopádne pri ňom zostanem aj do budúcna
20.02.2019 - 14:11:51
00
Ja mám to 120ml balenie a akosi ho neviem minúť :-) . A áno ten čierny bordel v kladkách sa tam tvorí.
20.02.2019 - 14:23:50
00
ked chces poriadne vycistit retaz tak takto>

20.02.2019 - 14:31:44
01
ked som pisal o "prani" retaze, nemal som na mysli tu modru plastovu vec s ruckou a so stetinami na ozubenych koleckach vnutri, ale robim to v podstate podla vzoru toho videa v poste nad tymo. ako rozpustac bordelu som pouzival petrolej, alebo tech. benzin,teraz uz len denaturovany lieh - ten najmenej smrdi a mam pocit, ze cisti najlepsie (po petroleji zostava retaz mastna). squirt je stale v hre, urcite mi to neda a vyskusam ho. ale keby boli k mani male vzorky (na 2-3 aplikacie), aby si clovek urobil obraz, tak by som sa mohol rychlejsie rozhodnut na zaklade vlasnych skusenosti. nechapem preco to takto nerobia predajcovia (na pokyn vyrobcu) drahsich maziv ako napr. squirt. ak su fakt tak dobre, tak by sa tymto sposobom o tom rychlo presvedcilo vela ludi a zacalo by sa to minat ako rozky. na to netreba byt marketingovy mag, aby clovek na to prisiel, takze nechapem kde je problem. ked je tych maziv na trhu tolko, ze sa v tom clovek straca, je to idealna situacia, najma ked sa jedna o relativne novy produkt, ktory si este nenasiel svoju pevnu poziciu na trhu, resp. ma potencial mat ovela lepsiu, ak je pravda, co sa o nom deklaruje. ak je produkt dobry a ludia o nom nevedia (nemaju s nim osobnu skusenost, teda je pre nich neznamy=teda novy, aj ked je dlho na trhu), lebo ich odradza slaba dostupnost, vysoka cena, neprehladnost na trhu a pod., treba im strcit vzorku do ruky a maju spokojneho zakaznika - to je cesta.
21.02.2019 - 10:25:57
00
existuje aj vzorka squirt (0.5oz / 15ml), len sa bežne asi nedrží v obchodoch, kukni net ci podarí
21.02.2019 - 11:27:26
00
Nijak raz nerozumiem, ako môžte byť s tým squirt spokojný. 30km a dosť. Viac to nevydrží. Najlepšie výsledky to má na úplne čistej reťazi (vypláchnutá v nejakej chcemikálii). No potom, keď to len utieram a namažem, tak to už nie je absolútne ono. Môj osobný názor na toto, že je skoro na prd. Na preteky už vôbec nie. Nadôvažok kto chce nech to používa. Ja som použil tri fľašky, reku robím niečo zle, a furt to isté. No a úplne na prd je, keď nedodržíš postup pri aplikácii. Skús to dať tesne pred výjazdom a uvidíš.
21.02.2019 - 11:42:01
00
cca 50km to vydrzi v riadnom teréne, takže pohoda, reťaz po celú životnosť nebolo treba čistiť nejak špeciálne, len utierat, u mna spokojnosť, rex domestic oveľa dlhšie v riadnom teréne nevydrží
21.02.2019 - 11:53:01
00
Squirt by som bral , len ma trochu odrádza vyska postovneho - teda ani nie vyska , ale pomer, cena - cena postovneho , aj ked je teraz v akcii , ale keby sme sa nasli 2-3 hned by to bolo lepsie :)
21.02.2019 - 14:46:48
00
Edis: som za
21.02.2019 - 14:53:15
00
však to tu jeden užívatel predával, je distribútor pre SK, takže poštovné v pohode, niekto si určite aj jeho meno bude pamätať.. inak keby niekto chcel len na skúšku tak mu kludne z tej mojej 500ml fľaše odlejem, ale len osobne
21.02.2019 - 14:53:24
00
to meno je Rony Kuba, OKR Nana, cena squirtu 11€/120ml + postovne 5-6€.
21.02.2019 - 14:57:46
00
pri tom squirte pozor na to, ze nesmie zmrznut. ja som si to neprecital na obale a nechal som ho minulu zimu v garazi. na jar bol nepouzitelny.
21.02.2019 - 15:46:00
00
ten Squirt som kúpil už dva razy v e-biku,raz keď boli ešte na Račianskej pred rokom,už som ju skoro minul,tak som kúpil teraz ešte jednu 120 ml flaštičku v Koloseu na Tomášikovej(sa tam presťahovali cez zimu) stála vtedy aj teraz 12 Eur,som maximálne spokojný,iné mazanie ani neuvažujem-výdrž ak zabudnem namazať tak kludne aj cez 100 km v teréne,celý pohon čistý,žiadne čierne gebuziny ako z inými mazadlami čo som poskúšal
21.02.2019 - 16:24:00
04
edelweiss napísal:
to meno je Rony Kuba, OKR Nana, cena squirtu 11€/120ml + postovne 5-6€.

Netreba podporovat kseftarov co chcu zarabat este aj na postovnom. Oficialne 12 + 3,50 postovne:

https://www.ebajk.sk/obchod/doplnky/prislusenstvo-elektrobicyklov/maziva-cistice/squirt-vosk/
21.02.2019 - 21:01:24
02
Od nich som kedysi objednaval. Ale je to ten typ eshopu, ze clovek objedna a nasledne nema ziadne info, az kym nezvoni postar.
22.02.2019 - 08:16:51
00
keyboard_arrow_up