Gusto0 cislo platobnej karty my nevidime a tym padom nemozeme ukladat. Je ulozene na platobnej brane (v banke co zabezpecuje transakcie) a zobrazi sa ak si z Tvojho MTBIKER konta v minulosti robil cez tuto platobnu branu transakciu. Aj keby nahodou niekto mal pristup k Tvojmu kontu na MTBIKERi a spravi z neho objednavku, nezisti cislo karty, lebo sa na platobnej brane zobrazuju len posledne 4 cislice a na potvrdenie platby by potreboval CVV kod, ktory sa neuklada (+ vacsina kariet dnes podporuje 3D secure overenie cez SMS alebo dodatocne heslo).
26.02.2019 - 18:24:05
01
aha citam este raz s porozumenim - sluzba 3D secure sama od seba vyplnila cislo karty podla posledneho nakupu u vas (nie vy). no nic vydiskutujem s bankou - lebo sa mi to nepaci. hlavne si nepamatam ze by si ta sluzba odomna pytala ulozenie cisla karty. ten 3 miestny cvv kod mi na dnesnu dobu pride trapny ked na obycajne fora/stranky potrebujem zadat aspon 8 miestne heslo kde su cislice, velke/male pismena.
26.02.2019 - 18:44:28
00
Gusto0 banka, ktora spracovava transakcie si cislo karty pamatat musi, kedze ju spracovava, tomu sa neda vyhnut. Ked spravis nakup cez nas a zvolis platbu kartou, my posielame sifrovany retazec/identifikator, ktory banke povie, ze si uz u nas robil nakup s platbou kartou a banka vyhlada poslednu uspesnu transakciu, ktoru si cez nu spravil. Nasledne predvyplni cislo karty (ale zobrazi len posledne 4 cislice), tak aby Ti stacil vyplnit len CVV kod.

Cize na to aby niekto u nas vedel spravit nakup cez Tvoju kartu sa musi a.) dostat do Tvojho MTBIKER konta, b.) poznat CVV Tvojej karty a c.) prekonat 3D secure overenie (kod ktory posiela banka Tebe na mobil vo vacsine pripadov). Ak by to aj vsetko zvladol tak hned ako notifikujes banku ze si to neautorizoval Ty, tak tu transakciu stornuje.
26.02.2019 - 18:53:12
02
Gusto0 napísal:
ked platim kartou (vub) jej cislo a datum je ulozene - je mozne ze som to niekedy omylom povoli - aj ked take nieco nikdy nerobievam - no nepaci sa mi to - neviem ale nikde v nastaveniach najst moznost aby miestny shop (moj profil) nemal ulozete tieto udaje.

A nemas nahodou kartu ulozenu v prehliadaci? Lebo napr. Chrome to umoznuje, pre zrychlenie platieb.
27.02.2019 - 15:16:31
00
v mozille som nic take nenasiel. ulozene cislo ma ta 3D sluzba. ale kaslem na to - ak ma ma niekto okradnut tak to spravi aj bez cisla karty v nejakej 3D sluzbe.
27.02.2019 - 20:00:54
00
Ahojte, nejako mi hapruje filter v plášťoch: MTB, 26, Maxxis - a neviem si zakliknut bezdusove. Pritom tam sú.
01.03.2019 - 13:37:15
00
V kategorii https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/mtb/26 mas nalavo filter "Bezdusove" -> "Ano". Je ich tam 50 ks.
01.03.2019 - 13:41:57
00
Áno, ale chcem maxxis, dobre mi naskakuju do rafu, mam odskusane atp. Takze este raz to iste: idem na SHOP, kliknem PLASTE A DUSE, hned pod tym MTB a potm 26" a ked vo vyrobcoch zakliknem MAXXIS tak uz vyfiltrovat bezdusove nejde. Viem si ich najst, len hlasim ze nieco nie je v poriadku s filtrom.
01.03.2019 - 13:45:26
00
joojiinoo aha, uz by tam mali byt. Maju to inak oznacene ako ine znacky. Diky za upozornenie.
01.03.2019 - 13:48:58
00
Gusto0 napísal:
v mozille som nic take nenasiel. ulozene cislo ma ta 3D sluzba. ale kaslem na to - ak ma ma niekto okradnut tak to spravi aj bez cisla karty v nejakej 3D sluzbe.

To cislo ma ulozene platobna brana, co je virtualny kartovy terminal, bud ho vlastni banka, alebo nejaka spolocnost , ktora to prevadzkuje u nas napr. GP. Z hladiska bezpecnosti u nich ok, problem je to, ze sa to da zneuzit tak, ak sa ti niekto dostane do uctu v eshope (preto zaviedli 3d secure). Co bol jeden cas (ale aj neskor) problem napr. Alzy. Tam bola CSOB a po staznostiach nakoniec upustili od automatickeho ukladania a da sa to zamedzit, alebo zmazat, alebo nieco, lebo ani nebolo dobre vidno co je zac ta karta. Ak to chces odmazat, zrusit parovanie, musis kontaktovat prislusnu platobnu branu, nie banku.
01.03.2019 - 13:55:05
01
zdravim. viete prosim vas objednat tuto omotavku https://supacaz.com/product/bling/ vo farbe Gold resp. Zlatá? Vdaka
03.03.2019 - 16:31:30
00
pri tychto asi panskych rukaviciach su v zalozke tabulka velkosti uvedene len velkostne tabulky pre zeny
https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/rukavice/kratke/silvini-grue-panske-rukavice-cierno-cervene.html

    04.03.2019 - 17:34:10
    00
    To vazne stoja tie rukavice tolko?https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/rukavice/zimne/gore-m-gtx-infinium-stretch-rukavice-neon-yellow-black-6.html

      19.03.2019 - 18:44:28
      00
      martinko76 napísal:


      tá cena je somarina, prišla k nám ale od dodávateľa a ten ju má ozaj takto nastavenú uňho v systéme. napísal som ich nech to zmenia, lebo ak by ich niekto objednal tak by náš nákup za ne bol niekoľkonásobne vyšší ako správna cena. Tá je mimochodom 44.9 €

        19.03.2019 - 18:52:24
        00
        Vsimol som si v eshope nazov plozky: Celková váha balenia - opravte si to na: Celková hmotnosť balenia
        váha je zariadenie na meranie hmotnosti ;)
        20.03.2019 - 20:00:52
        04
        keyboard_arrow_up