Taká dobrá súlož, vôbec nemusí byť zlá :)
28.02.2019 - 14:36:47
03
Bavte sa bavte, az s vami vysulozi Harabin :-(
28.02.2019 - 14:47:35
00
Pevne verím, že to dáme bez smerákov
28.02.2019 - 14:53:07
00
Dycky MOST! :(
28.02.2019 - 14:54:49
00
ale co potom?... ked stratime smer?
28.02.2019 - 14:55:22
00
Však o to ide :)
28.02.2019 - 14:56:21
01
Tesak napísal:
ale co potom?... ked stratime smer?

Zapneme si Locus ;-)
28.02.2019 - 15:50:57
03
náhodou, dnes vyšli výsledky kampane predvolebných strán. LSNS nám ide hore, s tým treba niečo robiť. Ale mňa zaujíma, dá sa niekde na internete nájsť automatický výpočet kresiel do parlamentu pre jednotlivé strany? Alebo mi môže napísať niekto ten vzorec aby som si ho spravil? Pretože vždy nám dávajú %, ktorých výpovedná hodnota je rovnaká ako slovo kapitána.

PS: a povie mi niekto aj iné veci, ako že sa pani Čaputová postavila Kočnerovi (to je toho, bolo takých viac) a bránila pár tisíc obyvateľov Pezinka z pár miliónov SR? Čo iné akože môže o sebe povedať? Čo spravila pre obyvateľov Medzilaboriec, kde bola keď bol Baštrnák náš človek, kde bola, keď ... (doplň si kauzu z tvojho mesta/obce)? Jedna vec výhercu volieb nerobí, ale tak ako pán Vallo, jej tvár na nás kričí z každého pútača a stoja za ňou rovnaký ľudia. Viď progresívne slovensko na čele s pánom Štefunkom. To nikomu nevadí, že peniaze podnikateľa, ktorý má záujem stavať v Bratislave, platili kampaň pána Valla a teraz platia kampaň pani Čaputovej? Plus ešte k pánovi Vallovi, ktorý je z rovnakého súdka ako pani Čaputová pri podpore rovnakých ľudí, napr ESET mu dal financie, pán Vallo a jeho spoločnosť má rozbehnutých x plánov v BA, nuž, uvidíme, kto platí pani Čaputovú a čo majú na SVK rozbehnuté :) lebo s cieľom, postaviť sa za lepšie a krajšie Slovensko to podľa mňa nerobí, nakoľko už progresívci sú na hranici vstupu do parlamentu, pričom so stranou spolu už sú v pohode v kreslách. Veľmi by som si ale želal, že či už Vallo alebo Čaputová nejdú hájiť peniaze investorov kampane a budem sa v tomto mýliť.

PS2: v tejto chvíli asi ani Čaputová nemá normálneho oponenta (nie, SMERák, Harabiňák, Bugár alebo nácek to nemôže byť)
.
28.02.2019 - 15:59:21
00
okej, a čo teda pre tie medzilaborce spravili ostatní kandidáti?
28.02.2019 - 16:11:04
011
toygrik a preco hladat mesiasa? To nikdy nepride... ale da sa vybrat najlepsi kandidat (s chybami) z momentalnej ponuky
28.02.2019 - 16:19:56
03
Písal som na fejsbúku, tak to dám aj sem:

Na Slovensku ľudia čakajú, že im vyskočí do lona kandidát na prezidenta, ktorý je ako snehobiely nepoškvrnený jednorožec, ktorý cvála po biblickej dúhe. A keď majú pocit, že taký nie je, potom buď nejdú voliť, alebo z frustrácie volia nejaké kreatúry.
Ja si myslím, že Čaputovej môžeme dať dôveru, začína byť nepodstatné, že mne sa úplne nepáči jej strannícke pozadie a na prezidentskom poste nemá páky na to, aby riešila veci ústavného rangu typu partnerstvá homosexuálov, potraty, či medzigalaktické lety. Potrebujeme niekoho slušného. Ševčofica nechceme, mečiarovský vred justície Harabin si nevyžaduje ďalší komentár, fašista ani harakter mi nestoja za zmienku a slušný je ešte Mikloško, ale ten to nedá.
Čaputová je s odstupom to najlepšie, čo máme v ponuke. A nedrístajte mi o "menšom zle". Ona nie je zlo. Je dobrá, možno nájdeme pár vecí, ktoré sa nám nemusia páčiť. Zlo je úplne v inom tábore...
28.02.2019 - 16:46:28
020
Je zbytočné o tom písať istým jedincom a vo všeobecnosti je to zrovna nepodstatné ale teda okrem nášho smetiska sa angažovala aj na iných frontoch. Ale to je fakt jedno lebo pointa je inde a je aktuálne najlepší kandidát pre mňa.
28.02.2019 - 17:05:30
00
samozrejme že dokonalý prezident neexistuje,preto volím pre mňa najprijatelnejšieho,ktorý sa dá-bol som si takmer istý,že to bude Mistrík,velmi ma prekvapilo,ako raketovo rástli percentá Čaputovej-Mistrík to dal na pána,keď odstúpil v jej prospech,to sa často nevidí ...
takže môj plán na 16.3.2019 je-ráno káva-poriadny loger,potom zbehnem dole do Rače,odvolím Čaputovú,potom ak bude pekne,vypínam telefón,skočím na bike a vrátim sa až večer,riadne unavený a ráno 17.3. po káve zapnem telku a uvidím,či je Slovensko na tom už tak dobre,že budeme mať prezidentku-super by bolo,ak by to padlo už v prvom kole,ale to bude asi nereálne,podla mňa to dá v druhom z prehľadom ;)
28.02.2019 - 17:28:14
01
Aby to bolo v prvom,s akym naskokom alebo percentami by musela vyhrat?
28.02.2019 - 17:47:06
00
...nadpolovicnu vacsinu opravnenych volicov.
28.02.2019 - 17:49:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up