slavomirk napísal:
Tej ceste z Biskupic do Mostu sa vyhýbam ako čert svätenej vode


Ešte stále je Rozbitá?

Som tam chodil do servisu na cestaku, to boli galeje :)
26.02.2019 - 09:32:39
00
Az take zle to nie je. Horsie su na tom niektore useky Devinskej cesty. Tam som vyslovene hromzil :-).
26.02.2019 - 10:36:20
00
user_id napísal:
fofo050 Nech sa paci.
Príloha:
Svaty Jur-Petrzalka.gpx


Ledavi Z hladiska premavky sa to cez vikend v pohode da, ale kvalita asfaltu na mnohych usekoch nuti cloveka k vacsej koncentracii. Poznas nejaku lepsiu alternativu ako sa dostat z Ivanky do Petrzalky a nevyzaduje si jazdu po terene ? :)

zo sv.jura popod vinohrady k zvaracaku cez mytnu az na hodzko a z nam.snp na stary most je podla mna cez vikend lepsia alternativa. ale samozrejme to je vec osobnych preferencii.
26.02.2019 - 12:07:24
00
stax Ako vyzera teraz pod vinahradmi? Posledne ked som tadial siel, tak tam bol dost intezivny stavebny ruch a asfaltka zablatena.
Momentalne hladam skora cestu na vychod od BA. Ked sa otepli, planujem si dat kolecko okolo celej BA :-).
26.02.2019 - 12:26:28
00
neviem, skor som reagoval na trasu ako taku (a napisal ako chodievam ja). tento rok zatial iba v rakusku. raz :)
26.02.2019 - 12:57:32
00
user_id napísal:
fofo050 Nech sa paci.
Príloha:
Svaty Jur-Petrzalka.gpx


Ledavi Z hladiska premavky sa to cez vikend v pohode da, ale kvalita asfaltu na mnohych usekoch nuti cloveka k vacsej koncentracii. Poznas nejaku lepsiu alternativu ako sa dostat z Ivanky do Petrzalky a nevyzaduje si jazdu po terene ? :)


Ja by som šiel na tej odbočke ( križovatka) na Biskupice šiel rovno. Nie doľava a dôjdeš na kruháč a potom pokracujes na Podunajsku . Tam.mas voľbu ,na úrovni modrého mosta sa dá prejsť na cyklodrahu a vyjdes vo Vlčom hrdle a potom sa ťahať do prava na Petrzalku. Alebo pokracujes po Podunajskej rovno cez križovatku rovno a vyjdes na Kazanskej kde sa das doprava a rovno smerom na Slovnaftska a a vyjdes pri č.s.Lukoil myslím a potom už vieš ako ďalej . Tamta cesta ja sa bojím kvôli situácii keď ťa ide obiehať človek a oproti ide tiež auto a "veď to vyjde" nemusí vyjsť.
26.02.2019 - 16:37:49
00
Tak tadial som este nesiel. Mozno niekedy vyskusam. Na margo situacie, ktorej sa bojis, ja to riesim tak, ze v dostatocnom predstihu zacinam naznacovat, ze chcem ist dolava, pravidelne sa pritom obzeram, ze ci nejake auto ide, resp. ci mi da prednost, a ak hej, tak sa zacinam tlacit ku stredovej ciare. Podla situacie v protismere prisposobujem rychlost, aby som presiel v momente volnej cesty. Prinajhorsom, ak by sa v protismere tiahol dlhy rad aut, by som zastal a pockal :). Auta v mojom pruhu maju zatial dost priestoru na obchadzanie zprava.
26.02.2019 - 21:39:30
01
Obzerat sa je dobra taktika. Vodic aspon vie ze o nom vies. Zafungovalo to viac x. V tejto teme sa to asi nehodi ,ale u mja najvacsi dementi su busy a SUV a specialna kateg Golfy.
27.02.2019 - 06:45:51
00
A 20 ročné bmw 3
27.02.2019 - 08:17:00
01
slavomirk napísal:
,ale u mja najvacsi dementi su busy a SUV a specialna kateg Golfy.

Kamióny s "miestnou" špz, (hlavne TS a NO) o tom škoda reči... Busy... No vezú plno ľudí síce ale cyklistov viac menej odignorujú. A vlastne načo cyklista zavadzia na ceste vlastne, keď akurát ja idem? V tejto dobe pomôžu len zvlášť cyklocesty, je to potrebné hlavne tam kde sa nedá inou cestou dostať do susedných obcí ako po ceste I. triedy.
27.02.2019 - 08:46:03
01
To je nereálne . Samosprávy nemajú peniaze ani na odpratanie štrku z krajnice ,nie na nové cyklocesty. Veď vieme kde žijeme,čo nechápem je neschopnosť čerpať EF na podobné projekty . Ale lastovičky sú .
27.02.2019 - 09:46:36
00
corsair, možno práve opačná cesta môže byť tá správna. Pokiaľ budeme cyklistov len vytlačovať na cyklocesty, ktoré nie sú a tak skoro nebudú, vodiči budu mať oprávnený dojem, že na ceste cyklista len zavadzia. Pokiaľ bude preprava na biku štandardnou a tradičnou ( povedzme aspoň polovica obyvateľov krajiny sa bude bežne prepravovať na bicykli) budú o to viac akceptovaní aj na ceste, viď príklady zo zahraničia. Teraz sú len prekážkou.
27.02.2019 - 10:00:30
03
týždeň v kocke resp. v kruhu :D stále ešte na zimáku - gravelbiku, tak tie km menej odsýpajú ako na žiletke.

Prílohy:

Screenshot_2019-03-03  Activity Wheel - VeloViewer.png
Screenshot_2019-03-03 Activity Wheel - VeloViewer.png 804.7 KiB thumb_up2thumb_down

03.03.2019 - 21:19:27
010
vikendovy svih okolo malych karpat a povazskeho inovca, kryci nazov: ked sa ti pokazi auto, zena mal len 4-miestne (je nas 5) a mame ist k svokrovcom :-D

Prílohy:

TdMK-PI.JPG
TdMK-PI.JPG 256 KiB thumb_up2thumb_down

04.03.2019 - 07:58:42
026
Máš rád svokru, keď si jej len zakýval z bicykla??
04.03.2019 - 09:18:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up